Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Dopharma Open Water Zwemklassieker

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zondag 25-08-2019
Inschrijfdatum:
zondag 18-08-2019
Afmelddatum:
zondag 18-08-2019
Organisatie:
De Warande
Plaats:
Oosterhout
Reistijd:
± minuten
Baan:
99
Vervoer:
Zelf regelen, minimaal een uur voor aanvang van je programma aanwezig zijn.
Aanvang:
10:00 uur
Ploegleiding:
Dirk de Kooter
Officials:
mw. F.H. Huisman-Kapel, hr. N. Swart
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging
Link organisatie:
Livetiming:
Opmerkingen:
Kosten:
1e start € 7,00
volgende starts € 6,00
teamevent (2m/2v) € 8,00
latexcap € 1,50
Categorie:
Ontvangen inschrijvingen:
Nadine Scheeve nummer(s):6, 20
Annette Wijnja nummer(s):20
Paul Wijnja nummer(s):19
Ingmar Visser nummer(s):2, 19
Sabrina nummer(s):20
Lars de Kooter nummer(s):7
Julia Verhoeven nummer(s):15
Larissa nummer(s):15
Robin Iking nummer(s):19
Chimène Huisman nummer(s):16
Erik Huisman nummer(s):19
Sanne van de Pol nummer(s):15
Pieter Pijnenburg nummer(s):1, 17
Anne Lisman nummer(s):8
Rens Lisman nummer(s):14
Aantal inschrijvingen:
15 inschrijvingen
Laatste update:
20-08-2019 @ 15:34
Programma:
aanvang ca ow-klas
1 a/b 1000m schoolslag heren jeugd en senioren 10:00 uur ssh/j
2 a/m 1000m schoolslag Masters heren 20+, 25+, etc. t/m 80+ 10:01 uur M-ssh
3 a/b 1000m schoolslag dames jeugd en senioren 10:10 uur ssd/j
4 a/m 1000m schoolslag Masters dames 20+, 25+, etc. t/m 80+ 10:11 uur M-ssd
5 a/b 5000m vrije slag heren jeugd en senioren 10:30 uur vsh/j
6 a/b 5000m vrije slag dames jeugd en senioren 10:31 uur vsd/j
7 500m vrije slag jongens minioren 4, 5 en 6 10:45 uur
8 500m vrije slag meisjes minioren 4 en 5 10:50 uur
9 a/b 500m schoolslag jongens minioren 6, junioren 1 en 2, 3 en 4 11:20 uur ssjj
10 a/b 500m schoolslag meisjes minioren 5 en junioren 1, 2 en 3 11:25 uur ssjm
11 a/b 250m vrije slag jongens minioren 1, 2 en 3, meisjes minioren 1, 2 en 3 12:00 uur
12 a 1000m prestatietocht/recreatief vanaf 12 jaar 12:30 uur
12 b 500m prestatietocht/recreatief vanaf 9 jaar 12:30 uur
12 c 250m prestatietocht/recreatief vanaf 6 jaar (6-7 jaar samen met 18+) 12:30 uur
doorvaart & prijsuitreikingen 13.00 uur
13 a/b 1000m vrije slag heren jeugd en senioren 13:30 uur vsh/j
14 a/b 1000m vrije slag jongens minioren 6, junioren 1 en 2, 3 en 4 13:31 uur vsjj
15 a/b 1000m vrije slag dames jeugd en senioren 13:40 uur vsd/j
16 a/b 1000m vrije slag meisjes minioren 5 en junioren 1, 2 en 3 13:41 uur vsjm
17 a/b 2000m schoolslag heren jeugd en senioren 13:50 uur ssh/j
18 a/b 2000m schoolslag dames jeugd en senioren 13:51 uur ssd/j
doorvaart & prijsuitreikingen 14.45 uur
19 a/m 1000m vrije slag Masters heren 20+, 25+, etc. t/m 80+ 15:15 uur M-vsh
20 a/m 1000m vrije slag Masters dames 20+, 25+, etc. t/m 80+ 15:20 uur M-vsd
21 4x250 vrije slag Team Event (2 meisjes/dames, 2 jongens/heren) 15:45 uur team
doorvaart & prijsuitreikingen 16.45 uur
Opstelling:

De Biesboschzwemmers
88e Dopharma Open Water Zwemklassieker De Warande

Oosterhout  25-08-2019

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Open Water

13-007 / 13 / NED

198100120Sabrina Boekhout

81 :201000 vrije slag14:40.45 28-08-2016Oosterhout
200400534Chimène Huisman

04 :151000 vrije slag17:28.97 15-09-2018Oss
197401405Erik Huisman74 :191000 vrije slag

18:04.47 06-08-2017Breda
200005636Larissa Huisman

00 :151000 vrije slag16:29.83 12-09-2015Sleeuwijk
199200583Robin Iking92 :191000 vrije slag

14:39.11 07-08-2016Breda
200800185Lars de Kooter

08 :7500 vrije slag8:17.65 13-07-2019Vianen
200900168Anne Lisman09 :8500 vrije slag

NT
200600093Rens Lisman06 :141000 vrije slag

NT
199305227Pieter Pijnenburg93 :1
17
1000 schoolslag
2000 schoolslag

14:36.89
30:28.62

04-07-2015
09-08-2015
Lithoijen
Breda
199800722Sanne van de Pol

98 :151000 vrije slag14:26.95
199700684Nadine Scheeve97 :6
20
5000 vrije slag
1000 vrije slag

NT
17:39.66


26-08-2018

Oosterhout
200100082Julia Verhoeven

01 :151000 vrije slag17:13.76 07-08-2016Breda
198102317Ingmar Visser81 :2
19
1000 schoolslag
1000 vrije slag

17:32.68
16:38.50

06-08-2017Breda
196301403Paul Wijnja63 :191000 vrije slag

15:28.88 13-07-2019Vianen
196700528Annette Wijnja-Visser

67 :201000 vrije slag14:59.02 07-08-2016Breda

Klik hier om terug te gaan.

zon 22/09 ZC2019 deel 4
vrij 27/09 - zon 29/09 teamBBZ Kamp
zat 28/09 Minioren/Junioren circuit deel 1
zat 05/10 Competitie deel 1
vrij 11/10 LAC deel 1
zat 12/10 - zon 13/10 Lux Masters Open 2019
zat 12/10 Oud papier
zat 02/11 Competitie deel 2
zat 02/11 ZC2019 deel 5
zat 09/11 Oud papier