Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Regio Minioren Finales

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zaterdag 08-06-2019 - zondag 09-06-2019
Inschrijfdatum:
woensdag 22-05-2019
Afmelddatum:
maandag 27-05-2019
Organisatie:
TRB-Res
Plaats:
De Drieburcht
Wagnerplein 1
5011 LP TILBURG
013-4557479
https://www.sportintilburg.nl/accommodaties/drieburcht
8 banen
Reistijd:
± 36 minuten
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen; vertrek om 11.45 uur vanaf Bieshonk
Inzwemmen:
12:45 uur
Aanvang:
13:30 uur
Ploegleiding:
Samantha Vonk, Dirk de Kooter
Officials:
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging
Link organisatie:
Livetiming:
Opmerkingen:
Alleen de beste 24 zwemmers per nummer mogen deelnemen
Categorie:
Afmeldingen:
Jette Branderhorst
Laatste update:
17-05-2019 @ 12:11
Programma:
Zaterdag
1 	100m 	vlinderslag 	meisjes 	minioren 5 
2 	400m 	vrije slag 	jongens 	minioren 6 
3 	100m 	rugslag 	meisjes 	minioren 4 
4 	100m 	rugslag 	jongens 	minioren 5 
5 	100m 	schoolslag 	meisjes 	minioren 2 en 3 
6 	100m 	schoolslag 	jongens 	minioren 2, 3 en 4 
7 	100m 	vrije slag 	meisjes 	minioren 5 
8 	100m 	rugslag 	jongens 	minioren 6 
9 	50m 	vlinderslag 	meisjes 	minioren 4 
10 	50m 	vlinderslag 	jongens 	minioren 5 
11 	100m 	vrije slag 	meisjes 	minioren 2 en 3 
12 	100m 	vrije slag 	jongens 	minioren 2, 3 en 4 
13 	200m 	wisselslag 	meisjes 	minioren 5 
14 	100m 	schoolslag 	jongens 	minioren 6 
15 	100m 	vrije slag 	meisjes 	minioren 4 
16 	100m 	vrije slag 	jongens 	minioren 5 
17 	4x50m 	vrije slag 	mixed 	minioren 4 en jonger (j-m-j-m) 

Zondag
18 	400m 	vrije slag 	meisjes 	minioren 5 
19 	200m 	wisselslag 	jongens 	minioren 6 
20 	100m 	wisselslag 	meisjes 	minioren 2 en 3 
21 	100m 	wisselslag 	jongens 	minioren 2, 3 en 4 
22 	100m 	schoolslag 	meisjes 	minioren 4 
23 	100m 	schoolslag 	jongens 	minioren 5 
24 	100m 	schoolslag 	meisjes 	minioren 5 
25 	100m 	vrije slag 	jongens 	minioren 6 
26 	50m 	vlinderslag 	meisjes 	minioren 2 en 3 
27 	50m 	vlinderslag 	jongens 	minioren 2, 3 en 4 
28 	200m 	wisselslag 	meisjes 	minioren 4 
29 	200m 	wisselslag 	jongens 	minioren 5 
30 	100m 	rugslag 	meisjes 	minioren 5 
31 	100m 	vlinderslag 	jongens 	minioren 6 
32 	100m 	rugslag 	meisjes 	minioren 2 en 3 
33 	100m 	rugslag 	jongens 	minioren 2, 3 en 4 
34 	4x50m 	wisselslag 	mixed 	minioren 6 en jonger (2x j, 2x m, volgorde vrij) 
Opstelling:

De Biesboschzwemmers
RMF2019 Brabant

Tilburg  08-/09-06-2019

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

201000248Jette Branderhorst10 :11
20
100 vrije slag
100 wisselslag

2:12.22
2:24.05

201100128Amy de Kooter11 :5
11
20
100 schoolslag
100 vrije slag
100 wisselslag

2:22.29
2:22.61
2:29.08


200800185Lars de Kooter08 :4
10
16
23
29
100 rugslag
50 vlinderslag
100 vrije slag
100 schoolslag
200 wisselslag

1:29.44
43.08
1:17.44
1:33.63
3:03.04




200800194Jansje de Ridder08 :13
18
200 wisselslag (BM)
400 vrije slag

3:40.92
6:49.58

200900152Emma van der Spoel

09 :3100 rugslag1:54.68
201100136Maud Vonk11 :5
11
26
32
100 schoolslag
100 vrije slag
50 vlinderslag
100 rugslag

2:10.21
2:07.33
1:00.26
2:02.44



200900024Tess Vonk09 :3
9
15
22
28
100 rugslag
50 vlinderslag
100 vrije slag
100 schoolslag
200 wisselslag

1:25.42
39.00
1:17.92
1:35.48
2:59.92




200901358Anieke aan de Wiel

09 :3100 rugslag (B)2:00.87

Klik hier om terug te gaan.

zon 22/09 ZC2019 deel 4
vrij 27/09 - zon 29/09 teamBBZ Kamp
zat 28/09 Minioren/Junioren circuit deel 1
zat 05/10 Competitie deel 1
vrij 11/10 LAC deel 1
zat 12/10 - zon 13/10 Lux Masters Open 2019
zat 12/10 Oud papier
zat 02/11 Competitie deel 2
zat 02/11 ZC2019 deel 5
zat 09/11 Oud papier