Klik hier om terug naar de kalender te gaan.
Competitie deel 4
programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:
Zaterdag 06-03-2021
Inschrijfdatum:
Woensdag 24-02-2021
Afmelddatum:
Maandag 01-03-2021
Organisatie:
ZPB H&L
Plaats:
Reistijd:
± 31 minuten
Route:
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen; vertrek om 11:15 uur vanaf ‘t Bieshonk
Inzwemmen:
13:00 uur
Aanvang:
13:30 uur
Eindtijd:
± 16:30 uur
Ploegleiding:
Officials:
Afmelden:
Categorie:
Laatste update:
18-09-2020 @ 10:48
Programma:
2. 4x100m vrije slag est. meisjes junioren 4 en jonger (5:41,0) 4. 100m schoolslag heren senioren open (1:34,5) 6. 200m vrije slag dames senioren open (3:15,3) 9. 50m vrije slag jongens jeugd 2 en jonger (0:35,9) 11. 100m rugslag meisjes jeugd 2 en jonger (1:35,0) 13. 50m rugslag jongens junioren 2 en jonger (0:42,0) 15. 100m schoolslag meisjes junioren 2 en jonger (1:55,4) 16. 100m vlinderslag jongens junioren 4 en jonger (1:29,4) 18. 100m wisselslag meisjes junioren 4 en jonger (1:37,6) 20. 100m schoolslag dames senioren open (1:46,1) 22. 50m vrije slag mixed minioren 6 en jonger 23. 25m rugslag mixed minioren 4 en jonger 25. 50m vrije slag meisjes jeugd 2 en jonger (0:40,8) 27. 100m rugslag jongens jeugd 2 en jonger (1:24,2) 30. 200m vrije slag heren senioren open (2:49,4) 33. 50m rugslag meisjes junioren 2 en jonger (0:47,2) 35. 100m schoolslag jongens junioren 2 en jonger (1:46,0) 36. 100m vlinderslag meisjes junioren 4 en jonger (1:40,7) 38. 100m wisselslag jongens junioren 4 en jonger (1:27,8) 39. 100m schoolslag mixed minioren 6 en jonger 40. 50m vlinderslag mixed minioren 4 en jonger 42. 4x50m vrije slag est. heren senioren open (2:12,0) 44. 4x50m wisselslag est. dames senioren open (2:46,0)
Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum | Einddatum | Soort | Plaats | Aanvang |
---|---|---|---|---|
zat 23-03-2024 | Minioren circuit #5 | Oosterhout | 15:00 uur | |
zon 24-03-2024 | ROM deel 4 | Gouda | 13:30 uur | |
vrij 29-03-2024 | Glow in the dark golven | Waalwijk | 18:45 uur | |
do 04-04-2024 | Algemene Ledenvergadering | Werkendam | 20:00 uur | |
zon 07-04-2024 | ZMC 2024 deel 4 | Alkmaar | 13:45 uur | |
zon 07-04-2024 | Limietwedstrijd De Warande | Oosterhout | 14:00 uur | |
vrij 12-04-2024 | zon 14-04-2024 | AIYSC2024 | Antwerpen | 18:30 uur |
vrij 19-04-2024 | LAC De Treffers deel 3 | Rosmalen | 00:00 uur | |
zat 20-04-2024 | Minioren circuit #6 | Andel | 15:15 uur | |
zon 21-04-2024 | Zuidelijke Cirkel 2024 deel 2 | Hoogerheide | 14:00 uur |