Klik hier om terug naar de kalender te gaan.
Open Water Swim Event Amsterdam (Gaasperplas)
programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:
Zondag 17-07-2022
Inschrijfdatum:
Zondag 10-07-2022
Afmelddatum:
Zondag 10-07-2022
Organisatie:
Het Y
Plaats:
Amsterdam(NED)
Reistijd:
± minuten
Route:
Baan:
0
Vervoer:
Aanvang:
10:00 uur
Eindtijd:
± 18:00 uur
Ploegleiding:
Officials:
Afmelden:
Link organisatie:
Categorie:
Ontvangen inschrijvingen:
- Ingmar Visser nummer(s):5, 18
Laatste update:
08-03-2022 @ 15:07
Programma:
aanvang ca ow-klas Juryvergadering 8.45 uur 1 a/b 7000m vrije slag heren jeugd en senioren. Tijdslimiet is 2 uur en 30 minuten 10.00 uur vsh/j 2 a/b 7000m vrije slag dames jeugd en senioren. Tijdslimiet is 2 uur en 30 minuten 10.05 uur vsd/j 3 a/b 500m schoolslag jongens junioren 1 en 2, 3 en 4 10.25 uur ssjj 4 a/b 500m schoolslag meisjes junioren 1, 2 en 3 10.30 uur ssmj 5 a/f 1500m vrije slag heren masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+ 12.00 uur M-vsh 6 a/f 1500m vrije slag dames masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+ 12.05 uur M-vsd 7 a/b 250m vrije slag jongens/meisjes minioren 1 t/m 3 12.40 uur 8 1000m vrije slag Nederlandse kampioenschappen zwemmen voor Politie 13.00 uur 9 a/b 2000m vrije slag voor triatleten heren/dames (wetsuit toegestaan!) 13.15 uur 10 500m vrije slag jongens minioren 4 t/m 6 * 13.40 uur 11 500m vrije slag meisjes minioren 4 t/m junioren 1* 13.45 uur 12 a/b 2000m schoolslag heren jeugd en senioren* 14:00 uur 13 a/b 2000m schoolslag dames jeugd en senioren* 14.05 uur ssh/j 14 250m prestatietocht 6 jaar en ouder (met tijdwaarneming) 14.35 uur ssd/j 15 500m prestatietocht 9 jaar en ouder (met tijdwaarneming) 14.40 uur 16 a/b 1500m vrije slag jongens junioren 1 en 2, 3 en 4* 15.00 uur 17 a/b 1500m vrije slag meisjes junioren 1 t/m 3* 15.05 uur vsjj 18 a/f 1000m schoolslag heren masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+ 15.25 uur vsmj 19 a/f 1000m schoolslag dames masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+ 15.30 uur M-ssh 20 500m schoolslag jongens minioren 4 t/m 6 15.50 uur M-ssd 21 500m schoolslag meisjes minioren 4 en 5 15.55 uur 22 a/b 2000m vrije slag heren jeugd en senioren* 16.05 uur 23 a/b 2000m vrije slag dames jeugd en senioren* 16.10 uur vsh/j 24 1000m Prestatietocht 12 jaar en ouder (met tijdwaarneming) 16.40 uur vsd/j 25 4x250m wisselslag estafette 17.10 uur
Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum | Einddatum | Soort | Plaats | Aanvang |
---|---|---|---|---|
vrij 29-03-2024 | Glow in the dark golven | Waalwijk | 18:45 uur | |
do 04-04-2024 | Algemene Ledenvergadering | Werkendam | 20:00 uur | |
zat 06-04-2024 | zon 07-04-2024 | XXI International swimming meeting To Sarajevo with love 2024 | Sarajevo | 10:00 uur |
zon 07-04-2024 | Limietwedstrijd De Warande | Oosterhout | 14:00 uur | |
vrij 12-04-2024 | zon 14-04-2024 | AIYSC2024 | Antwerpen | 18:30 uur |
vrij 19-04-2024 | LAC De Treffers deel 3 | Rosmalen | 00:00 uur | |
zat 20-04-2024 | Minioren circuit #6 | Andel | 15:15 uur | |
zon 21-04-2024 | Zuidelijke Cirkel 2024 deel 2 | Hoogerheide | 14:00 uur | |
do 02-05-2024 | zon 05-05-2024 | ONMK2024lb | Eindhoven | 12:30 uur |
zat 25-05-2024 | ZMC 2024 deel 5 | Lelystad | 16:00 uur |