Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Netherlands Invitational 2019 (minioren, 25m)

programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:zaterdag 06-07-2019 - zondag 07-07-2019
Inschrijfdatum:donderdag 20-06-2019
Afmelddatum:donderdag 20-06-2019
Organisatie: NOVUM
Plaats: PIETER VAN DEN HOOGENBAND ZWEMSTADION (25M BAD), ANTOON COOLENLAAN 1, 5644 RX EINDHOVEN, 040-2381112, http://www.tongelreep.nl 8 banen
Reistijd: ± 54 minuten
Baan: 25
Vervoer:
Inzwemmen: 13:00 uur
Aanvang: 14:00 uur
Ploegleiding:
Officials:
Afmelden: Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Link organisatie: http://www.netherlands-invitational.nl/nl/
Livetiming:
Opstelling:
Programma:
Zaterdag 6 juli 2019
25 100m schoolslag meisjes minioren 4 en later (2009-2011)
26 100m schoolslag meisjes minioren 5 en junioren 1 (2007-2008)
27 50m rugslag jongens minoren 2, 3 en 4 (2009-2011)
28 50m rugslag jongens minioren 5 en 6 (2007-2008)
29 50m vrije slag meisjes minioren 4 en later
30 50m vrije slag meisjes minioren 5 en junioren 1
31 100m wisselslag jongens minioren 2, 3 en 4
32 100m wisselslag jongens minioren 5 en 6
33 50m vlinderslag meisjes minioren 4 en later
34 50m vlinderslag meisjes minioren 5 en junioren 1
35 100m vrije slag jongens minioren 2, 3 en 4
36 100m vrije slag jongens minioren 5 en 6
37 50m rugslag meisjes minioren 4 en later
38 50m rugslag meisjes minioren 5 en junioren 1
39 100m schoolslag jongens minioren 2, 3 en 4
40 100m schoolslag jongens minioren 5 en 6

Zondag 7 juli 2019
41 100m rugslag meisjes minioren 4 en later
42 100m rugslag meisjes minioren 5 en junioren 1
43 50m vrije slag jongens minioren 2, 3 en 4
44 50m vrije slag jongens minioren 5 en 6
45 50m schoolslag meisjes minioren 4 en later
46 50m schoolslag meisjes minioren 5 en junioren 1
47 100m rugslag jongens minioren 2, 3 en 4
48 100m rugslag jongens minioren 5 en 6
49 100m wisselslag meisjes minioren 4 en later
50 100m wisselslag meisjes minioren 5 en junioren 1
51 50m schoolslag jongens minioren 2, 3 en 4
52 50m schoolslag jongens minioren 5 en 6
53 100m vrije slag meisjes minioren 4 en later
54 100m vrije slag meisjes minioren 5 en junioren 1
55 50m vlinderslag jongens minioren 2, 3 en 4
56 50m vlinderslag jongens minioren 5 en 6

		 
Opmerkingen: Categorieën
A. Meisjes/Jongens 2009 e.e. (25 meter bad)
B. Meisjes/Jongens 2008-2007 (25 meter bad)
C. Meisjes/Jongens 2006-2005
D. Meisjes/Jongens 2004-2003
E. Dames/Heren 2002 en ouder
F. Masters dames/heren 1994 en ouder

Op de 50m. en 100m. nummers wordt een snelste serie per categorie ingedeeld.

Prijzen:
Per programmanummer worden 3 medailles per categorie A, B, C, D en E uitgereikt.

Masters:
Er is een klassement voor de Masters over de vier 50m-nummers. De 3 snelsten per klassement dames/heren ontvangen een prijs. Er wordt gestart op de reguliere programmanummers, waarbij de deelnemers op inschrijftijd worden ingedeeld.
Categorie: overig
Laatste update: 25-06-2019 @ 20:12

Klik hier om terug te gaan.

zat 29/06 De Doetse Kom
zat 29/06 Marina Beach Open Water Wedstrijd
zon 30/06 Jaargangfinale
zon 30/06 Open Water Wedstrijden
zat 06/07 Open Water Wedstrijden
zon 07/07 Open Water Wedstrijden Gaasperplas
zat 13/07 Oud papier
zat 13/07 OWZ Merwedekanaal
zon 14/07 Zwemwedstrijd Beusichem-Culemborg
zat 20/07 St. OWW De Binnenmaas