Kalender


Klik hier om terug te gaan.

28e AIYSC

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
vrijdag 19-04-2019 - zondag 21-04-2019
Inschrijfdatum:
woensdag 10-04-2019
Afmelddatum:
woensdag 10-04-2019
Organisatie:
Z.Ol.A
Plaats:
Olympisch Zwembad Wezenberg
Desguinlei 17-19
2018 ANTWERPEN
03-2592311
http://www.antwerpen.be/eCache/BTH/580.cmVjPTI4MDE.html
8 banen
Reistijd:
± 0 minuten
Baan:
50
Vervoer:
Onderling regelen
Inzwemmen:
17:30 uur
Aanvang:
18:30 uur
Ploegleiding:
Dirk de Kooter
Officials:
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging
Link organisatie:
Livetiming:
Opmerkingen:
Kosten:
50m € 5,00
100m € 6,00
200m € 7,00
Categorie:
Ontvangen inschrijvingen:
Lars de Kooter nummer(s):8, 10, 14, 18, 26, 30, 34
Hannah Vink nummer(s):11, 33
Mandy Swart nummer(s):7, 13, 17
jansje de ridder nummer(s):33
Romee van Rossem nummer(s):23, 31, 33
Aantal inschrijvingen:
5 inschrijvingen
Laatste update:
11-04-2019 @ 14:46
Programma:
Vrijdag 19 april 2019
Inzwemmen 17.30 uur
Wedstrijd 18.30 uur
1 400m vrije slag dames 2004 en eerder
2 400m vrije slag heren 2004 en eerder
3 200m wisselslag dames
4 200m schoolslag heren
5 50m vlinderslag dames
6 50m vlinderslag heren

Zaterdag 20 april 2019
Inzwemmen 7.30 uur
Wedstrijd 8.30 uur
7 100m vrije slag dames
8 100m vrije slag heren
9 200m schoolslag dames
10 200m wisselslag heren
11 50m rugslag dames
12 50m rugslag heren
Pauze
Inzwemmen 13.00 uur
Wedstrijd 14.00 uur
13 50m schoolslag dames
14 50m schoolslag heren
15 100m vlinderslag dames
16 100m vlinderslag heren
17 200m vrije slag dames
18 200m vrije slag heren
Pauze 15 minuten
FINALES
19. 100m vlinderslag dames
20. 100m vlinderslag heren
21. 100m vrije slag dames
22. 100m vrije slag heren

Zondag 21 april 2019
Inzwemmen 7.00 uur
Wedstrijd 8.30 uur
23 100m rugslag dames
24 100m rugslag heren
25 100m schoolslag dames
26 400m vrije slag heren 2005 en later
27 400m vrije slag dames 2005 en later
28 200m vlinderslag heren
29 200m vlinderslag dames
Pauze 
Inzwemmen 13.00 uur
Wedstrijd 14.00 uur
30 100m schoolslag heren
31 200m rugslag dames
32 200m rugslag heren
33 50m vrije slag dames
34 50m vrije slag heren
Pauze 
FINALES
29. 100m schoolslag dames
41. 100m schoolslag heren
13. 100m rugslag dames
14. 100m rugslag heren
Opstelling:

De Biesboschzwemmers
AIYSC 2019

Antwerpen (BEL)  19--21-04-2019

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Lange baan (50m)

13-007 / 13 / NED

200800185Lars de Kooter08 :8
10
14
18
28
32
36
100 vrije slag
200 wisselslag
50 schoolslag
200 vrije slag
400 vrije slag
100 schoolslag
50 vrije slag

1:16.25
3:11.73
43.46
2:42.94
5:41.85
1:34.63
35.53
L
S
L
L
S
L
L
07-04-2019
09-12-2018
06-04-2019
07-04-2019
22-02-2019
06-04-2019
07-04-2019
Oosterhout
Boxtel
Den Haag
Oosterhout
Rosmalen
Den Haag
Oosterhout
200800194Jansje de Ridder

08 :3550 vrije slag39.87 S22-12-2018Andel
200500684Romée van Rossem05 :25
33
35
100 rugslag
200 rugslag
50 vrije slag

1:21.14
2:53.23
33.03
S
S
S
09-02-2019
12-01-2019
17-02-2019
Papendrecht
Papendrecht
Oosterhout
199904916Mandy Swart99 :7
13
17
100 vrije slag
50 schoolslag
200 vrije slag

1:08.63
38.46
2:33.36
S
S
S
23-03-2019
23-02-2019
14-01-2018
Papendrecht
Papendrecht
Etten-Leur
200800384Hannah Vink08 :11
35
50 rugslag
50 vrije slag

45.97
40.06
S
S
09-02-2019
13-10-2018
Papendrecht
Andel