Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Netherlands Invitational 2019 (jun/jeu/sen/mas, 50m)

programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:zaterdag 06-07-2019 - zondag 07-07-2019
Inschrijfdatum:donderdag 20-06-2019
Afmelddatum:donderdag 20-06-2019
Organisatie: NOVUM
Plaats: PIETER VAN DEN HOOGENBAND ZWEMSTADION (50M BAD), ANTOON COOLENLAAN 1, 5644 RX EINDHOVEN, 040-2381112, http://www.tongelreep.nl 10 banen
Reistijd: ± 54 minuten
Baan: 50
Vervoer:
Inzwemmen: 13:00 uur
Aanvang: 14:00 uur
Ploegleiding:
Officials:
Afmelden: Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Link organisatie: http://www.netherlands-invitational.nl/nl/
Livetiming:
Opstelling:
Programma:
Zaterdag 6 juli 2019
1 100m vlinderslag dames
2 100m rugslag heren
3 50m vrije slag dames
4 50m schoolslag heren
5 200m schoolslag dames
6 200m vrije slag heren
7 100m rugslag dames
8 100m vlinderslag heren
9 50m schoolslag dames
10 50m vrije slag heren
11 200m vrije slag dames
12 200m schoolslag heren

Zondag 7 juli 2019
13 100m vrije slag dames
14 100m schoolslag heren
15 50m rugslag dames
16 50m vlinderslag heren
17 200m wisselslag dames
18 200m rugslag heren
19 100m schoolslag dames
20 100m vrije slag heren
21 50m vlinderslag dames
22 50m rugslag heren
23 200m rugslag dames
24 200m wisselslag heren

		 
Opmerkingen: Categorieën
A. Meisjes/Jongens 2009 e.e. (25 meter bad)
B. Meisjes/Jongens 2008-2007 (25 meter bad)
C. Meisjes/Jongens 2006-2005 
D. Meisjes/Jongens 2004-2003
E. Dames/Heren 2002 en ouder
F. Masters dames/heren        1994 en ouder

Op de 50m. en 100m. nummers wordt een snelste serie per categorie ingedeeld.

Prijzen:
Per programmanummer worden 3 medailles per categorie A, B, C, D en E uitgereikt.

Masters:
Er is een klassement voor de Masters over de vier 50m-nummers. De 3 snelsten per klassement dames/heren ontvangen een prijs. Er wordt gestart op de reguliere programmanummers, waarbij de deelnemers op inschrijftijd worden ingedeeld.
Categorie: overig
Laatste update: 25-06-2019 @ 20:13

Klik hier om terug te gaan.

zat 29/06 De Doetse Kom
zat 29/06 Marina Beach Open Water Wedstrijd
zon 30/06 Jaargangfinale
zon 30/06 Open Water Wedstrijden
zat 06/07 Open Water Wedstrijden
zon 07/07 Open Water Wedstrijden Gaasperplas
zat 13/07 Oud papier
zat 13/07 OWZ Merwedekanaal
zon 14/07 Zwemwedstrijd Beusichem-Culemborg
zat 20/07 St. OWW De Binnenmaas