Klik hier om terug naar de kalender te gaan.
NJK korte baan
programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:
vrijdag 10-12-2021 – zondag 12-12-2021
Inschrijfdatum:
Zondag 28-11-2021
Afmelddatum:
Zondag 28-11-2021
Organisatie:
Nuenen
Plaats:
Pieter van den Hoogenband Zwemstadion (wedstrijdbad)
Antoon Coolenlaan 1
5644 RX EINDHOVEN
040-2381112
Pieter van den Hoogenband Zwemstadion (wedstrijdbad)
10 banen
Antoon Coolenlaan 1
5644 RX EINDHOVEN
040-2381112
Pieter van den Hoogenband Zwemstadion (wedstrijdbad)
10 banen
Reistijd:
± 54 minuten
Route:
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen
Inzwemmen:
13:00 uur
Aanvang:
14:00 uur
Eindtijd:
± 17:00 uur
Ploegleiding:
Dirk de Kooter
Officials:
Afmelden:
Uitnodiging
Link organisatie:
Livetiming:
Categorie:
Laatste update:
04-12-2021 @ 16:42
Programma:
Sessie 1 - vrijdag 10-12-2021 - Inzwemmen 13:00 Wedstrijd 14:00 1. 400m vrije slag Meisjes 1. Junioren Para 2. Junioren 1/2 2. 400m vrije slag Jongens 1. Junioren Para 2. Junioren 1/2 3. 400m wisselslag Meisjes 1. Junioren 3 2. Junioren 4 4. 400m wisselslag Jongens 1. Junioren 3 2. Junioren 4 5. 4x 200m vrije slag estafette Meisjes Junioren 6. 4x 200m vrije slag estafette Jongens Junioren Sessie 2 - zaterdag 11-12-2021 – Inzwemmen 7:00 Wedstrijd 8.00 7. 100m vrijeslag Jongens 1. Junioren Para 2. Junioren 1/2 3. Junioren 3 4. Junioren 4 8. 100m schoolslag Meisjes 1. Junioren Para 2. Junioren 1/2 3. Junioren 3 4. Junioren 4 9. 200m vlinderslag Jongens 1. Junioren 3 2. Junioren 4 10. 400m vrije slag Meisjes 1. Junioren 3 2. Junioren 4 11. 100m rugslag Jongens 1. Junioren Para 2. Junioren 3 3. Junioren 4 12. 100m vlinderslag Meisjes 1. Junioren 3 2. Junioren 4 13. 200m schoolslag Jongens 1. Junioren 1/2 2. Junioren 3 3. Junioren 4 14. 200m vrije slag Meisjes 1. Junioren 1/2 15. 200m wisselslag Meisjes 1. Junioren Para Sessie 3 - zaterdag 11-12-2021 - Inzwemmen 13:00 Wedstrijd 14:00 16. 100m wisselslag Jongens 1. Junioren Para 17. 100m vrije slag Jongens 1. Junioren 3 2. Junioren 4 18. 100m schoolslag Meisjes 1. Junioren 3 2. Junioren 4 19. 100m rugslag Jongens 1. Junioren 1/2 2. Junioren 3 3. Junioren 4 20. 100m vlinderslag Meisjes 1. Junioren Para 2. Junioren 1/2 3. Junioren 3 4. Junioren 4 21. 50m vrije slag Jongens 1. Junioren Para 2. Junioren 3 3. Junioren 4 22. 200m vrije slag Meisjes 1. Junioren Para 2. Junioren 3 3. Junioren 4 23. 200m wisselslag Jongens 1. Junioren 1/2 2. Junioren 3 3. Junioren 4 24. 200m rugslag Meisjes 1. Junioren 1/2 2. Junioren 3 3. Junioren 4 25. 4x 100m wisselslag estafette Jongens Junioren 26. 4x 100m vrije slag estafette Meisjes Junioren Sessie 4 - zondag 12-12-2021 – Inzwemmen 7:00 Wedstrijd 8.00 27. 100m vrijeslag Meisjes 1. Junioren Para 2. Junioren 1/2 3. Junioren 3 4. Junioren 4 28. 100m schoolslag Jongens 1. Junioren Para 2. Junioren 1/2 3. Junioren 3 4. Junioren 4 29. 200m vlinderslag Meisjes 1. Junioren 3 2. Junioren 4 30. 400m vrije slag Jongens 1. Junioren 3 2. Junioren 4 31. 100m rugslag Meisjes 1. Junioren Para 2. Junioren 3 3. Junioren 4 32. 100m vlinderslag Jongens 1. Junioren 3 2. Junioren 4 33. 200m schoolslag Meisjes 1. Junioren 1/2 2. Junioren 3 3. Junioren 4 34. 200m vrije slag Jongens 1. Junioren 1/2 35. 200m wisselslag Jongens 1. Junioren Para Sessie 5 - zondag 12-12-2021 - Inzwemmen 13:00 Wedstrijd 14:00 36. 100m wisselslag Meisjes 1. Junioren Para 37. 100m vrije slag Meisjes 1. Junioren 3 2. Junioren 4 38. 100m schoolslag Jongens 1. Junioren 3 2. Junioren 4 39. 100m rugslag Meisjes 1. Junioren 1/2 2. Junioren 3 3. Junioren 4 40. 100m vlinderslag Jongens 1. Junioren Para 2. Junioren 1/2 3. Junioren 3 4. Junioren 4 41. 50m vrije slag Meisjes 1. Junioren Para 2. Junioren 3 3. Junioren 4 42. 200m vrije slag Jongens 1. Junioren Para 2. Junioren 3 3. Junioren 4 43. 200m wisselslag Meisjes 1. Junioren 1/2 2. Junioren 3 3. Junioren 4 44. 200m rugslag Jongens 1. Junioren 1/2 2. Junioren 3 3. Junioren 4 45. 4x 100m wisselslag estafette Meisjes Junioren 46. 4x 100m vrije slag estafette Jongens Junioren
De Biesboschzwemmers Nederlandse Junioren Kampioenschappen kb 2021 | Eindhoven 10–12-12-2021 |
Overzicht op namen De Biesboschzwemmers | Korte baan (25m) 13-007 / 13 / NED |
200800185 | Lars de Kooter | 08 : | 2 9 23 29 35 46 60 64 72 | 400 vrije slag 100 vrije slag 200 schoolslag 100 rugslag 200 wisselslag 100 schoolslag 200 vrije slag 100 vlinderslag 200 rugslag | 4:53.54 1:06.24 2:42.26 1:17.45 2:33.48 1:14.81 2:22.25 1:19.97 3:01.47 | S S S S S S S S S | 27-11-2021 02-10-2021 23-10-2021 20-11-2021 23-10-2021 24-10-2021 27-11-2021 02-10-2021 05-10-2019 | Gorinchem Gorinchem Amsterdam Andel Amsterdam Amsterdam Gorinchem Gorinchem Sliedrecht |
|||
200900024 | Tess Vonk | 09 : | 1 12 26 30 38 43 57 63 69 | 400 vrije slag 100 schoolslag 200 vrije slag 100 vlinderslag 200 rugslag 100 vrije slag 200 schoolslag 100 rugslag 200 wisselslag | 4:56.91 1:17.78 2:23.70 1:10.39 2:55.62 1:04.45 2:49.03 1:14.67 2:37.69 | S S S S S S S S S | 27-11-2021 23-10-2021 22-05-2021 02-10-2021 05-10-2019 27-11-2021 24-10-2021 20-11-2021 05-06-2021 | Gorinchem Amsterdam Werkendam Gorinchem Sliedrecht Gorinchem Amsterdam Andel Werkendam |
Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum | Einddatum | Soort | Plaats | Aanvang |
---|---|---|---|---|
vrij 29-03-2024 | Glow in the dark golven | Waalwijk | 18:45 uur | |
do 04-04-2024 | Algemene Ledenvergadering | Werkendam | 20:00 uur | |
zat 06-04-2024 | zon 07-04-2024 | XXI International swimming meeting To Sarajevo with love 2024 | Sarajevo | 10:00 uur |
zon 07-04-2024 | Limietwedstrijd De Warande | Oosterhout | 14:00 uur | |
vrij 12-04-2024 | zon 14-04-2024 | AIYSC2024 | Antwerpen | 18:30 uur |
vrij 19-04-2024 | LAC De Treffers deel 3 | Rosmalen | 00:00 uur | |
zat 20-04-2024 | Minioren circuit #6 | Andel | 15:15 uur | |
zon 21-04-2024 | Zuidelijke Cirkel 2024 deel 2 | Hoogerheide | 14:00 uur | |
do 02-05-2024 | zon 05-05-2024 | ONMK2024lb | Eindhoven | 12:30 uur |
zat 25-05-2024 | ZMC 2024 deel 5 | Lelystad | 16:00 uur |