Klik hier om terug naar de kalender te gaan.
Flanders Speedo Open Water
programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:
Zaterdag 02-07-2022
Inschrijfdatum:
Woensdag 22-06-2022
Afmelddatum:
Woensdag 22-06-2022
Organisatie:
Zwemfed
Plaats:
Heindonk(BEL)
Reistijd:
± 75 minuten
Route:
Baan:
0
Vervoer:
Aanvang:
10:00 uur
Eindtijd:
± 18:00 uur
Ploegleiding:
Officials:
Afmelden:
Categorie:
Ontvangen inschrijvingen:
- Lars de Kooter nummer(s):9
Opmerkingen:
Plaats
Sport Vlaanderen watersportcentrum “Hazewinkel”, beenhouwersstraat Heindonk
Kosten
8,00 € voor de wedstrijden
Sport Vlaanderen watersportcentrum “Hazewinkel”, beenhouwersstraat Heindonk
Kosten
8,00 € voor de wedstrijden
Laatste update:
25-05-2022 @ 20:46
Programma:
09.00 uur afhalen badmutsen 09.30 uur samenstelling jury 1 10.00 uur 5.000 m vrije slag 14-15/16-17/18-19/seniors A,B,C,D & open dames 2 10.15 uur 5.000 m vrije slag 14-15/16-17/18-19/seniors A,B,C,D en open heren 13.15 uur afhalen badmutsen + samenstelling jury 13.30 uur Pacorace (250m) (inschrijven op voorhand of ter plaatse) 9-12 jarigen 3 14.00 uur 1.000 m vrije slag 11-13, 14-15 jarigen jongens 4 14.10 uur 1.000 m vrije slag 11-13, 14-15 jarigen meisjes 5 14.20 uur 1.000 m schoolslag seniors A, B, C, D, E, F heren 6 14.30 uur 1.000 m schoolslag dames seniors B, C, D, E, F dames 7 14.40 uur 1.000 m vrije slag seniors B, C, D, E, F heren 8 14.45 uur 1.000 m vrije slag seniors B, C, D, E, F dames 9 14.55 uur 1.000 m schoolslag 11 – 19 jarigen heren 10 15.00 uur 1.000 m schoolslag 11 – 19 jarigen dames 11 15.10 uur 2.000 m vrije slag 16-19 jarigen, seniors A heren 12 15.15 uur 2.000 m vrije slag 16-19 jarigen, seniors A dames 16:30 2 x 250m/2 x 500m Aflossing mixed Open categorie Inschrijven ter plaatse of op voorhand 17:00 1.000 m Zwemjogging Inschrijven ter plaatse of op voorhand 17:15 500 m Zwemjogging Inschrijven ter plaatse of op voorhand 17.00 uur Prijsuitreiking namiddaggedeelte zwemjogging
Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum | Einddatum | Soort | Plaats | Aanvang |
---|---|---|---|---|
zat 23-03-2024 | Minioren circuit #5 | Oosterhout | 15:00 uur | |
zon 24-03-2024 | ROM deel 4 | Gouda | 13:30 uur | |
vrij 29-03-2024 | Glow in the dark golven | Waalwijk | 18:45 uur | |
do 04-04-2024 | Algemene Ledenvergadering | Werkendam | 20:00 uur | |
zat 06-04-2024 | zon 07-04-2024 | XXI International swimming meeting To Sarajevo with love 2024 | Sarajevo | 10:00 uur |
zon 07-04-2024 | ZMC 2024 deel 4 | Alkmaar | 13:45 uur | |
zon 07-04-2024 | Limietwedstrijd De Warande | Oosterhout | 14:00 uur | |
vrij 12-04-2024 | zon 14-04-2024 | AIYSC2024 | Antwerpen | 18:30 uur |
vrij 19-04-2024 | LAC De Treffers deel 3 | Rosmalen | 00:00 uur | |
zat 20-04-2024 | Minioren circuit #6 | Andel | 15:15 uur |