Klik hier om terug naar de kalender te gaan.
Minioren Circuit deel 3
programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:
Zaterdag 13-02-2021
Inschrijfdatum:
Woensdag 03-02-2021
Afmelddatum:
Maandag 08-02-2021
Organisatie:
Bijtelskil
Plaats:
Reistijd:
± 16 minuten
Route:
Baan:
25
Vervoer:
Onderling regelen; om 14:15 uur melden bij de ploegleiding in de hal van het zwembad
Inzwemmen:
14:30 uur
Aanvang:
15:00 uur
Eindtijd:
± 18:00 uur
Ploegleiding:
Officials:
Afmelden:
Categorie:
Laatste update:
31-01-2021 @ 14:30
Programma:
Deel 3 1 4x 50 vrije slag est. mixed minioren 5/6 en jonger 2 100 schoolslag jongens minioren 4 en jonger 3 100 vrije slag meisjes minioren 4 en jonger 4 100 rugslag jongens minioren 5 en 6 5 400 vrije slag meisjes minioren 5 6 50 schoolslag mixed minioren 5 en 6 (swimkick) 7 50 rugslag mixed minioren 3 en 4 (swimkick) 8 25 rugslag mixed minioren 1 en 2 (swimkick) 101 100 schoolslag Mixed Senioren open 102 100 Vrije slag Mixed Senioren open 103 200 rugslag Mixed Senioren open 9 100 wisselslag jongens minioren 4 en jonger 10 100 schoolslag meisjes minioren 4 en jonger 11 100 schoolslag jongens minioren 5 en 6 12 100 rugslag meisjes minioren 5 13 50 vrije slag mixed minioren 5 en 6 (swimkick) 14 50 schoolslag mixed minioren 3 en 4 (swimkick) 15 25 schoolslag mixed minioren 1 en 2 (swimkick) 104 100 wisselslag Mixed Senioren open 105 50 Rugslag Mixed Senioren open 16 100 vrije slag jongens minioren 4 en jonger 17 100 wisselslag meisjes minioren 4 en jonger 18 400 vrije slag jongens minioren 5 en 6 19 100 schoolslag meisjes minioren 5 20 4x 25 vrije slag est. mixed minioren 3 en jonger 106 4x50 Vrije slag Mixed Senioren open
Klik hier om terug te gaan.
KOMENDE EVENEMENTEN
Begindatum | Einddatum | Soort | Plaats | Aanvang |
---|---|---|---|---|
zat 23-03-2024 | Minioren circuit #5 | Oosterhout | 15:00 uur | |
zon 24-03-2024 | ROM deel 4 | Gouda | 13:30 uur | |
vrij 29-03-2024 | Glow in the dark golven | Waalwijk | 18:45 uur | |
do 04-04-2024 | Algemene Ledenvergadering | Werkendam | 20:00 uur | |
zon 07-04-2024 | ZMC 2024 deel 4 | Alkmaar | 13:45 uur | |
zon 07-04-2024 | Limietwedstrijd De Warande | Oosterhout | 14:00 uur | |
vrij 12-04-2024 | zon 14-04-2024 | AIYSC2024 | Antwerpen | 18:30 uur |
vrij 19-04-2024 | LAC De Treffers deel 3 | Rosmalen | 00:00 uur | |
zat 20-04-2024 | Minioren circuit #6 | Andel | 15:15 uur | |
zon 21-04-2024 | Zuidelijke Cirkel 2024 deel 2 | Hoogerheide | 14:00 uur |