Klik hier om terug naar de kalender te gaan.
Zwevegems Waterfeest 2020
programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:
Zondag 06-09-2020
Inschrijfdatum:
Zaterdag 29-08-2020
Afmelddatum:
Zaterdag 29-08-2020
Organisatie:
Gold Swimming
Plaats:
Zwevegem(BEL)
Reistijd:
± 135 minuten
Route:
Baan:
0
Vervoer:
Onderling regelen
Aanvang:
09:30 uur
Eindtijd:
± 18:00 uur
Ploegleiding:
Dirk de Kooter
Officials:
Afmelden:
Link organisatie:
Categorie:
Opmerkingen:
Locatie: Kanaal Bossuit-Kortrijk, Otegemstraat 238, 8550 Zwevegem.
Parking : Transfostraat 21, 8550 Zwevegem
Kosten:
Badmuts ??? 5,00 + ??? 1,50 borg
Wedstrijd: ??? 8,00
Parking : Transfostraat 21, 8550 Zwevegem
Kosten:
Badmuts ??? 5,00 + ??? 1,50 borg
Wedstrijd: ??? 8,00
Laatste update:
27-08-2020 @ 16:00
Programma:
1 09u30 5000m vrije slag heren vanaf 18j (sen A, B, C, D, E en F) BK 2 09u40 5000m vrije slag dames vanaf 18j (sen A, B, C, D, E en F) BK 3 09u50 5000m vrije slag heren 14-15j BK 4 10u00 5000m vrije slag dames 14-15j BK 5 10u10 5000m vrije slag heren 16-17j BK 6 10u20 5000m vrije slag dames 16-17j BK 7 10u30 3000m vrije slag jongens 11-12-13j 8 10u30 3000m vrije slag meisjes 11-12-13j A. 12u30 2000m zwemjogging vanaf 14j 13u00 Podium – Medaille-uitreiking wedstrijden 1-8 9 14u00 1000m schoolslag 35+ heren (Sen B , C, D, E en F) 10 14u10 1000m schoolslag 35+ dames (Sen B , C, D, E en F) 11 14u20 1000m vrije slag 35+ heren (Sen B , C, D, E en F) 12 14u30 1000m vrije slag 35+ dames (Sen B , C, D, E en F) 13 14u40 1000m schoolslag 11-16j heren (Benj, Min, Kad) 14 14u50 1000m schoolslag 11-16j dames (Benj, Min, Kad) 15 15u00 1000m vrije slag 11-16j heren (Benj, Min, Kad) 16 15u10 1000m vrije slag 11-16j dames (Benj, Min, Kad) 17 15u20 1000m schoolslag 17-34j heren (Jun, Sen A) 18 15u30 1000m schoolslag 17-34j dames (Jun, Sen A) 19 15u40 1000m vrije slag 17-34j heren (Jun, Sen A) 20 15u50 1000m vrije slag 17-34j dames (Jun, Sen A) B. 16u30 250m PACO 7-12j C. 16u45 500m zwemjogging vanaf 9j 17u15 Podium – Medaille-uitreiking wedstrijden 9-20
De Biesboschzwemmers Open Water Zwevegem | Zwevegem (BEL) 06-09-2020 |
Overzicht op namen De Biesboschzwemmers | Open Water 13-007 / 13 / NED |
198800937 | Sander van Elburg | 88 : | 1 | 5000 vrije slag | 1:05:59.14 | ||||||
200800185 | Lars de Kooter | 08 : | 7 13 | 3000 vrije slag 1000 schoolslag | NT NT | |
|||||
199305227 | Pieter Pijnenburg | 93 : | 1 17 | 5000 vrije slag 1000 schoolslag | NT 14:36.89 | |
|||||
199700684 | Nadine Scheeve | 97 : | 2 | 5000 vrije slag | 1:31:03.71 |
Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum | Einddatum | Soort | Plaats | Aanvang |
---|---|---|---|---|
vrij 19-04-2024 | LAC De Treffers deel 3 | Rosmalen | 18:45 uur | |
zat 20-04-2024 | Minioren circuit #6 | Andel | 15:15 uur | |
zon 21-04-2024 | Zuidelijke Cirkel 2024 deel 2 | Hoogerheide | 14:00 uur | |
do 02-05-2024 | zon 05-05-2024 | ONMK2024lb | Eindhoven | 12:30 uur |
zat 25-05-2024 | ZMC 2024 deel 5 | Lelystad | 16:00 uur | |
zat 25-05-2024 | zon 02-06-2024 | BZK | Eindhoven | 12:45 uur |
zat 01-06-2024 | Challenge Swim Geraardsbergen | Geraardsbergen | 00:00 uur | |
zat 08-06-2024 | zon 09-06-2024 | Minoren finale | 00:00 uur | |
zat 08-06-2024 | Open Water ZGEEL | Geel | 00:00 uur | |
do 13-06-2024 | zon 16-06-2024 | ONK | Amersfoort | 09:00 uur |