Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Golfbad Osse Maasrace

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zaterdag 31-08-2019
Inschrijfdatum:
zaterdag 24-08-2019
Afmelddatum:
zaterdag 24-08-2019
Organisatie:
Arethusa
Plaats:
Lith
Reistijd:
± minuten
Baan:
500
Vervoer:
Aanvang:
11:00 uur
Ploegleiding:
Officials:
Afmelden:
Link organisatie:
Livetiming:
Opmerkingen:
Kosten:
5 kilometer € 10,00
overige 1e start € 7,50
tweede start € 6,00
team event € 8,00 per team
kosten entree en parkeren Inbegrepen
chips ETW € 3,00 per persoon
leencap € 1,50 per start (cap te houden na afloop)
Categorie:
Inschrijven:
Ontvangen inschrijvingen:
Lars de Kooter nummer(s):9, 25
Aantal inschrijvingen:
1 inschrijvingen
Laatste update:
24-05-2019 @ 16:51
Programma:
	aanvang ca 	ow-klas
1 	a/b 	1000m vrije slag heren jeugd, heren senioren 	11.00 uur 	Vsh
2 	a/b 	1000m vrije slag heren junioren jongens 1 en 2, junioren 3 en 4 	11.02 uur 	Vsjj
3 	a/b 	1000m vrije slag dames jeugd en dames senioren 	11.10 uur 	Vsd
4 		1000m vrije slag junioren meisjes 1 t/m 3 	11.12 uur 	Vsjm
5 	a/g 	1000m schoolslag heren Masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+, 80+ 	11.20 uur 	M-ssh
6 	a/g 	1000m schoolslag dames Masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+, 80+ 	11.22 uur 	M-ssd
7 	a/b 	500m schoolslag (min 6 &) junioren jongens 1 en 2, junioren 3 en 4 	11.40 uur 	ssjj
8 		500m schoolslag junioren meisjes 1 t/m 3 	11.45 uur 	ssjm
9 		500m schoolslag minioren jongens 4 t/m 6 	11.50 uur 	Brabant
10 		500m schoolslag minioren meisjes 4 en 5 	11.55 uur 	Brabant
11 		250m vrije slag minioren jongens 1 t/m 3 	12.10 uur 	Brabant
12 		250m vrije slag minioren meisjes 1 t/m 3 	12.10 uur 	Brabant
13 		250m schoolslag minioren jongens 1 t/m 3 	12.10 uur 	
14 		250m schoolslag minioren meisjes 1 t/m 3 	12.10 uur 	
		Prijsuitreikingen 1 tm 14 behoudens 1 & 3 na start van 5.000 vrije slag. 		
15 		5000m vrije slag dames open WS* 	12.30 uur 	vsd/j
16 		5000m vrije slag heren open WS* 	12.35.46 uur 	vsh/j
17 	a/g 	1000m vrije slag heren Masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+, 80+ 	13.50 uur 	M-vsh
18 	a/g 	1000m vrije slag dames Masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+, 80+ 	13.55 uur 	M-vsd
19 	a/b 	2000m schoolslag heren jeugd, heren senioren 	14.00 uur 	ssh/j
20 	a/b 	1000m schoolslag junioren jongens 1 en 2, 3 en 4 	14.02 uur 	ssjj
21 	a/b 	2000m schoolslag dames jeugd, dames senioren 	14.05 uur 	ssd/j
22 		1000m schoolslag junioren meisjes 1 t/m 3 	14.07 uur 	ssjm
23 	a/b 	500m vrije slag (min 6 en) junioren jongens 1 & 2, junioren 3 & 4 	14.45 uur 	vsjj
24 		500m vrije slag junioren meisjes 1 t/m 3 	14.50 uur 	vsjm
25 		500m vrije slag minioren jongens 4 t/m 6 	14.55 uur 	Brabant
26 		500m vrije slag minioren meisjes 4 en 5 	15.00 uur 	Brabant
27 		500m rugslag heren open 	15.10 uur 	
27 		500m rugslag dames open 	15.15 uur 	
29 		4 x 250m schoolslag – vrije slag mixed ss/ss/vr/vr M/V/M/V 	15.30 uur 	team
		Prijsuitreikingen 	15.45 uur 	
30 		ZWEM VOOR KWF – meer info: zie website 	17.00 uur 	
31 / 32 / 33 		NIGHT SWIM: zwem 500, 1.000 of 2.000 	21.00 uur 	
Opstelling: