Klik hier om terug naar de kalender te gaan.
ONMK2022 korte baan
programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:
donderdag 03-11-2022 – zondag 06-11-2022
Inschrijfdatum:
Zaterdag 08-10-2022
Afmelddatum:
Zaterdag 08-10-2022
Organisatie:
Albion Swimming
Plaats:
Zwemcentrum Rotterdam
Annie M.G. Schmidtplein 8
3083 NZ ROTTERDAM
010-4812222
Zwemcentrum Rotterdam
8 banen
Annie M.G. Schmidtplein 8
3083 NZ ROTTERDAM
010-4812222
Zwemcentrum Rotterdam
8 banen
Reistijd:
± 35 minuten
Route:
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen
Inzwemmen:
12:30 uur
Aanvang:
13:30 uur
Eindtijd:
± 18:00 uur
Ploegleiding:
Onderling regelen
Officials:
Afmelden:
Link organisatie:
Livetiming:
Categorie:
Opmerkingen:
Kosten:
Persoonlijke start 50-400m € 8,50
Persoonlijke start 800-1500m € 10,00
Estafette start per ploeg € 20,00
startlijst per sessie (voorverkoop) € 1,00
Tijden vanaf 1 januari 2018
Persoonlijke start 50-400m € 8,50
Persoonlijke start 800-1500m € 10,00
Estafette start per ploeg € 20,00
startlijst per sessie (voorverkoop) € 1,00
Tijden vanaf 1 januari 2018
Laatste update:
10-11-2022 @ 15:53
Programma:
Donderdag 3 februari 2022 Sessie 1 Inzwemmen 11:30 uur Wedstrijd 12:30 uur 2 1500m vrije slag heren pauze 15 min 3 1500m vrije slag dames Vrijdag 4 februari 2022 Sessie 2 Inzwemmen 8:00 uur Wedstrijd 9:00 uur 4 400m vrije slag heren 5 400m vrije slag dames pauze 15 min 6 100m rugslag heren 7 100m rugslag dames Sessie 3 Inzwemmen 12:00 uur Wedstrijd 13:00 uur 8 50m vlinderslag heren 9 50m vlinderslag dames 10 200m schoolslag heren 11 200m schoolslag dames 12 50m vrije slag heren 13 50m vrije slag dames pauze 15 min 14 200m wisselslag heren 15 200m wisselslag dames pauze & EMR/WMR ceremonie 5 min 16 4x200m vrije slag dames/heren/mix Zaterdag 5 februari 2022 Sessie 4 Inzwemmen 8:00 uur Wedstrijd 9:00 uur 17 800m vrije slag dames 18 400m wisselslag heren pauze 5 min 19 4x100m wisselslag dames/heren/mix Sessie 5 Inzwemmen 12:00 uur Wedstrijd 12:30 uur 21 50m rugslag dames 22 50m rugslag heren 23 200m vlinderslag dames 24 200m vlinderslag heren 25 100m wisselslag dames 26 100m wisselslag heren 27 200m vrije slag dames 28 200m vrije slag heren 29 100m schoolslag dames 30 100m schoolslag heren pauze & EMR/WMR ceremonie 5 min 31 4x50m vrije slag dames/heren/mix Zondag 6 februari 2022 Sessie 6 Inzwemmen 8:00 uur Wedstrijd 9:00 uur 32 800m vrije slag heren pauze 15 min 33 400m wisselslag dames pauze & EMR/WMR ceremonie 5 min 34 4x100m vrije slag dames/heren/mix Sessie 7 Inzwemmen 12:00 uur Wedstrijd 13:00 uur 36 100m vrije slag heren 37 100m vrije slag dames 38 200m rugslag heren 39 200m rugslag dames pauze 15 min 40 50m schoolslag heren 41 50m schoolslag dames 42 100m vlinderslag heren 43 100m vlinderslag dames pauze & EMR/WMR ceremonie 5 min 44 4x50m wisselslag dames/heren/mix
Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum | Einddatum | Soort | Plaats | Aanvang |
---|---|---|---|---|
vrij 19-04-2024 | LAC De Treffers deel 3 | Rosmalen | 18:45 uur | |
zat 20-04-2024 | Minioren circuit #6 | Andel | 15:15 uur | |
zon 21-04-2024 | Zuidelijke Cirkel 2024 deel 2 | Hoogerheide | 14:00 uur | |
do 02-05-2024 | zon 05-05-2024 | ONMK2024lb | Eindhoven | 12:30 uur |
zat 25-05-2024 | ZMC 2024 deel 5 | Lelystad | 16:00 uur | |
zat 25-05-2024 | zon 02-06-2024 | BZK | Eindhoven | 12:45 uur |
zat 01-06-2024 | Challenge Swim Geraardsbergen | Geraardsbergen | 00:00 uur | |
zat 08-06-2024 | zon 09-06-2024 | Minoren finale | 00:00 uur | |
zat 08-06-2024 | Open Water ZGEEL | Geel | 00:00 uur | |
do 13-06-2024 | zon 16-06-2024 | ONK | Amersfoort | 09:00 uur |