Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Arena Junio Swim Cup Eindhoven

programma || opstelling || inschrijven || afmelden

Datum:
zaterdag 13-04-2019 - zondag 14-04-2019
Inschrijfdatum:
maandag 25-03-2019
Afmelddatum:
dinsdag 02-04-2019
Organisatie:
PSV
Plaats:
Pieter van den Hoogenband Zwemstadion (50m bad)
Antoon Coolenlaan 1
5644 RX EINDHOVEN
040-2381112
http://www.tongelreep.nl
10 banen
Reistijd:
± 54 minuten
Baan:
50
Vervoer:
Inzwemmen:
12:00 uur
Aanvang:
12:30 uur
Ploegleiding:
Officials:
Afmelden:
Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Link organisatie:
Livetiming:
Opmerkingen:
-alle deelnemers aan de Arena Junior Swim Cup kunnen gratis het finaleprogramma van de Swim Cup bijwonen.
- Om de wedstrijdduur te beperken, zullen alleen de snelste zwemmers per programmanummer worden geplaatst. Er wordt hierbij rekening gehouden met deelname van paralympische zwemmers.
- Alle deelnemers mogen op maximaal twee programmanummers per dag deelnemen.
- Het startgeld bedraagt € 5,00 per afstand
- Op zaterdag 30 maart 2019 zullen de voorlopige startlijsten gepubliceerd worden op de website van de Swim Cup Eindhoven.
- De definitieve startlijsten zullen op zaterdag 6 april gepubliceerd worden op de website van de Swim Cup Eindhoven.
Categorie:
Laatste update:
03-04-2019 @ 10:28
Programma:
Zaterdag 13 april 2019 
Inzwemmen 12:00 – 12:45 uur (in het springbad)
Aanvang wedstrijd 12:45 uur
Einde wedstrijd 15:30 uur
1  200m vrije slag jongens junioren 1-4 
2  200m vrije slag meisjes junioren 1-3 
3  50m schoolslag jongens junioren 1-4 
4  50m schoolslag meisjes junioren 1-3 
5  100m rugslag jongens junioren 1-4 
6  100m rugslag meisjes junioren 1-3 
7  50m vrije slag jongens junioren 1-4 
8  50m vrije slag meisjes junioren 1-3 
9  100m vlinderslag jongens junioren 1-4 
10  100m vlinderslag meisjes junioren 1-3 

Zondag 14 april 
Inzwemmen 11:45 – 12:30 uur (in het springbad)
Aanvang wedstrijd 12:30 uur
Einde wedstrijd 14:30 uur
11  50m rugslag jongens junioren 1-4 
12  50m rugslag meisjes junioren 1-3 
13  100m schoolslag jongens junioren 1-4 
14  100m schoolslag meisjes junioren 1-3 
15  50m vlinderslag jongens junioren 1-4 
16  50m vlinderslag meisjes junioren 1-3 
17  100m vrije slag jongens junioren 1-4 
18  100m vrije slag meisjes junioren 1-3 
Finale 15:30 uur
19  FINALE: 100m vrije slag jongens junioren 1-4 
20  FINALE: 100m vrije slag meisjes junioren 1-3 
21  FINALE: 50m vrije slag jongens/meisjes junioren IPC 
		 

		 
Opstelling:


Klik hier om terug te gaan.

zon 21/07 10e Brakeboer Trofee
zon 28/07 Ter Rede van Hoorn
zon 04/08 Flanders Speedo Open Water
zat 10/08 Oud papier
zat 10/08 - zon 11/08 ONK Open Water Zwemmen
zon 18/08 OWW Bosbaan
zon 25/08 Dopharma Open Water Zwemklassieker
zat 31/08 Golfbad Osse Maasrace
zon 01/09 Ijzeren Man Zwemrace
zat 07/09 De Ganzetrek