Klik hier om terug naar de kalender te gaan.
Martinez Chocolade Cup
programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:
zaterdag 17-10-2020 – zondag 18-10-2020
Inschrijfdatum:
Dinsdag 06-10-2020
Afmelddatum:
Dinsdag 13-10-2020
Organisatie:
De Dolfijn
Plaats:
Reistijd:
± 55 minuten
Route:
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen
Inzwemmen:
11:15 uur
Aanvang:
12:00 uur
Eindtijd:
± 18:00 uur
Ploegleiding:
Dirk de Kooter
Officials:
Afmelden:
Link organisatie:
Livetiming:
Categorie:
Opmerkingen:
Inschrijven
??? De inschrijving is open voor de leeftijdscategorie??n senioren, jeugd en junioren
??? Per zwemmer mag op maximaal 8 programmanummers worden ingeschreven.
Startgeld
??? Het startgeld bedraagt ??? 5,50 per individuele start en ??? 9,00 voor de estafettes.
Entree/programma???s:
??? Entree voor het publiek is ??? 3,00. Entree voor KNZB-officials is ??? 2,50 bij overleg van een officialpas. Programma kost ??? 3,50. Alleen contant betalen en bij voorkeur gepast. Pinnen is niet mogelijk.
??? Het programma (startlijsten) wordt op vrijdag 16 oktober 2020 op de livetiming-pagina gepubliceerd en is zelf te downloaden.
??? De inschrijving is open voor de leeftijdscategorie??n senioren, jeugd en junioren
??? Per zwemmer mag op maximaal 8 programmanummers worden ingeschreven.
Startgeld
??? Het startgeld bedraagt ??? 5,50 per individuele start en ??? 9,00 voor de estafettes.
Entree/programma???s:
??? Entree voor het publiek is ??? 3,00. Entree voor KNZB-officials is ??? 2,50 bij overleg van een officialpas. Programma kost ??? 3,50. Alleen contant betalen en bij voorkeur gepast. Pinnen is niet mogelijk.
??? Het programma (startlijsten) wordt op vrijdag 16 oktober 2020 op de livetiming-pagina gepubliceerd en is zelf te downloaden.
Laatste update:
01-10-2020 @ 20:17
Programma:
Zaterdag 17 oktober 2020: Aanvang juryvergadering: 11:15 uur Inzwemmen: 11:15 uur Einde inzwemmen: 11:45 uur Aanvang wedstrijd: 12:00 uur 1 400 meter vrije slag Heren, senioren open 2 50 meter vrije slag Dames, senioren open 3 200 meter schoolslag Heren, senioren open 4 50 meter vlinderslag Dames, senioren open 5 200 meter rugslag Heren, senioren open 6 400 meter wisselslag Dames, senioren open 7 100 meter vlinderslag Heren, senioren open 8 100 meter schoolslag Dames, senioren open PAUZE 9 50 meter schoolslag Heren, senioren open 10 100 meter rugslag Dames, senioren open 11 50 meter rugslag Heren, senioren open 12 200 meter vrije slag Dames, senioren open 13 100 meter vrije slag Heren, senioren open 14 200 meter vlinderslag Dames, senioren open 15 200 meter wisselslag Heren, senioren open 16 100 meter wisselslag Dames, senioren open 17 4X50 meter wissel mix D/H Zondag 18 oktober 2020 Aanvang juryvergadering: 11:15 uur Inzwemmen: 11:15 uur Einde inzwemmen: 11:45 uur Aanvang wedstrijd: 12:00 uur 18 400 meter vrije slag Dames, senioren open 19 50 meter vrije slag Heren, senioren open 20 200 meter schoolslag Dames, senioren open 21 50 meter vlinderslag Heren, senioren open 22 200 meter rugslag Dames, senioren open 23 400 meter wisselslag Heren, senioren open 24 100 meter vlinderslag Dames, senioren open 25 100 meter schoolslag Heren, senioren open PAUZE 26 50 meter schoolslag Dames, senioren open 27 100 meter rugslag Heren, senioren open 28 50 meter rugslag Dames, senioren open 29 200 meter vrije slag Heren, senioren open 30 100 meter vrije slag Dames, senioren open 31 200 meter vlinderslag Heren, senioren open 32 200 meter wisselslag Dames, senioren open 33 100 meter wisselslag Heren, senioren open 34 4x50 meter vrij mix D/H
Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum | Einddatum | Soort | Plaats | Aanvang |
---|---|---|---|---|
zat 20-04-2024 | Minioren circuit #6 | Andel | 15:15 uur | |
zon 21-04-2024 | Zuidelijke Cirkel 2024 deel 2 | Hoogerheide | 14:00 uur | |
do 02-05-2024 | zon 05-05-2024 | ONMK2024lb | Eindhoven | 12:30 uur |
zat 25-05-2024 | ZMC 2024 deel 5 | Lelystad | 16:00 uur | |
zat 25-05-2024 | zon 02-06-2024 | BZK | Eindhoven | 12:45 uur |
zat 01-06-2024 | Challenge Swim Geraardsbergen | Geraardsbergen | 00:00 uur | |
zat 08-06-2024 | zon 09-06-2024 | Minoren finale | 00:00 uur | |
zat 08-06-2024 | Open Water ZGEEL | Geel | 00:00 uur | |
do 13-06-2024 | zon 16-06-2024 | ONK | Amersfoort | 09:00 uur |
zat 15-06-2024 | Open Water wedstrijden Bodegraven, | Bodegraven | 00:00 uur |