Klik hier om terug naar de kalender te gaan.
KNZB Zwemcompetitie #2
programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:
Zaterdag 19-11-2022
Inschrijfdatum:
Woensdag 09-11-2022
Afmelddatum:
Maandag 14-11-2022
Organisatie:
De Biesboschzwmemers
Plaats:
Reistijd:
± 14 minuten
Route:
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen
Inzwemmen:
13:30 uur
Aanvang:
14:00 uur
Eindtijd:
± 17:00 uur
Ploegleiding:
Dirk, Marjo,…
Officials:
Naam | Plaats | Bevoegdheid |
---|---|---|
mw B.E. Admiraal-Vos | WERKENDAM | 3JK |
hr R. Bras | HANK | 3J |
mw A. Kant | ALMKERK | 3 |
mw P. van de Pol-van Brakel | WERKENDAM | 3J |
hr P. de Ridder | ALMKERK | 4 |
mw T.M.E. de Ridder-Schouten | ALMKERK | 3 |
mw N. Scheeve | RIJEN | 4 |
hr N. Swart | WOUDRICHEM | 23 |
Afmelden:
Uitnodiging
Categorie:
Afmeldingen:
- Hannah Vink
- Rik Vink
- Sander van elburg
Laatste update:
05-11-2022 @ 05:39
Programma:
Nr. Geslacht Categorie A-klasse 1 Meisjes Estafettes junioren 4 el. 4x 50 Vrijeslag M jun 4 el. 2 Jongens Estafettes junioren 4 el. 4x 100 Wisselslag J jun 4 el. 3 Dames Senioren 100 Vlinderslag 4 Heren Senioren 100 Vlinderslag 5 Meisjes Junioren 2 el. 100 Vrijeslag 6 Jongens Junioren 2 el. 100 Vrijeslag 7 Meisjes Jeugd 2 el. 100 Schoolslag 8 Jongens Jeugd 2 el. 100 Schoolslag 9 Dames Senioren 50 Schoolslag 10 Heren Senioren 50 Schoolslag 11 Meisjes Junioren 4 el. 100 Rugcrawl 12 Jongens Junioren 4 el. 100 Rugcrawl 13 Gemengd Minioren 5/6 50m Schoolslag 14 Meisjes Junioren 2 el. 200 Wisselslag 15 Jongens Junioren 2 el. 200 Wisselslag 16 Dames Senioren 200 Vrijeslag 17 Heren Senioren 200 Vrijeslag 18 Meisjes Jeugd 2 el. 200 Vrijeslag 19 Jongens Jeugd 2 el. 200 Vrijeslag 20 Meisjes Junioren 4 el. 100 Vlinderslag 21 Jongens Junioren 4 el. 100 Vlinderslag 22 Gemengd Minioren 5/6 100m Wisselslag 23 Dames Estafettes senioren 4x 100 Vrijeslag D sen 24 Heren Estafettes senioren 4x 50 Vrijeslag H sen
De Biesboschzwemmers Nationale Zwemcompetitie deel 2 | Gorinchem (NED) 19-11-2022 |
Overzicht op namen De Biesboschzwemmers | Korte baan (25m) 13-007 / 13 / NED |
200004404 | Redine van Breugel | 00 : | 4 14 | 100 vlinderslag 50 schoolslag | 1:20.75 39.29 | S S | 2-10-2021 | Gorinchem (NED) |
|||
200702580 | Mirthe Bults | 07 : | 10 32 | 100 schoolslag 200 vrije slag | 1:44.21 3:02.02 | S S | 20-11-2021 9-4-2022 | Andel (NED) Andel (NED) |
|||
197100175 | Harry Cornet | 71 : | 5 15 | 100 vlinderslag 50 schoolslag | 1:05.93 32.61 | L S | 14-11-2021 | Amersfoort (NED) |
|||
198400543 | Erik Drewes | 84 : | 5 15 29 | 100 vlinderslag 50 schoolslag 200 vrije slag | 1:05.52 35.72 2:14.26 | S S S | 23-4-2022 2-10-2021 | Andel (NED) Gorinchem (NED) |
|||
