Klik hier om terug naar de kalender te gaan.
NJJK
programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:
vrijdag 26-03-2021 – zondag 28-03-2021
Inschrijfdatum:
Maandag 15-03-2021
Afmelddatum:
Maandag 15-03-2021
Organisatie:
KNZB ism Nuenen
Plaats:
Pieter van den Hoogenband Zwemstadion (wedstrijdbad)
Antoon Coolenlaan 1
5644 RX EINDHOVEN
040-2381112
Pieter van den Hoogenband Zwemstadion (wedstrijdbad)
10 banen
Antoon Coolenlaan 1
5644 RX EINDHOVEN
040-2381112
Pieter van den Hoogenband Zwemstadion (wedstrijdbad)
10 banen
Reistijd:
± 54 minuten
Route:
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen
Inzwemmen:
08:00 uur
Aanvang:
09:00 uur
Eindtijd:
± 18:00 uur
Ploegleiding:
Officials:
Afmelden:
Link organisatie:
Categorie:
Laatste update:
29-01-2021 @ 21:46
Programma:
Vrijdag Middag 800m vrije slag meisjes 1500m vrije slag jongens 400m vrije slag meisjes para 400m vrije slag jongens para 4x200m vrije slag est. meisjes 4x200m vrije slag est. jongens Zaterdag Ochtend 200m rugslag jongens 100m vlinderslag meisjes 50m vlinderslag jongens 50m vrije slag meisjes 400m wisselslag jongens 100m schoolslag meisjes 100m wisselslag jongens 200m vrije slag meisjes 4x50m wissel est. gemengd 4x100m wissel est. jongens Middag 200m rugslag meisjes 100m vlinderslag jongens 50m vlinderslag meisjes 50m vrije slag jongens 400m wisselslag meisjes 100m schoolslag jongens 100m wisselslag meisjes 200m vrije slag jongens 4x100m wissel est. meisjes Zondag Ochtend 400m vrije slag jongens 100m vrije slag meisjes 50m schoolslag jongens 50m rugslag meisjes 100m rugslag jongens 200m vlinderslag meisjes 200m wisselslag jongens 200m schoolslag meisjes 4x100m vrije slag est. jongens Middag 400m vrije slag meisjes 100m vrije slag jongens 50m schoolslag meisjes 50m rugslag jongens 100m rugslag meisjes 200m vlinderslag jongens 200m wisselslag meisjes 200m schoolslag jongens 4x100m vrije slag est. meisjes 4x50m vrije slag est. gemengd
Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum | Einddatum | Soort | Plaats | Aanvang |
---|---|---|---|---|
zat 23-03-2024 | Minioren circuit #5 | Oosterhout | 15:00 uur | |
zon 24-03-2024 | ROM deel 4 | Gouda | 13:30 uur | |
vrij 29-03-2024 | Glow in the dark golven | Waalwijk | 18:45 uur | |
do 04-04-2024 | Algemene Ledenvergadering | Werkendam | 20:00 uur | |
zat 06-04-2024 | zon 07-04-2024 | XXI International swimming meeting To Sarajevo with love 2024 | Sarajevo | 10:00 uur |
zon 07-04-2024 | ZMC 2024 deel 4 | Alkmaar | 13:45 uur | |
zon 07-04-2024 | Limietwedstrijd De Warande | Oosterhout | 14:00 uur | |
vrij 12-04-2024 | zon 14-04-2024 | AIYSC2024 | Antwerpen | 18:30 uur |
vrij 19-04-2024 | LAC De Treffers deel 3 | Rosmalen | 00:00 uur | |
zat 20-04-2024 | Minioren circuit #6 | Andel | 15:15 uur |