Klik hier om terug naar de kalender te gaan.
Netherlands Invitational
programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:
zaterdag 02-07-2022 – zondag 03-07-2022
Inschrijfdatum:
Vrijdag 10-06-2022
Afmelddatum:
Maandag 27-06-2022
Organisatie:
Z&PC Zegenwerp
Plaats:
Pieter van den Hoogenband Zwemstadion (wedstrijdbad)
Antoon Coolenlaan 1
5644 RX EINDHOVEN
040-2381112
Pieter van den Hoogenband Zwemstadion (wedstrijdbad)
10 banen
Antoon Coolenlaan 1
5644 RX EINDHOVEN
040-2381112
Pieter van den Hoogenband Zwemstadion (wedstrijdbad)
10 banen
Reistijd:
± 54 minuten
Route:
Baan:
50
Vervoer:
Onderling regelen
Inzwemmen:
14:00 uur
Aanvang:
14:30 uur
Eindtijd:
± 19:00 uur
Ploegleiding:
Onderling regelen
Officials:
Afmelden:
Uitnodiging
Link organisatie:
Categorie:
Ontvangen inschrijvingen:
- Annette Wijnja nummer(s):13, 23, 45
- Nico nummer(s):42
- Nico nummer(s):6, 12
- Wouter van der Stelt nummer(s):14, 26, 48, 56
- Marjo nummer(s):45
Opmerkingen:
A. Meisjes/Jongens 2013-2014
B. Meisjes/Jongens 2010-2012
C. Dames/Heren 2010/2009 en ouder
D. Masters dames/heren 2002 en ouder
Startgeld losse starts:
50 m. € 5,-
100 m. €6,-
200 m. €7,-
B. Meisjes/Jongens 2010-2012
C. Dames/Heren 2010/2009 en ouder
D. Masters dames/heren 2002 en ouder
Startgeld losse starts:
50 m. € 5,-
100 m. €6,-
200 m. €7,-
Laatste update:
09-06-2022 @ 13:27
Programma:
Zaterdag 2 juli 2022 Inzwemmen 14.00 uur Wedstrijd 14.30 uur Prog.nr. Afstand/zwemslag Geslacht Leeftijd 1 100 vlinderslag Dames 7-8 2 100 vlinderslag Dames 9-10 3 100 vlinderslag Dames 11-99 4 100 rugslag Heren 7-8 5 100 rugslag Heren 9-11 6 100 rugslag Heren 12-99 7 50 vrije slag Dames 7-8 8 50 vrije slag Dames 9-10 9 50 vrije slag Dames 11-99 10 50 schoolslag Heren 7-8 11 50 schoolslag Heren 9-11 12 50 schoolslag Heren 12-99 13 200 schoolslag Dames 11-99 14 200 vrije slag Heren 12-99 15 100 rugslag Dames 7-8 16 100 rugslag Dames 9-10 17 100 rugslag Dames 11-99 18 100 vlinderslag Heren 7-8 19 100 vlinderslag Heren 9-11 20 100 vlinderslag Heren 12-99 21 50 schoolslag Dames 7-8 22 50 schoolslag Dames 9-10 23 50 schoolslag Dames 11-99 24 50 vrije slag Heren 7-8 25 50 vrije slag Heren 9-11 26 50 vrije slag Heren 12-99 27 200 vrije slag Dames 11-99 28 200 schoolslag Heren 12-99 Zondag 3 juli 2022 Inzwemmen 13.00 uur Wedstrijd 13.30 uur 29 100 vrije slag Dames 7-8 30 100 vrije slag Dames 9-10 31 100 vrije slag Dames 11-99 32 100 schoolslag Heren 7-8 33 100 schoolslag Heren 9-11 34 100 schoolslag Heren 12-99 35 50 rugslag Dames 7-8 36 50 rugslag Dames 9-10 37 50 rugslag Dames 11-99 38 50 vlinderslag Heren 7-8 39 50 vlinderslag Heren 9-11 40 50 vlinderslag Heren 12-99 41 200 wisselslag Dames 11-99 42 200 rugslag Heren 12-99 43 100 schoolslag Dames 7-8 44 100 schoolslag Dames 9-10 45 100 schoolslag Dames 11-99 46 100 vrije slag Heren 7-8 47 100 vrije slag Heren 9-11 48 100 vrije slag Heren 12-99 49 50 vlinderslag Dames 7-8 50 50 vlinderslag Dames 9-10 51 50 vlinderslag Dames 11-99 52 50 rugslag Heren 7-8 53 50 rugslag Heren 9-11 54 50 rugslag Heren 12-99 55 200 rugslag Dames 11-99 56 200 wisselslag Heren 12-99
De Biesboschzwemmers Netherlands Inventational | Eindhoven (NED) 2-7-/3-7-2022 |
Overzicht op namen De Biesboschzwemmers | Lange baan (50m) 13-007 / 13 / NED |
196700528 | Annette Wijnja-Visser | 67 : | 13 23 45 | 200 schoolslag 50 schoolslag 100 schoolslag | 3:06.70 40.71 1:26.79 | L L L |
De Biesboschzwemmers | https://b-b-z.nl | Opgericht 20 mei 1968 |
Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum | Einddatum | Soort | Plaats | Aanvang |
---|---|---|---|---|
zat 23-03-2024 | Minioren circuit #5 | Oosterhout | 15:00 uur | |
zon 24-03-2024 | ROM deel 4 | Gouda | 13:30 uur | |
vrij 29-03-2024 | Glow in the dark golven | Waalwijk | 18:45 uur | |
do 04-04-2024 | Algemene Ledenvergadering | Werkendam | 20:00 uur | |
zat 06-04-2024 | zon 07-04-2024 | XXI International swimming meeting To Sarajevo with love 2024 | Sarajevo | 10:00 uur |
zon 07-04-2024 | ZMC 2024 deel 4 | Alkmaar | 13:45 uur | |
zon 07-04-2024 | Limietwedstrijd De Warande | Oosterhout | 14:00 uur | |
vrij 12-04-2024 | zon 14-04-2024 | AIYSC2024 | Antwerpen | 18:30 uur |
vrij 19-04-2024 | LAC De Treffers deel 3 | Rosmalen | 00:00 uur | |
zat 20-04-2024 | Minioren circuit #6 | Andel | 15:15 uur |