201300295 | Jesse Drewes | 13 : | 22 41 | 50 schoolslag 100 wisselslag | 1:03.16 2:14.19 | S S | 17-9-2022 17-9-2022 | Andel (NED) Andel (NED) |
|||
199107161 | Lars Duijnhouwer | 91 : | 5 15 | 100 vlinderslag 50 schoolslag | 1:14.43 33.85 | S S | 2-10-2021 | Gorinchem (NED) |
|||
198800937 | Sander van Elburg | 88 : | 5 29 | 100 vlinderslag 200 vrije slag | 1:07.76 2:11.64 | S S | 16-10-2022 | Tilburg (NED) |
|||
196900192 | Marjo Goelema-Koek | 69 : | 14 | 50 schoolslag | 36.17 | S | 14-11-2021 | Amersfoort (NED) | |||
199900480 | Jade Groeneveld | 99 : | 4 27 | 100 vlinderslag 200 vrije slag | 1:14.12 2:23.82 | S S | 23-4-2022 | Andel (NED) | |||
199200583 | Robin Iking | 92 : | 5 15 | 100 vlinderslag 50 schoolslag | 1:07.75 34.58 | S S |
|||||
201200302 | Silke Jetten | 12 : | 22 41 | 50 schoolslag 100 wisselslag | 1:02.19 1:57.92 | S S | 12-2-2022 12-6-2022 | Andel (NED) Roosendaal (NED) |
|||
201100128 | Amy de Kooter | 11 : | 6 23 | 100 vrije slag 200 wisselslag | 1:25.53 3:23.65 | S S | 16-10-2022 18-9-2022 | Tilburg (NED) Papendrecht (NED) |
|||
200800185 | Lars de Kooter | 08 : | 12 35 | 100 schoolslag 200 vrije slag | 1:14.33 2:13.51 | S S | 11-12-2021 1-10-2022 | Eindhoven (NED) Barendrecht (NED) |
|||
199901248 | Christel Kramer | 99 : | 4 27 | 100 vlinderslag 200 vrije slag | 1:25.25 2:27.54 | S S | 23-4-2022 | Andel (NED) | |||
200900168 | Anne Lisman | 09 : | 17 37 | 100 rugslag 100 vlinderslag | 1:37.53 NT | S | 17-9-2022 | Andel (NED) | |||
200600093 | Rens Lisman | 06 : | 12 35 | 100 schoolslag 200 vrije slag | 1:38.55 2:45.11 | S S | 8-10-2022 9-4-2022 | Andel (NED) Andel (NED) |
|||
201200220 | Shanya Muilenburg | 12 : | 22 41 | 50 schoolslag 100 wisselslag | 57.99 1:50.95 | S S | 9-4-2022 12-6-2022 | Andel (NED) Roosendaal (NED) |
|||
201300130 | Femke van den Oven | 13 : | 22 41 | 50 schoolslag 100 wisselslag | 58.18 1:59.51 | S S | 17-9-2022 17-9-2022 | Andel (NED) Andel (NED) |
|||
199305227 | Pieter Pijnenburg | 93 : | 5 15 29 | 100 vlinderslag 50 schoolslag 200 vrije slag | 1:08.96 33.89 2:24.05 | S S S | 20-11-2021 21-11-2021 | Andel (NED) Vlaardingen (NED) |
|||
199800722 | Sanne van de Pol | 98 : | 14 27 | 50 schoolslag 200 vrije slag | 36.34 2:24.23 | S S | 14-11-2021 9-4-2022 | Amersfoort (NED) Zwijndrecht (NED) |
|||
200103953 | Jan-Pieter de Raad | 01 : | 5 29 | 100 vlinderslag 200 vrije slag | 1:20.71 2:55.10 | S S | 23-4-2022 | Andel (NED) | |||
200800194 | Jansje de Ridder | 08 : | 17 37 | 100 rugslag 100 vlinderslag | 1:23.36 1:28.47 | S S | 21-5-2022 12-3-2022 | Oosterhout (NED) Gorinchem (NED) |
|||
199700684 | Nadine Scheeve | 97 : | 4 27 | 100 vlinderslag 200 vrije slag | 1:39.56 2:56.69 | S S | 30-10-2021 | Veenendaal (NED) |
|||
201300134 | Marley Spijker | 13 : | 22 41 | 50 schoolslag 100 wisselslag | 57.95 2:01.20 | S S | 17-9-2022 17-9-2022 | Andel (NED) Andel (NED) |
|||
199904916 | Mandy Swart | 99 : | 14 27 | 50 schoolslag 200 vrije slag | 38.41 2:34.97 | S S | 9-4-2022 21-11-2021 | Zwijndrecht (NED) Vlaardingen (NED) |
|||
200800384 | Hannah Vink | 08 : | 17 37 | 100 rugslag 100 vlinderslag | 1:35.10 NT | S | 12-3-2022 | Gorinchem (NED) | |||
200602687 | Rik Vink | 06 : | 12 35 | 100 schoolslag 200 vrije slag | 1:39.97 2:42.97 | S S | 8-10-2022 9-4-2022 | Andel (NED) Andel (NED) |
|||
200901358 | Anieke aan de Wiel | 09 : | 17 37 | 100 rugslag 100 vlinderslag | 1:47.90 NT | S |
|||||
201100447 | Wessel van Wijk | 11 : | 22 41 | 50 schoolslag 100 wisselslag | 57.82 1:44.80 | S S | 27-11-2021 23-4-2022 | Gorinchem (NED) Andel (NED) |
teamBBZ Heren 1 | : | 45 | 4 x 50 vrije slag | 11-99 | 1:49.96 |
1: 2: 3: 4: | Lars Duijnhouwer Robin Iking Erik Drewes Harry Cornet | 91 92 84 71 | 29.23 26.46 27.51 26.76 | 1-10-2022 23-4-2022 | Barendrecht (NED) Andel (NED) |
teamBBZ Heren 2 | : | 45 | 4 x 50 vrije slag | 11-99 | 2:02.87 |
1: 2: 3: 4: | Rens Lisman Rik Vink Jan-Pieter de Raad Lars de Kooter | 06 06 01 08 | 32.65 32.80 28.48 28.94 | 17-9-2022 8-10-2022 23-4-2022 23-4-2022 | Andel (NED) Andel (NED) Andel (NED) Andel (NED) |
teamBBZ Dames 1 | : | 2 | 4 x 50 vrije slag | 11-14 | 2:23.63 |
1: 2: 3: 4: | Anne Lisman Anieke aan de Wiel Hannah Vink Jansje de Ridder | 09 09 08 08 | 35.12 36.55 38.38 33.58 | 16-10-2022 9-4-2022 2-10-2021 9-10-2021 | Tilburg (NED) Andel (NED) Gorinchem (NED) Gorinchem (NED) |
43 | 4 x 100 vrije slag | 11-99 | 4:32.71 |
1: 2: 3: 4: | Redine van Breugel Jade Groeneveld Mandy Swart Sanne van de Pol | 00 99 99 98 | 1:08.72 1:04.35 1:09.41 1:10.23 | 12-3-2022 9-4-2022 | Gorinchem (NED) Zwijndrecht (NED) |
De Biesboschzwemmers | https://b-b-z.nl | Opgericht 20 mei 1968 |
Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum | Einddatum | Soort | Plaats | Aanvang |
---|---|---|---|---|
vrij 29-03-2024 | Glow in the dark golven | Waalwijk | 18:45 uur | |
do 04-04-2024 | Algemene Ledenvergadering | Werkendam | 20:00 uur | |
zat 06-04-2024 | zon 07-04-2024 | XXI International swimming meeting To Sarajevo with love 2024 | Sarajevo | 10:00 uur |
zon 07-04-2024 | Limietwedstrijd De Warande | Oosterhout | 14:00 uur | |
vrij 12-04-2024 | zon 14-04-2024 | AIYSC2024 | Antwerpen | 18:30 uur |
vrij 19-04-2024 | LAC De Treffers deel 3 | Rosmalen | 00:00 uur | |
zat 20-04-2024 | Minioren circuit #6 | Andel | 15:15 uur | |
zon 21-04-2024 | Zuidelijke Cirkel 2024 deel 2 | Hoogerheide | 14:00 uur | |
do 02-05-2024 | zon 05-05-2024 | ONMK2024lb | Eindhoven | 12:30 uur |
zat 25-05-2024 | ZMC 2024 deel 5 | Lelystad | 16:00 uur |