Klik hier om terug naar de kalender te gaan.
Open water event Mijnsheerenland
programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:
Zaterdag 09-07-2022
Inschrijfdatum:
Zondag 03-07-2022
Afmelddatum:
Zondag 03-07-2022
Organisatie:
OWW De Binnenmaas
Plaats:
Mijnsheerenland(NED)
Reistijd:
± minuten
Route:
Baan:
0
Vervoer:
Aanvang:
09:00 uur
Eindtijd:
± 18:00 uur
Ploegleiding:
Officials:
Afmelden:
Link organisatie:
Categorie:
Ontvangen inschrijvingen:
- Lars de Kooter nummer(s):3, 16
- Nadine Scheeve nummer(s):8, 20
- Ingmar Visser nummer(s):3, 19
Opmerkingen:
kosten 1e wedstrijdstart € 7,50
kosten volg. wed. starts € 4,00 per start
kosten per estafette € 6,00
kosten per prestatietocht € 4,00
kosten parkeren <90 min € 2,50, <180 min € 4,50, dagkaart € 6,
kosten volg. wed. starts € 4,00 per start
kosten per estafette € 6,00
kosten per prestatietocht € 4,00
kosten parkeren <90 min € 2,50, <180 min € 4,50, dagkaart € 6,
Laatste update:
03-07-2022 @ 15:09
Programma:
Aanvang ca. ow-klas juryvergadering 09.30uur 1 a/b 5000m vrije slag heren jeugd en senioren 10.45uur 2 a/b 5000m vrije slag dames jeugd en senioren 10.50uur 3 a/b 2000m schoolslag heren jeugd en senioren 12.20uur 4 a/b 2000m schoolslag dames jeugd en senioren 12.25uur vsh/j 5 a/b 1000m vrije slag jongens junioren 1 en 2, 3 en 4 13.00uur vsd/j 6 1000m vrije slag meisjes junioren 1 t/m 3 13.05uur vsjm 7 a/f 1000m vrije slag masters heren 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+ 13.25uur M-vsh 8 a/f 1000m vrije slag masters dames 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+ 13.30uur M-vsd 9 1000m vrije slag heren senioren 13.45uur 10 1000m vrije slag dames senioren 13.50uur 11 500m vrije slag jongens minioren 4 t/m 6 14.10uur 12 500m vrije slag meisjes minioren 4 en 5 14.15uur 13 a/b 250m vrije slag jongens/meisjes minioren 1 t/m 3 14.25uur P250 250m prestatietocht 6 jaar en ouder (8 jaar en jonger onder begeleiding 18+) 14.35uur P500 500m prestatietocht 9 jaar en ouder 14.40uur P1000 1000m prestatietocht 12 jaar en ouder 14.45uur 14 a/b 500m schoolslag tijdrace heren jeugd en senioren 15.15uur ssh/j 15 a/b 500m schoolslag tijdrace dames jeugd en senioren aansluitend ssd/j 16 a/b 500m schoolslag jongens junioren 1 en 2, 3 en 4 15.30uur ssjj 17 500m schoolslag meisjes junioren 1 t/m 3 15.35uur ssjm 18 a/b 500m schoolslag jongens/meisjes minioren 4 t/m 6 15.40uur 19 a/f 1000m schoolslag masters heren 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+ 15.45uur M-ssh 20 a/f 1000m schoolslag masters dames 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+ 15.50uur M-ssd 21 a/b 2000m vrije slag heren jeugd en senioren 16.05uur vsh/j 22 a/b 2000m vrije slag dames jeugd en senioren 16.10uur vsd/j 23 a/b 3 x 200m vrije slag estafette 16.45uur
Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum | Einddatum | Soort | Plaats | Aanvang |
---|---|---|---|---|
vrij 29-03-2024 | Glow in the dark golven | Waalwijk | 18:45 uur | |
do 04-04-2024 | Algemene Ledenvergadering | Werkendam | 20:00 uur | |
zat 06-04-2024 | zon 07-04-2024 | XXI International swimming meeting To Sarajevo with love 2024 | Sarajevo | 10:00 uur |
zon 07-04-2024 | Limietwedstrijd De Warande | Oosterhout | 14:00 uur | |
vrij 12-04-2024 | zon 14-04-2024 | AIYSC2024 | Antwerpen | 18:30 uur |
vrij 19-04-2024 | LAC De Treffers deel 3 | Rosmalen | 00:00 uur | |
zat 20-04-2024 | Minioren circuit #6 | Andel | 15:15 uur | |
zon 21-04-2024 | Zuidelijke Cirkel 2024 deel 2 | Hoogerheide | 14:00 uur | |
do 02-05-2024 | zon 05-05-2024 | ONMK2024lb | Eindhoven | 12:30 uur |
zat 25-05-2024 | ZMC 2024 deel 5 | Lelystad | 16:00 uur |