Klik hier om terug naar de kalender te gaan.
Open Water Event Amsterdam (Bosbaan)
programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:
Zaterdag 16-07-2022
Inschrijfdatum:
Zaterdag 09-07-2022
Afmelddatum:
Zaterdag 09-07-2022
Organisatie:
OEZA
Plaats:
Amsterdam(NED)
Reistijd:
± minuten
Route:
Baan:
0
Vervoer:
Aanvang:
10:00 uur
Eindtijd:
± 18:00 uur
Ploegleiding:
Officials:
Afmelden:
Link organisatie:
Categorie:
Ontvangen inschrijvingen:
- Lars de Kooter nummer(s):3, 24
- Ingmar Visser nummer(s):14, 21
Laatste update:
15-06-2022 @ 16:16
Programma:
Nr Programmanaam Aanvang 1 3000m vrije slag jongens junioren 1-4, heren jeugd, heren senioren 10:00 2 3000m vrije slag meisjes junioren 1-4, dames jeugd, dames senioren 10:05 3 3000m schoolslag jongens junioren 1-4, heren jeugd, heren senioren 10:10 4 3000m schoolslag dames jeugd, dames senioren 10:15 5 500m vrije slag jongens minioren 4 t/m 6 11:10 6 500m vrije slag meisjes minioren 4 t/m 5 11:15 7 500m prestatietocht 9 jaar en ouder 11:40 8 250m vrije slag jongens/meisjes minioren 1 t/m 3 11:45 9 250m prestatietocht 6 jaar en ouder 11:45 10 2000m prestatietocht 12 jaar en ouder / triatleten (zonder wetsuit) 12:00 11 2000m prestatietocht 12 jaar en ouder / triatleten (met wetsuit) 12:05 12 1000m vrije slag heren jeugd, heren senioren 13:00 13 1000m vrije slag dames jeugd, dames senioren 13:05 14 1000m vrije slag heren masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+, 80+, 90+ 13:10 15 1000m vrije slag dames masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+, 80+, 90+ 13:15 16 1000m vrije slag jongens junioren 1-2, junioren 3-4 13:35 17 1000m vrije slag meisjes junioren 1-2, 3-4 13:40 18 1000m prestatietocht 12 jaar en ouder 13:45 19 1000m schoolslag heren jeugd, heren senioren 14:20 20 1000m schoolslag dames jeugd, dames senioren 14:25 21 1000m schoolslag heren masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+, 80+, 90+ 14:35 22 1000m schoolslag dames masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+, 80+, 90+ 14:40 23 1000m schoolslag jongens junioren 1-2, 3-4 15:00 24 1000m schoolslag meisjes junioren 1-2, 3-4 15:05
Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum | Einddatum | Soort | Plaats | Aanvang |
---|---|---|---|---|
zat 23-03-2024 | Minioren circuit #5 | Oosterhout | 15:00 uur | |
zon 24-03-2024 | ROM deel 4 | Gouda | 13:30 uur | |
vrij 29-03-2024 | Glow in the dark golven | Waalwijk | 18:45 uur | |
do 04-04-2024 | Algemene Ledenvergadering | Werkendam | 20:00 uur | |
zon 07-04-2024 | ZMC 2024 deel 4 | Alkmaar | 13:45 uur | |
zon 07-04-2024 | Limietwedstrijd De Warande | Oosterhout | 14:00 uur | |
vrij 12-04-2024 | zon 14-04-2024 | AIYSC2024 | Antwerpen | 18:30 uur |
vrij 19-04-2024 | LAC De Treffers deel 3 | Rosmalen | 00:00 uur | |
zat 20-04-2024 | Minioren circuit #6 | Andel | 15:15 uur | |
zon 21-04-2024 | Zuidelijke Cirkel 2024 deel 2 | Hoogerheide | 14:00 uur |