Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Ranomi Cup The Hague 2019

programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:zaterdag 06-04-2019
Inschrijfdatum:woensdag 20-03-2019
Afmelddatum:woensdag 20-03-2019
Organisatie: The Hague Swimming
Plaats: ZWEMBAD HET HOFBAD, YPENBURGSE BOSLAAN 30, 2496 ZA DEN HAAG, 015-3108396, http://www.denhaag.nl/home/bewoners/sport/zwemmen-en-zwembaden/zwembad-het-Hofbad.htm 8 banen
Reistijd: ± 48 minuten
Baan: 50
Vervoer: Onderling regelen; vertrek om 11:00 uur vanaf t Bieshonk
Inzwemmen: 12:30 uur
Aanvang: 13:00 uur
Ploegleiding: Dirk de Kooter
Officials:
Afmelden: Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging Uitnodiging Ranomi Cup The Hague 2019
Link organisatie: https://www.swimcup.nl/denhaag/ranomi-cup-the-hague/
Livetiming: https://www.swimcup.nl/denhaag/ranomi-cup-live-timing/
Opstelling:
De Biesboschzwemmers
Ranomi Cup The Hague 2019

DEN HAAG  06-04-2019

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Lange baan (50m)

13-007 / 13 / NED

200800185Lars de Kooter08 :14
22
100 vrije slag
100 schoolslag

1:17.44
1:33.02
S
S
17-02-2019
10-03-2019
Oosterhout
Leiden
200900024Tess Vonk09 :1
19
50 vlinderslag
100 schoolslag

38.53
1:35.00
S
S
09-03-2019
10-03-2019
Leiden
Leiden
Programma:
Prog.nr.	Afstand/zwemslag	Geslacht	Leeftijd
1 	50 vlinderslag	Dames	8-9
2 	50 vlinderslag	Dames	10-10
3 	50 vlinderslag	Heren	8-9
4 	50 vlinderslag	Heren	10-11
5 	100 rugslag	Dames	8-9
6 	100 rugslag	Dames	10-10
7 	100 rugslag	Heren	8-9
8 	100 rugslag	Heren	10-11
9 	50 schoolslag	Dames	7-8
10 	50 schoolslag	Heren	7-8
11 	100 vrije slag	Dames	8-9
12 	100 vrije slag	Dames	10-10
13 	100 vrije slag	Heren	8-9
14 	100 vrije slag	Heren	10-11
15 	50 rugslag	Dames	7-8
16 	50 rugslag	Heren	7-8
17 	100 vlinderslag	Dames	10-10
18 	100 vlinderslag	Heren	10-11
19 	100 schoolslag	Dames	8-9
20 	100 schoolslag	Dames	10-10
21 	100 schoolslag	Heren	8-9
22 	100 schoolslag	Heren	10-11
23 	50 vrije slag	Dames	7-8
24 	50 vrije slag	Heren	7-8

Finale
inzwemmen 16.30 uur
wedstrijd 17.40 
De top 8 meisjes(min4/5) en de top 8 jongens(min4-6) op basis van
 FINA punten behaald op 1 afstand plaatsen zich voor de finale 200m wisselslag.
De top 8 meisjes (min2/3) en de top 8 jongens(min2/3) op basis van 
FINA punten behaald op 1 afstand plaatsen zich voor de finale 100m vrije slag.

		 
Opmerkingen: Kosten:
50m € 6,00
100m € 7,50

Maximaal 3 afstanden

Deelnemerslijsten
- Vanaf 27 maart 2019 worden de voorlopige deelnemerslijsten op de site van de Swim Cup geplaatst.
- Definitieve startlijsten worden pas gepubliceerd na publicatie van de startlijsten van de Swimcup
Categorie: internationaal
Ontvangen inschrijvingen: Lars de Kooter nummer(s):14, 22
Tess Vonk nummer(s):1, 19
Aantal inschrijvingen: 2 inschrijvingen
Laatste update: 28-03-2019 @ 10:15

Klik hier om terug te gaan.

zat 08/06 Oud papier
zat 08/06 - zon 09/06 Regio Minioren Finales
zon 09/06 ZC2019 deel 3
do 13/06 - zon 16/06 NJJK
vrij 21/06 - zon 23/06 ONK
zat 22/06 BZ&PC Open Water
zon 23/06 Speedo Swim-In
zat 29/06 Marina Beach Open Water Wedstrijd
zat 29/06 De Doetse Kom
zon 30/06 Open Water Wedstrijden