Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Swimkick/Minioren deel 3

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zaterdag 11-05-2019
Inschrijfdatum:
woensdag 01-05-2019
Afmelddatum:
maandag 06-05-2019
Organisatie:
Bijtelskil/ZVDO 74
Plaats:
AquaAltena
Middenweg 1
4281 KH ANDEL
0183445041
http://www.zwembadaquaaltena.nl
6 banen
Reistijd:
± 16 minuten
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen; om 14:20 uur melden bij de ploegleiding in de hal van het zwembad
Inzwemmen:
14:30 uur
Aanvang:
15:00 uur
Ploegleiding:
Samantha Vonk, Dirk de Kooter
Officials:
Mw. B.E. Admiraal-Vos, mw. G.L. Besselink-de Graaff, mw. A. Kramer-van der Laan van Maastrigt
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging
Link organisatie:
Livetiming:
Categorie:
Laatste update:
08-05-2019 @ 11:12
Programma:
Prog.nr.	Afstand/zwemslag	Geslacht	Leeftijd
1	25 schoolslag	Alle	5-8
2	25 schoolslag	Alle	9-11
3	50 schoolslag	Alle	5-8
4	50 schoolslag	Alle	9-11
5	100 schoolslag	Dames	7-8
6	50 vlinderslag	Heren	7-9
7	200 wisselslag	Dames	9-9
8	50 vrije slag	Heren	10-10
9	100 vrije slag	Dames	10-10
10	100 vlinderslag	Heren	11-11
101	50 rugslag	Dames	alg.
102	50 rugslag	Heren	alg.
103	100 vlinderslag	Dames	alg.
104	100 vlinderslag	Heren	alg.
11	25 vrije slag	Alle	5-8
12	25 vrije slag	Alle	9-11
13	50 vrije slag	Alle	5-8
14	50 vrije slag	Alle	9-11
15	50 vlinderslag	Dames	7-8
16	100 schoolslag	Heren	7-9
17	50 vrije slag	Dames	9-9
18	200 wisselslag	Heren	10-10
19	100 vlinderslag	Dames	10-10
20	400 vrije slag	Heren	11-11
201	50 schoolslag	Dames	alg.
202	50 schoolslag	Heren	alg.
203	50 vrije slag	Dames	alg.
204	50 vrije slag	Heren	alg.
21	4 x 25 vrije slag	Gemengd	5-8
22	4 x 50 wisselslag	Gemengd	9-11
Opstelling:

De Biesboschzwemmers
Swimkick/Minioren incl. senioren

Andel  11-05-2019

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

200500442Nicole Bogerd05 :101
203
50 rugslag
50 vrije slag

38.14
32.72
S
S
17-02-2019
24-11-2018
Oosterhout
Eindhoven
201100130Mirte Delleman11 :1
11
25 schoolslag
25 vrije slag

27.31
27.99
S
S
22-12-2018
13-10-2018
Andel
Andel
200504370Floor van Dijk05 :103
203
100 vlinderslag
50 vrije slag

1:25.63
34.20
S
L
22-12-2018
10-03-2019
Andel
Oosterhout
201100417Arjan Groenewegen11 :1
11
25 schoolslag
25 vrije slag

38.46
26.87
S
S
22-12-2018
22-12-2018
Andel
Andel
200901356Amy den Haan09 :4
14
50 schoolslag
50 vrije slag

1:17.36
1:27.56
S
S
22-12-2018
16-12-2017
Andel
Andel
200901624Suze de Heus09 :4
14
50 schoolslag
50 vrije slag

1:02.10
53.26
S
S
26-01-2019
13-10-2018
Oosterhout
Andel
200400534Chimène Huisman04 :101
201
50 rugslag
50 schoolslag

42.97
51.21
S
S
10-03-2018
21-04-2018
Andel
Papendrecht
201100128Amy de Kooter11 :5
13
100 schoolslag
50 vrije slag

2:35.56
1:04.14
S
S
09-12-2018
09-02-2019
Boxtel
Papendrecht
200800185Lars de Kooter08 :8
18
50 vrije slag
200 wisselslag

34.85
3:02.55
L
S
21-04-2019
14-04-2019
Antwerpen (BEL)
Veldhoven
200900168Anne Lisman09 :4
17
50 schoolslag
50 vrije slag

1:03.40
53.27
S
S
12-01-2019
17-03-2018
Papendrecht
Papendrecht
200600093Rens Lisman06 :102
204
50 rugslag
50 vrije slag

