Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Speedo Jaargangwedstrijden

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zaterdag 07-03-2020 - zondag 08-03-2020
Inschrijfdatum:
maandag 24-02-2020
Afmelddatum:
maandag 24-02-2020
Organisatie:
ZVL 1886
Plaats:
De Zijl
Paramaribostraat 66
2315 VK LEIDEN
071-5220780
https://www.leidswater.nl/dezijl/
6 banen
Reistijd:
± 55 minuten
Baan:
25
Vervoer:
Inzwemmen:
13:15 uur
Aanvang:
14:00 uur
Ploegleiding:
Officials:
Afmelden:
Link organisatie:
Livetiming:
Opmerkingen:
Een zwemmer mag op maximaal drie afstanden per dag worden ingeschreven.

Op de 50, 100 en 200 meternummers worden de snelste 18 ingeschreven zwemmers geplaatst; op de 400 meter vrije slag de snelste 12. De nrs. 19 (cq. 13) en verder van de voorlopige startlijsten staan in principe reserve en kunnen bij afmeldingen alsnog worden geplaatst.
Categorie:
Inschrijven:
voor deze wedstrijd kun je niet inschrijven. De opstelling wordt door de hoofdtrainer gemaakt.
Laatste update:
08-01-2020 @ 17:06
Programma:
ZATERDAG 7 maart 2020

Inzwemmen 13.30 uur
Aanvang wedstrijd 14.15 uur

 	 	 
01 	100m vrije slag	jongens minioren 6
02 	100m vrije slag	meisjes minioren 5
03 	50m vrije slag	jongens minioren 5
04 	100m rugslag	jongens minioren 4 e.l.
05 	100m rugslag	meisjes minioren 4 e.l.
105	100m wisselslag	meisjes/jongens minioren 4-6 paralympisch
Prijsuitreiking programma 1,2 en 3
06 	100m rugslag	jongens minioren 5
07 	200m wisselslag	jongens minioren 6
08 	200m wisselslag	meisjes minioren 5
09 	50m vlinderslag	jongens minioren 4 e.l.
Prijsuitreiking programma 4, 5, 105 en 6, 7
10 	50m vlinderslag	meisjes minioren 4 e.l.
11 	100m schoolslag	jongens minioren 5
12 	200m vrije slag	jongens minioren 6
13 	200m vrije slag	meisjes minioren 5
113	100m rugslag	meisjes/jongens minioren 4-6 paralympisch
Prijsuitreiking programma 8, 9, 10 en 11
14 	400m vrije slag	jongens minioren 5
15 	100m vrije slag	jongens minioren 4 e.l.
16 	100m vrije slag	meisjes minioren 4 e.l.
17 	100m vlinderslag	jongens minioren 6
Prijsuitreiking programma 12, 13, 113 en 14, 15
18 	100m vlinderslag	meisjes minioren 5
19 	100m wisselslag	jongens minioren 5
Prijsuitreiking programma 16, 17, 18 en 19

ZONDAG 8 maart 2020

Inzwemmen 13.30 uur
Aanvang wedstrijd 14.15 uur

 	 	 
20 	50m vrije slag	jongens minioren 6
21 	50m vrije slag	meisjes minioren 5
22 	100m vlinderslag	jongens minioren 5
23 	100m wisselslag	jongens minioren 4 e.l.
24 	100m wisselslag	meisjes minioren 4 e.l.
124	100m vrije slag	meisjes/jongens minioren 4-6 paralympisch
Prijsuitreiking programma 20, 21 en 22
25 	100m rugslag	jongens minioren 6
26 	100m rugslag	meisjes minioren 5
27 	200m vrije slag	jongens minioren 5
28 	50m vrije slag	jongens minioren 4 e.l.
Prijsuitreiking programma 23, 24, 124, 25 en 26
29 	50m vrije slag	meisjes minioren 4 e.l.
30 	400m vrije slag	jongens minioren 6
31 	100m schoolslag	meisjes minioren 5
32 	200m wisselslag	jongens minioren 5
132	100m schoolslag	meisjes/jongens minioren 4-6 paralympisch
Prijsuitreiking programma 27, 28, 29 en 30
33 	100m schoolslag	jongens minioren 6
34 	400m vrije slag	meisjes minioren 5
35 	1000m schoolslag	jongens minioren 4 e.l.
36 	100m schoolslag	meisjes minioren 4 e.l.
Prijsuitreiking programma 31, 32, 132, 33 en 34
37 	100m vrije slag	jongens minioren 5
38 	100m wisselslag	jongens minioren 6
39 	100m wisselslag	meisjes minioren 5
Prijsuitreiking programma 35, 36, 37, 38 en 39
Opstelling:


Klik hier om terug te gaan.

do 23/01 - zon 26/01 ONMK korte baan
zat 25/01 LACLAM deel 3
zat 08/02 Zwemuitje
zat 08/02 Oud papier
zat 15/02 Zuidelijke Cirkel 2020 deel 1
zon 16/02 Limietwedstrijd De Warande deel 2
woe 04/03 Jeugdmiddag
vrij 06/03 LAC deel 2
zat 07/03 3 uur 33 minuten race
zat 14/03 Oud papier