Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Ijzeren Man Zwemrace

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zondag 01-09-2019
Inschrijfdatum:
maandag 26-08-2019
Afmelddatum:
maandag 26-08-2019
Organisatie:
De Dommelbaarzen
Plaats:
Vught
Reistijd:
± minuten
Baan:
99
Vervoer:
Zelf regelen, minimaal een uur voor aanvang van je programma aanwezig zijn.
Aanvang:
10:00 uur
Ploegleiding:
Dirk de Kooter
Officials:
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging
Link organisatie:
Livetiming:
Opmerkingen:
locatie
Recreatiegebied de IJzeren Man Boslaan 43-49 te Vught

kosten
wedstrijd 1e start € 7,00
wedstrijd 2e etc. start € 5,00
prestatietocht € 5,00
Zwemloop € 10,00
cap € 1,00
ETW-chips € 3,00
Categorie:
Ontvangen inschrijvingen:
Lars de Kooter nummer(s):17
Ingmar Visser nummer(s):6
anne lisman nummer(s):17
rend nummer(s):13
Sabrina nummer(s):19
Julia Verhoeven nummer(s):14
Bastiaan nummer(s):18
Pieter Pijnenburg nummer(s):15
Nadine Scheeve nummer(s):19
Aantal inschrijvingen:
9 inschrijvingen
Laatste update:
29-08-2019 @ 15:05
Programma:
aanvang ow-klas
Aanvang juryvergadering in het Clubhuis 9.00 uur
1 a/b 500m schoolslag jongens junioren 1, 2 en 3, 4 10.00 uur vsh/j
2 a/b 500m schoolslag meisjes junioren 1, 2 en 3 10.05 uur ssjj
3 a/b 5000m vrije slag heren jeugd en senioren 10.10 uur ssmj
4 a/b 5000m vrije slag dames jeugd en senioren 10.15 uur vsd/j
Start Zwemloop (500m en 5km) 10.20 uur
Start Zwemloop (1km en 10km) 10.30 uur
5 a/b 250m vrije slag mix minioren 1, 2 en 3 10.40 uur
6 a/f 1000m schoolslag heren masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+ en 70+ 11.45 uur M-ssh
7 a/g 1000m schoolslag dames masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+ en 80+ 11.50 uur M-ssd
8 Bedrijven- en scholenestafette 4 x 250m 12.15 uur
9 250m prestatietocht 6 jaar e.o. (6&7 jr. onder begeleiding zwemmers 18+) 12.35 uur
10 500m prestatietocht 9 jaar en ouder 12.35 uur
11 1000m prestatietocht 12 jaar en ouder 12.35 uur
12 2000m prestatietocht 16 jaar en ouder 12.40 uur
Prijsuitreikingen 12.45 uur
13 a/d 1000m vrije slag heren junioren 1, 2 en 3, 4 en jeugd en senioren 13.45 uur vsjj/vsh/j
14 a/d 1000m vrije slag dames junioren 1,2 en 3 en jeugd en senioren 13.50 uur vsmj/vsm/j
15 a/b 2000m schoolslag heren jeugd en senioren 14.15 uur ssh/j
16 a/b 2000m schoolslag dames jeugd en senioren 14.20 uur ssd/j
17 a/b 500m vrije slag jongens minioren 4, 5 en 6, en meisjes minioren 4 en 5 15.15 uur
18 a/f 1000m vrije slag heren masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+ en 70+ 15.30 uur M-vsh
19 a/g 1000m vrije slag dames masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+ en 80+ 15.35 uur M-vsd
prijsuitreikingen 16.15 uur
Opstelling:

De Biesboschzwemmers
Achtste IJzeren Man Zwemrace

Vught  01-09-2019

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Open Water

13-007 / 13 / NED

197001567Bastiaan Baggerman

70 :181000 vrije slag16:16.05 12-09-2015Sleeuwijk
198100120Sabrina Boekhout

81 :191000 vrije slag14:40.45 28-08-2016Oosterhout
200800185Lars de Kooter

08 :17500 vrije slag8:17.65 13-07-2019Vianen
200900168Anne Lisman09 :17500 vrije slag

NT
200600093Rens Lisman06 :131000 vrije slag

NT
199305227Pieter Pijnenburg

93 :152000 schoolslag30:28.62 09-08-2015Breda
199700684Nadine Scheeve97 :191000 vrije slag

17:39.66 26-08-2018Oosterhout
200100082Julia Verhoeven

01 :141000 vrije slag17:13.76 07-08-2016Breda
198102317Ingmar Visser81 :61000 schoolslag

17:32.68 06-08-2017Breda

Klik hier om terug te gaan.

zon 22/09 ZC2019 deel 4
vrij 27/09 - zon 29/09 teamBBZ Kamp
zat 28/09 Minioren/Junioren circuit deel 1
zat 05/10 Competitie deel 1
vrij 11/10 LAC deel 1
zat 12/10 - zon 13/10 Lux Masters Open 2019
zat 12/10 Oud papier
zat 02/11 Competitie deel 2
zat 02/11 ZC2019 deel 5
zat 09/11 Oud papier