Kalender


Klik hier om terug te gaan.

RZK2019

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zaterdag 18-05-2019 - zondag 26-05-2019
Inschrijfdatum:
maandag 06-05-2019
Afmelddatum:
maandag 06-05-2019
Organisatie:
PSV
Plaats:
Pieter van den Hoogenband Zwemstadion (50m bad)
Antoon Coolenlaan 1
5644 RX EINDHOVEN
040-2381112
http://www.tongelreep.nl
10 banen
Reistijd:
± 54 minuten
Baan:
50
Vervoer:
Onderling regelen
Limieten:
Aanvang:
00:00 uur
Ploegleiding:
Officials:
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging
Link organisatie:
Livetiming:
Categorie:
Afmeldingen:
Harry
Marjo
Robin
jade
Laatste update:
08-05-2019 @ 09:36
Programma:
Zaterdag 18 mei 2019
Sessie 1
1.	400m vrije slag dames
2.	200m rugslag heren
3.	100m schoolslag dames
4.	50m vrije slag heren
5.	200m vlinderslag dames
6.	200m wisselslag heren
7.	50m rugslag dames
Pauze
8.	4x200m vrije slag heren

Zondag 19 mei 2019
Sessie 2
9.	400m wisselslag dames
10.	1500m vrije slag heren
11.	4x100m vrije slag mixed
Pauze
12.	100m vrije slag dames
13.	100m vlinderslag heren
14.	200m schoolslag dames
15.	50m schoolslag heren
16.	100m rugslag dames
17.	200m vrije slag heren
18.	50m vlinderslag dames
19.	4x100m wisselslag heren
20.	4x100m vrije slag dames

Zaterdag 25 mei 2019
Sessie 3
21.	400m vrije slag heren
22.	200m rugslag dames
23.	100m schoolslag heren
24.	50m vrije slag dames
25.	200m vlinderslag heren
26.	200m wisselslag dames
27.	50m rugslag heren
Pauze
28.	4x200m vrije slag dames

Zondag 26 mei 2019
Sessie 4
29.	400m wisselslag heren
30.	800m vrije slag dames
31.	4x100m wisselslag mixed
Pauze
32.	100m vrije slag heren
33.	100m vlinderslag dames
34.	200m schoolslag heren
35.	50m schoolslag dames
36.	100m rugslag heren
37.	200m vrije slag dames
38.	50m vlinderslag heren
39.	4x100m wisselslag dames
40.	4x100m vrije slag heren
Opstelling:

De Biesboschzwemmers
Regionale Zomer Kampioenschappen - Regio Zuid

Eindhoven  18--26-05-2019

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Lange baan (50m)

13-007 / 13 / NED

200500442Nicole Bogerd

05 :2450 vrije slag33.62 L03-02-2019Oosterhout
200504370Floor van Dijk

05 :2450 vrije slag34.20 L10-03-2019Oosterhout
199800722Sanne van de Pol

98 :2450 vrije slag28.87 S23-02-2019Papendrecht
200500684Romée van Rossem

05 :2450 vrije slag33.45 L21-04-2019Antwerpen (BEL)
200500070Roos Suppers05 :12
24
37
100 vrije slag
50 vrije slag
200 vrije slag

1:10.85
33.57
2:34.10
S
L
S
18-11-2018
03-02-2019
23-03-2019
Eindhoven
Oosterhout
Papendrecht
teamBBZ Dames 1:204 x 100 vrije slag11-134:53.23
1:
2:
3:
4:
Nicole Bogerd
Romée van Rossem
Floor van Dijk
Roos Suppers
05
05
05
05
1:15.03
1:14.11
1:13.24
1:10.85
394 x 100 wisselslag11-135:32.81
1:
2:
3:
4:
Romée van Rossem
Nicole Bogerd
Floor van Dijk
Roos Suppers
05
05
05
05
1:21.14
1:35.19
1:25.63
1:10.85

Klik hier om terug te gaan.

zon 22/09 ZC2019 deel 4
vrij 27/09 - zon 29/09 teamBBZ Kamp
zat 28/09 Minioren/Junioren circuit deel 1
zat 05/10 Competitie deel 1
vrij 11/10 LAC deel 1
zat 12/10 - zon 13/10 Lux Masters Open 2019
zat 12/10 Oud papier
zat 02/11 Competitie deel 2
zat 02/11 ZC2019 deel 5
zat 09/11 Oud papier