Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Biesbosch Open Water Race

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zaterdag 14-09-2019
Inschrijfdatum:
zaterdag 07-09-2019
Afmelddatum:
zaterdag 07-09-2019
Organisatie:
De Biesboschzwemmers
Plaats:
Sleeuwijk
Reistijd:
± minuten
Baan:
1000
Vervoer:
Onderling regelen; minimaal een uur voor aanvang van je programmanummer melden bij de ploegleiding
Aanvang:
10:00 uur
Ploegleiding:
Officials:
0
Afmelden:
Link organisatie:
Livetiming:
Categorie:
Inschrijven:
Ontvangen inschrijvingen:
Sanne van de Pol nummer(s):18
Lars de Kooter nummer(s):8
Aantal inschrijvingen:
2 inschrijvingen
Laatste update:
13-08-2019 @ 17:20
Programma:
LET OP: voor het open water zwemmen gelden nog de oude categorieen.
			aanvang ca.	ow-klas
		Juryvergadering	09:00 uur	
1	a/b	5000m vrije slag heren jeugd, heren senioren	10:00 uur	vsh/j
2	a/b	5000m vrije slag dames jeugd, dames senioren	10:05 uur	vsd/j
3		5000m prestatietocht voor Stichting ALShetjeraakt (> 12 jaar)	10:06 uur	
4		2000m prestatietocht voor Stichting ALShetjeraakt (> 12 jaar) 	10:06 uur	
5	a/b	500m schoolslag jongens junioren 1 en 2, junioren 3 en 4	10:20 uur	ssjj
6		500m schoolslag meisjes junioren 1 t/m 3	10:25 uur	ssjm
7	a/g	1000m schoolslag heren Masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+ en 80+	10:50 uur	M-ssh
8	a/g	1000m schoolslag dames Masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+ en 80+	10:55 uur	M-ssd
9	a/b	250m vrije slag jongens en meisjes minioren 1 t/m 3	11:25 uur	
10		500m vrije slag jongens minioren 4 t/m 6	11:30 uur	
11		500m vrije slag meisjes minioren 4 en 5	11:45 uur	
12		1000m prestatietocht voor Stichting ALShetjeraakt (> 12 jaar)	12:00 uur	
13		500m prestatietocht (9 jaar  12 jaar)	12:05 uur	
14		250m prestatietocht (6 jaar  9 jaar) (6 & 7 jaar onder begeleiding van zwemmer 18+)	12:10 uur	
15	a/b	1000m vrije slag jongens junioren 1 en 2, junioren 3 en 4	13:15 uur	vsjj
16	a/b	1000m vrije slag heren jeugd, heren senioren	13:20 uur	vsh/j
17		1000m vrije slag meisjes junioren 1 t/m 3	13:25 uur	vsjm 
18	a/b	1000m vrije slag dames jeugd, dames senioren	13:30 uur	vsd/j
19	a/g	1000m vrije slag heren Masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+ en 80+	13:45 uur	M-vsh
20	a/g	1000m vrije slag dames Masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+ en 80+	13:50 uur	M-vsd
21	a/b	2000m schoolslag heren jeugd, heren senioren	14:20 uur	ssh/j
22	a/b	2000m schoolslag dames jeugd, dames senioren	14:25 uur	ssd/j
23		4 x 250m vrije slag Team event (2 dames + 2 heren / junioren t/m Masters)	14:50 uur	team

Opstelling: