Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Netherlands Invitational 2019 (minioren, 25m)

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zaterdag 06-07-2019 - zondag 07-07-2019
Inschrijfdatum:
donderdag 20-06-2019
Afmelddatum:
donderdag 20-06-2019
Organisatie:
NOVUM
Plaats:
Pieter van den Hoogenband Zwemstadion (25m bad)
Antoon Coolenlaan 1
5644 RX EINDHOVEN
040-2381112
http://www.tongelreep.nl
8 banen
Reistijd:
± 54 minuten
Baan:
25
Vervoer:
Inzwemmen:
13:00 uur
Aanvang:
14:00 uur
Ploegleiding:
Officials:
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Link organisatie:
Livetiming:
Opmerkingen:
Categorieën
A. Meisjes/Jongens 2009 e.e. (25 meter bad)
B. Meisjes/Jongens 2008-2007 (25 meter bad)
C. Meisjes/Jongens 2006-2005
D. Meisjes/Jongens 2004-2003
E. Dames/Heren 2002 en ouder
F. Masters dames/heren 1994 en ouder

Op de 50m. en 100m. nummers wordt een snelste serie per categorie ingedeeld.

Prijzen:
Per programmanummer worden 3 medailles per categorie A, B, C, D en E uitgereikt.

Masters:
Er is een klassement voor de Masters over de vier 50m-nummers. De 3 snelsten per klassement dames/heren ontvangen een prijs. Er wordt gestart op de reguliere programmanummers, waarbij de deelnemers op inschrijftijd worden ingedeeld.
Categorie:
Laatste update:
25-06-2019 @ 20:12
Programma:
Zaterdag 6 juli 2019
25 100m schoolslag meisjes minioren 4 en later (2009-2011)
26 100m schoolslag meisjes minioren 5 en junioren 1 (2007-2008)
27 50m rugslag jongens minoren 2, 3 en 4 (2009-2011)
28 50m rugslag jongens minioren 5 en 6 (2007-2008)
29 50m vrije slag meisjes minioren 4 en later
30 50m vrije slag meisjes minioren 5 en junioren 1
31 100m wisselslag jongens minioren 2, 3 en 4
32 100m wisselslag jongens minioren 5 en 6
33 50m vlinderslag meisjes minioren 4 en later
34 50m vlinderslag meisjes minioren 5 en junioren 1
35 100m vrije slag jongens minioren 2, 3 en 4
36 100m vrije slag jongens minioren 5 en 6
37 50m rugslag meisjes minioren 4 en later
38 50m rugslag meisjes minioren 5 en junioren 1
39 100m schoolslag jongens minioren 2, 3 en 4
40 100m schoolslag jongens minioren 5 en 6

Zondag 7 juli 2019
41 100m rugslag meisjes minioren 4 en later
42 100m rugslag meisjes minioren 5 en junioren 1
43 50m vrije slag jongens minioren 2, 3 en 4
44 50m vrije slag jongens minioren 5 en 6
45 50m schoolslag meisjes minioren 4 en later
46 50m schoolslag meisjes minioren 5 en junioren 1
47 100m rugslag jongens minioren 2, 3 en 4
48 100m rugslag jongens minioren 5 en 6
49 100m wisselslag meisjes minioren 4 en later
50 100m wisselslag meisjes minioren 5 en junioren 1
51 50m schoolslag jongens minioren 2, 3 en 4
52 50m schoolslag jongens minioren 5 en 6
53 100m vrije slag meisjes minioren 4 en later
54 100m vrije slag meisjes minioren 5 en junioren 1
55 50m vlinderslag jongens minioren 2, 3 en 4
56 50m vlinderslag jongens minioren 5 en 6

		 
Opstelling:


Klik hier om terug te gaan.

zon 22/09 ZC2019 deel 4
vrij 27/09 - zon 29/09 teamBBZ Kamp
zat 28/09 Minioren/Junioren circuit deel 1
zat 05/10 Competitie deel 1
vrij 11/10 LAC deel 1
zat 12/10 - zon 13/10 Lux Masters Open 2019
zat 12/10 Oud papier
zat 02/11 Competitie deel 2
zat 02/11 ZC2019 deel 5
zat 09/11 Oud papier