48.76
38.90
S
S
07-01-2018
17-02-2019
Oosterhout
Oosterhout
201000120Tessa Mandemakers10 :3
13
50 schoolslag
50 vrije slag

1:05.71
57.97
S
S
26-01-2019
22-12-2018
Oosterhout
Andel
201200220Shanya Muilenburg12 :1
11
25 schoolslag
25 vrije slag

NT
NT

201200084Jorja van Oord12 :1
11
25 schoolslag
25 vrije slag

36.53
26.34
S
S
22-12-2018
22-12-2018
Andel
Andel
201300011Daan van Pelt13 :1
11
25 schoolslag
25 vrije slag

42.93
40.36
S
S
22-12-2018
22-12-2018
Andel
Andel
200500684Romée van Rossem


05 :101
203
50 rugslag
50 vrije slag
37.27
33.03
S
S
28-10-2018
17-02-2019
Oosterhout
Oosterhout
200901177Herbert Schouten09 :2
12
25 schoolslag
25 vrije slag

34.20
35.56
S
S
26-01-2019
13-10-2018
Oosterhout
Andel
201200085Carlo Speksnijder12 :1
11
25 schoolslag
25 vrije slag

44.86
49.94
S
S
22-12-2018
22-12-2018
Andel
Andel
200500070Roos Suppers05 :101
203
50 rugslag
50 vrije slag

38.16
32.20
S
S
11-03-2018
24-11-2018
Andel
Eindhoven
200400338Margonda Versluis04 :101
203
50 rugslag
50 vrije slag

41.20
34.24
S
S
17-03-2018
28-10-2018
Papendrecht
Oosterhout
200800384Hannah Vink08 :9
14
100 vrije slag
50 vrije slag

1:34.77
39.71
S
L
09-12-2018
21-04-2019
Boxtel
Antwerpen (BEL)
200602687Rik Vink06 :102
204
50 rugslag
50 vrije slag

55.30
45.48
S
S
26-01-2019
09-02-2019
Oosterhout
Papendrecht
200700264Sterre Vink07 :101
203
50 rugslag
50 vrije slag

NT
NT

200501061Ché Visser05 :102
204
50 rugslag
50 vrije slag

48.60
45.79
S
S
200703104Evi Visser07 :101
203
50 rugslag
50 vrije slag

NT
43.09

S

22-12-2018

Andel
201100136Maud Vonk11 :5
15
100 schoolslag
50 vlinderslag

2:11.46
1:01.75
S
S
09-12-2018
23-03-2019
Boxtel
Papendrecht
200900024Tess Vonk09 :7
17
200 wisselslag
50 vrije slag

3:09.63
34.51
S
S
09-12-2018
10-03-2019
Boxtel
Leiden
teamBBZ Gemengd 1:214 x 25 vrije slag5-81:44.03
1:
2:
3:
4:
Mirte Delleman
Arjan Groenewegen
Amy de Kooter
Maud Vonk
11
11
11
11
27.99
26.87
26.44
22.73
13-10-2018
22-12-2018
12-01-2019
12-01-2019
Andel
Andel
Papendrecht
Papendrecht
224 x 50 wisselslag9-112:59.54
1:
2:
3:
4:
Hannah Vink
Lars de Kooter
Tess Vonk
Anne Lisman
08
08
09
09
45.97
42.93
37.37
53.27
09-02-2019

23-03-2019
17-03-2018
Papendrecht

Papendrecht
Papendrecht
teamBBZ Gemengd 2:214 x 25 vrije slag5-82:36.64
1:
2:
3:
4:
Shanya Muilenburg
Daan van Pelt
Jorja van Oord
Carlo Speksnijder
12
13
12
12
40.00
40.36
26.34
49.94

22-12-2018
22-12-2018
22-12-2018

Andel
Andel
Andel

Klik hier om terug te gaan.

zat 29/02 Familie/vrienden training
vrij 06/03 LAC deel 2
zat 07/03 - zon 08/03 Speedo Jaargangwedstrijden
zat 07/03 3 uur 33 minuten race
zat 14/03 Oud papier
zat 14/03 Competitie deel 4
zon 22/03 Zuidelijke Cirkel 2020 deel 2
zon 22/03 ZMC 2019-2020 deel 7
zon 22/03 Limietwedstrijd De Warande deel 3
woe 25/03 Jeugdmiddag