Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Kanaalrace

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zondag 08-09-2019
Inschrijfdatum:
zondag 01-09-2019
Afmelddatum:
zondag 01-09-2019
Organisatie:
De Zeeuwse Kust
Plaats:
Vlissingen
Reistijd:
± minuten
Baan:
2500
Vervoer:
Aanvang:
11:00 uur
Ploegleiding:
Officials:
Afmelden:
Link organisatie:
Livetiming:
Opmerkingen:
kosten wedstrijd € 8,00 (eerste start) € 5,00 (volgende starts)
kosten chips tijdwaarneming € 3,50 per set (1 zwemmer, hele weekend)
kosten prestatietocht € 4,00
Kosten team event (hele weekend) € 30,00 per team (zie opmerkingen)
Categorie:
Inschrijven:
Laatste update:
05-06-2019 @ 22:04
Programma:
		Programma (vormt één geheel met de Ganzetrek) 	aanvang ca 	ow-klas 
23 	a/b 	5000m vrije slag heren jeugd en senioren 	11.00 uur 	vsh/j 
24 	a/b 	5000m vrije slag dames jeugd en senioren 	11.05 uur 	vsd/j 
25 	a/f 	1000m vrije slag Masters heren 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+ 	11.15 uur 	M-vsh 
26 	a/f 	1000m vrije slag Masters dames 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+ 	11.20 uur 	M-vsd 
27 	a/b 	1000m vrije slag jongens junioren 1 en 2, 3 en 4 	11.30 uur 	vsjj 
28 	a/b 	1000m vrije slag meisjes junioren 1, 2 en 3 	11.35 uur 	vsjm 
		aankomst deelnemers 1000 en 5000 meter 	12.00 uur 	
29 		250m vrije slag jongens minioren 1, 2 en 3 	12.20 uur 	
30 		250m vrije slag meisjes minioren 1, 2 en 3 	12.25 uur 	
31 		500m vrije slag jongens minioren 4, 5 en 6 	12.30 uur 	
32 		500m vrije slag meisjes minioren 4 en 5 	12.35 uur 	
33 	a/f 	1000m schoolslag Masters heren 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+ 	12.40 uur 	M-ssh 
34 	a/f 	1000m schoolslag Masters dames 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+ 	12.50 uur 	M-ssd 
35 		250 (vanaf 6 jaar) en 500m prestatietocht (vanaf 9 jaar) 	13.00 uur 	
	 	openstelling kanaal i.v.m. doorlating varend verkeer + prijsuitreiking 	13.30 uur 	
37 	a/b 	500m schoolslag jongens junioren 1 en 2, 3 en 4 	14.00 uur 	ssjj 
38 	a/b 	500m schoolslag meisjes junioren 1, 2 en 3 	14.05 uur 	ssjm 
39 		500m schoolslag jongens minioren 4, 5 en 6 	14.15 uur 	
40 		500m schoolslag meisjes minioren 4 en 5 	14.20 uur 	
41 	a/b 	2000m vrije slag heren jeugd en senioren 	14.30 uur 	vsh/j 
42 	a/b 	2000m vrije slag dames jeugd en senioren 	14.35 uur 	vsd/j 
43 	a/b 	2000m schoolslag heren jeugd en senioren 	14.45 uur 	ssh/j 
44 	a/b 	2000m schoolslag dames jeugd en senioren 	14.50 uur 	ssd/j 
45 		Team estafette 4x 250 meter (junioren 1 en ouder) 	16.00 uur 	Team 
46 		1000m prestatietocht, 12 jaar en ouder 	16.20 uur 	
		Prijsuitreiking op het wedstrijdterrein. 	16.30 uur 	
Opstelling: