Kalender


Klik hier om terug te gaan.

De Ganzetrek

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zaterdag 07-09-2019
Inschrijfdatum:
zaterdag 31-08-2019
Afmelddatum:
zaterdag 31-08-2019
Organisatie:
De Ganze
Plaats:
Wilhelminadorp
Reistijd:
± minuten
Baan:
1000
Vervoer:
Aanvang:
10:15 uur
Ploegleiding:
Officials:
Afmelden:
Link organisatie:
Livetiming:
Opmerkingen:
kosten wedstrijd € 8,00 (eerste start) € 5,00 (volgende starts)
kosten chips tijdwaarneming € 3,50 per set (1 zwemmer, hele weekend)
kosten prestatietocht € 4,00
Kosten team event (hele weekend) € 30,00 per team (zie opmerkingen)
Categorie:
Inschrijven:
Laatste update:
05-06-2019 @ 22:00
Programma:
		 Programma (vormt één geheel met de Kanaalrace) 	aanvang ca 	ow-klas 
1 	a/b 	1000m vrije slag jongens junioren 1-2 en 3-4 	11.15 uur 	vsjj 
2 	a/b 	1000m vrije slag meisjes junioren 1 en 2-3 	11.20 uur 	vsjm 
3 	a/f 	1000m vrije slag masters heren 20+, 30+, 40+, 50+, 60+ en 70+ 	11.45 uur 	M-vsh 
4 	a/f 	1000m vrije slag masters dames 20+, 30+, 40+, 50+, 60+ en 70+ 	11.50 uur 	M-vsd 
5 		250m vrije slag jongens minioren 1, 2 en 3 	12.10 uur 	
6 		250m vrije slag meisjes minioren 1, 2 en 3 	12.15 uur 	
7 		250m prestatietocht 6 jaar en ouder (6 & 7 jaar onder begeleiding zwemmer 18+) 	12.20 uur 	
8 		500m prestatietocht 9 jaar en ouder 	12.20 uur 	
9 		500m ploegenachtervolging (11 jaar en ouder) 	12.30 uur 	Team 
10 		500m vrije slag jongens minioren 4, 5 en 6 	13.00 uur 	
11 		500m vrije slag meisjes minioren 4 en 5 	13.05 uur 	
12 	a/b 	500m schoolslag jongens junioren 1-2 en 3-4 	13.15 uur 	ssjj 
13 	a/b 	500m schoolslag meisjes junioren 1 en 2-3 	13.20 uur 	ssjm 
14 	a/f 	1000m schoolslag masters heren 20+, 30+, 40+, 50+, 60+ en 70+ 	13.50 uur 	M-ssh 
15 	a/f 	1000m schoolslag masters dames 20+, 30+, 40+, 50+, 60+ en 70+ 	13.55 uur 	M-ssd 
		Prijsuitreiking 		
16 	a/b 	2000m vrije slag heren senioren open en jongens jeugd 	14.40 uur 	vsh/j 
17 	a/b 	2000m vrije slag dames senioren open en meisjes jeugd 	14.45 uur 	vsd/j 
18 	a/b 	2000m schoolslag heren senioren open en jongens jeugd 	15.20 uur 	ssh/j 
19 	a/b 	2000m schoolslag dames senioren open en meisjes jeugd 	15.25 uur 	ssd/j 
20 		500m schoolslag jongens minioren 4, 5 en 6 	15.35 uur 	
21 		500m schoolslag meisjes minioren 4 en 5 	15.40 uur 	
22 		1000m prestatietocht 12 jaar en ouder 	16.15 uur 	
		Prijsuitreiking op het wedstrijdterrein 	16.30 uur 	
Opstelling: