Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Clubkampioenschappen

programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:zaterdag 22-12-2018
Inschrijfdatum:donderdag 20-12-2018
Afmelddatum:maandag 17-12-2018
Organisatie: De Biesboschzwemmers
Plaats: AQUAALTENA, MIDDENWEG 1, 4281 KH ANDEL, 0183445041, http://www.zwembadaquaaltena.nl
6 banen
Reistijd: ± 16 minuten
Baan: 25
Vervoer: Onderling regelen; om 14:20 uur melden bij de ploegleiding in de hal van het zwembad
Inzwemmen: 14:30 uur
Aanvang: 15:00 uur
Ploegleiding:
Officials:
Afmelden: Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging Uitnodiging
Link organisatie:
Livetiming: https://www.b-b-z.nl/zwemtijden/livetiming/livetiming-clubkampioenschappen-2018/
Opstelling:
De Biesboschzwemmers
Winter Club Kampioenschappen 2018

Andel  22-12-2018

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

199004642Carin van Berchum90 :10
18
100 vrije slag
50 rugslag

1:24.19
44.79
S
S
16-12-2017
16-12-2017
Andel
Andel
200500442Nicole Bogerd05 :3
9
20
100 wisselslag
100 schoolslag
50 vrije slag

1:25.00
1:31.40
32.72
S
S
S
04-02-2018
14-01-2018
24-11-2018
Roosendaal
Etten-Leur
Eindhoven
200603801Tijn den Braber06 :3
10
17
100 wisselslag
100 vrije slag
50 vlinderslag

1:52.18
1:30.61
51.74
S
S
S
18-03-2018
28-10-2018
22-04-2018
Roosendaal
Oosterhout
Boxtel
197301573Corné Branderhorst73 :3
10
19
100 wisselslag
100 vrije slag
50 schoolslag

1:35.03
1:25.50
NT
S
S
201000248Jette Branderhorst10 :5
15
25
50 rugslag
50 schoolslag
50 vrije slag

1:05.86
1:05.55
1:02.59
S
S
S
13-10-2018
25-11-2017
13-10-2018
Andel
Breda
Andel
200404299Lars Branderhorst04 :3
10
18
100 wisselslag
100 vrije slag
50 rugslag

1:50.26
1:29.06
49.70
S
S
S
28-01-2018
13-10-2018
24-02-2018
Oosterhout
Andel
Andel
200702580Mirthe Bults07 :4
13
24
100 wisselslag
50 schoolslag
50 vrije slag

2:09.95
1:00.33
49.77
S
S
S
06-10-2018
23-09-2018
06-10-2018
Papendrecht
Roosendaal
Papendrecht
201100130Mirte Delleman11 :2
6
16
25 rugslag
25 schoolslag
25 vrije slag

30.97
31.71
27.99
S
S
S
13-10-2018
10-03-2018
13-10-2018
Andel
Andel
Andel
200603437Mitchel Delleman06 :10
19
100 vrije slag
50 schoolslag

NT
54.13

S

13-10-2018

Andel
196900222Françoise Duran69 :3
8
20
100 wisselslag
100 rugslag
50 vrije slag

1:31.89
1:30.90
37.57

S
S
201000118Emma van Es10 :5
15
25
50 rugslag
50 schoolslag
50 vrije slag

NT
NT
NT


200800081Sjack van Es08 :4
14
23
100 wisselslag
50 vrije slag
50 schoolslag

NT
56.49
1:05.10

S
S

27-01-2018
10-03-2018

Oosterhout
Andel
195200068Neel Gielen52 :3
10
17
100 wisselslag
100 vrije slag
50 vlinderslag

1:54.58
1:44.03
52.38
S
S
S
16-12-2017
03-03-2018
16-12-2017
Andel
Gorinchem
Andel
196900192Marjo Goelema-Koek69 :3
9
20
100 wisselslag
100 schoolslag
50 vrije slag

1:16.73
1:19.94
29.97
S
S
S
16-12-2017
20-01-2018
21-01-2018
Andel
Terneuzen
Terneuzen
200100258Femke Golverdingen01 :3
8
20
100 wisselslag
100 rugslag
50 vrije slag

1:20.33
1:18.21
31.56
S
S
S
16-12-2017
16-12-2017
16-12-2017
Andel
Andel
Andel
201100417Arjan Groenewegen11 :2
6
16
25 rugslag
25 schoolslag
25 vrije slag

NT
NT
NT


200901624Suze de Heus09 :5
15
25
50 rugslag
50 schoolslag
50 vrije slag

59.85
1:15.56
53.26
S
S
S
13-10-2018
16-12-2017
13-10-2018
Andel
Andel
Andel
200400534Chimène Huisman04 :3
10
18
100 wisselslag
100 vrije slag
50 rugslag

1:37.34
1:20.48
42.97
S
S
S
16-12-2017
26-11-2017
10-03-2018
Andel
Papendrecht
Andel
197401405Erik Huisman74 :3
9
18
100 wisselslag
100 schoolslag
50 rugslag

1:29.13
1:31.49
46.36
S
S
S
16-12-2017
16-12-2017
Andel
Andel
199200583Robin Iking92 :3
10
19
100 wisselslag
100 vrije slag
50 schoolslag

1:04.98
57.07
31.44
S
S
S
16-12-2017
03-02-2018
16-12-2017
Andel
Papendrecht
Andel
201100610Mirthe Jansen11 :2
6
16
25 rugslag
25 schoolslag
25 vrije slag

NT
NT
NT


196900920Antoinette Kant69 :3
9
20
100 wisselslag
100 schoolslag
50 vrije slag

1:29.81
1:38.76
35.07
S
S
S

16-12-2017
13-05-2018

Andel
Vlissingen
198302643Dennis Klop83 :3
10
19
100 wisselslag
100 vrije slag
50 schoolslag

1:18.27
1:06.21
38.05
S
S
S
06-10-2018

06-10-2018
Papendrecht

Papendrecht
198802998Tonny Klop-Methorst88 :3
10
19
100 wisselslag
100 vrije slag
50 schoolslag

1:14.08
1:05.02
37.67
S
S
S

02-12-2018

Eindhoven
201100122Evalien Kooij11 :2
6
16
25 rugslag
25 schoolslag
25 vrije slag

52.31
54.32
51.51
S
S
S
16-12-2017
10-03-2018
10-03-2018
Andel
Andel
Andel
201100128Amy de Kooter11 :2
6
16
25 rugslag
25 schoolslag
25 vrije slag

30.48
39.49
29.43
S
S
S
13-10-2018
10-03-2018
13-10-2018
Andel
Andel
Andel
200800185Lars de Kooter08 :4
11
22
100 wisselslag
50 vlinderslag
50 rugslag

1:28.92
45.37
43.80
S
S
S
11-11-2018
10-06-2018
13-10-2018
Roosendaal
Roosendaal
Andel
197101601Marco van der Laan van Maastrigt71 :3
9
17
100 wisselslag
100 schoolslag
50 vlinderslag

1:23.25
1:31.23
38.88

S
S

02-12-2018
16-12-2017

Eindhoven
Andel
200900168Anne Lisman09 :5
15
25
50 rugslag
50 schoolslag
50 vrije slag

1:04.13
1:03.42
53.27
S
S
S
06-10-2018
23-09-2018
17-03-2018
Papendrecht
Roosendaal
Papendrecht
200000117Nick Lisman00 :3
9
20
100 wisselslag
100 schoolslag
50 vrije slag

1:15.86
1:23.72
29.97
S
S
S
16-12-2017
13-01-2018
03-02-2018
Andel
Papendrecht
Papendrecht
200600093Rens Lisman06 :3
10
19
100 wisselslag
100 vrije slag
50 schoolslag

1:46.88
1:32.49
56.38
S
S
S
09-12-2018
13-10-2018
03-02-2018
Boxtel
Andel
Papendrecht
201100142Louise Lobbezoo11 :2
6
16
25 rugslag
25 schoolslag
25 vrije slag

NT
NT
NT


201000120Tessa Mandemakers10 :5
15
25
50 rugslag
50 schoolslag
50 vrije slag

1:00.26
NT
1:01.09
S

S
13-10-2018

13-10-2018
Andel

Andel
201200116Janine Muijt12 :2
6
16
25 rugslag
25 schoolslag
25 vrije slag

NT
NT
NT


200600095Niels Muijt06 :3
10
18
100 wisselslag
100 vrije slag
50 rugslag

1:34.39
1:17.01
40.37
S
S
S
13-01-2018
13-10-2018
13-01-2018
Papendrecht
Andel
Papendrecht
201200084Jorja van Oord12 :2
6
16
25 rugslag
25 schoolslag
25 vrije slag

29.54
51.10
27.10
S
S
S
13-10-2018
16-12-2017
13-10-2018
Andel
Andel
Andel
197600705Olaf van Oord76 :3
10
20
100 wisselslag
100 vrije slag
50 vrije slag

NT
NT
29.35


S


16-12-2017


Andel
Daan van Pelt13 :2
6
16
25 rugslag
25 schoolslag
25 vrije slag

NT
NT
NT


199800722Sanne van de Pol98 :3
10
19
100 wisselslag
100 vrije slag
50 schoolslag

1:15.50
1:04.17
36.73
S
S
S
16-12-2017
03-02-2018
19-11-2017
Andel
Papendrecht
Eindhoven
200800194Jansje de Ridder08 :4
11
24
100 wisselslag
50 vlinderslag
50 vrije slag

1:42.40
47.70
40.86
S
S
S
11-11-2018
11-11-2018
07-10-2017
Roosendaal
Roosendaal
Andel
196401393Gerrit Roel Rodermond64 :3
9
20
100 wisselslag
100 schoolslag
50 vrije slag

1:51.02
2:04.46
37.10


196201257J.P. van Rossem62 :3
10
17
100 wisselslag
100 vrije slag
50 vlinderslag

1:30.93
1:13.74
NT
S
S
04-11-2018
29-10-2017
Roermond
Oosterhout
200500684Romée van Rossem05 :3
8
20
100 wisselslag
100 rugslag
50 vrije slag

1:22.86
1:21.50
33.29
S
S
S
21-04-2018
25-11-2018
14-10-2018
Papendrecht
Eindhoven
Oosterhout
200901177Herbert Schouten09 :5
15
25
50 rugslag
50 schoolslag
50 vrije slag

NT
NT
NT


201200085Carlo Speksnijder12 :2
6
16
25 rugslag
25 schoolslag
25 vrije slag

NT
NT
NT


201200087Sam van der Spoel12 :2
6
16
25 rugslag
25 schoolslag
25 vrije slag

NT
NT
NT


200703102Tessa van der Spoel07 :4
12
23
100 wisselslag
50 rugslag
50 schoolslag

1:59.36
55.73
1:04.43
S
S
S
06-10-2018
27-01-2018
10-03-2018
Papendrecht
Oosterhout
Andel
197200889Wouter van der Stelt72 :3
10
19
100 wisselslag
100 vrije slag
50 schoolslag

1:18.31
1:07.67
39.50
S
S
S
16-12-2017
03-03-2018
02-12-2017
Andel
Gorinchem
Eindhoven
200500070Roos Suppers05 :3
10
19
100 wisselslag
100 vrije slag
50 schoolslag

1:24.01
1:10.85
43.60
S
S
S
04-02-2018
18-11-2018
23-09-2018
Roosendaal
Eindhoven
Roosendaal
199904916Mandy Swart99 :3
9
18
100 wisselslag
100 schoolslag
50 rugslag

1:20.30
1:27.67
36.36
S
S
S
09-12-2017
16-12-2017
09-12-2017
Andel
Andel
Andel
196801475Nico Swart68 :3
8
19
100 wisselslag
100 rugslag
50 schoolslag

1:14.67
1:14.40
35.12
S
S
S
08-04-2018
19-01-2018
21-01-2018
Hoogerheide
Terneuzen
Terneuzen
196301397Richard Tiemstra63 :3
10
19
100 wisselslag
100 vrije slag
50 schoolslag

1:19.97
1:10.56
38.80
S
S
S
16-12-2017
16-12-2017
16-12-2017
Andel
Andel
Andel
200400338Margonda Versluis04 :3
10
17
100 wisselslag
100 vrije slag
50 vlinderslag

1:30.06
1:18.19
40.42
S
S
S
27-01-2018
14-10-2018
28-10-2018
Oosterhout
Oosterhout
Oosterhout
200800384Hannah Vink08 :4
13
24
100 wisselslag
50 schoolslag
50 vrije slag

1:55.32
58.86
40.06
S
S
S
21-04-2018
13-01-2018
13-10-2018
Papendrecht
Papendrecht
Andel
198002407Pieter Vink80 :3
10
17
100 wisselslag
100 vrije slag
50 vlinderslag

1:26.98
1:19.10
35.43
S
S
S
05-11-2017
03-03-2018
08-04-2018
Veldhoven
Gorinchem
Hoogerheide
200602687Rik Vink06 :3
10
19
100 wisselslag
100 vrije slag
50 schoolslag

1:53.51
1:50.10
1:03.17
S
S
S
09-12-2018
13-10-2018
09-12-2018
Boxtel
Andel
Boxtel
201100079Dinand Visser11 :2
6
16
25 rugslag
25 schoolslag
25 vrije slag

NT
NT
NT


200703104Evi Visser07 :13
24
50 schoolslag
50 vrije slag

1:02.50
49.27
S
S
16-12-2017
16-12-2017
Andel
Andel
198102317Ingmar Visser81 :3
9
17
100 wisselslag
100 schoolslag
50 vlinderslag

1:24.54
1:30.98
41.97
S
S
S
16-12-2017
16-12-2017
02-12-2017
Andel
Andel
Eindhoven
200701075Ramon Visser07 :4
12
23
100 wisselslag
50 rugslag
50 schoolslag

NT
58.83
55.08

S
S

07-10-2017
16-12-2017

Andel
Andel
201100077Sil Visser11 :2
6
16
25 rugslag
25 schoolslag
25 vrije slag

28.25
35.26
32.16
S
S
S
13-10-2018
10-03-2018
16-12-2017
Andel
Andel
Andel
200900668Sira Visser09 :5
15
25
50 rugslag
50 schoolslag
50 vrije slag

1:10.85
1:16.17
1:21.87
S
S
S
16-12-2017
16-12-2017
16-12-2017
Andel
Andel
Andel
201100136Maud Vonk11 :2
6
16
25 rugslag
25 schoolslag
25 vrije slag

32.84
27.83
27.73
S
S
S
27-01-2018
06-10-2018
10-03-2018
Oosterhout
Papendrecht
Andel
200900024Tess Vonk09 :1
5
15
25
50 vlinderslag
50 rugslag
50 schoolslag
50 vrije slag

40.44
41.71
45.16
35.61
S
S
S
S
09-12-2018
13-10-2018
23-09-2018
09-12-2018
Boxtel
Andel
Roosendaal
Boxtel
201100126Lotte Westerhout11 :2
6
16
25 rugslag
25 schoolslag
25 vrije slag

41.02
NT
44.60
S

S
13-10-2018

13-10-2018
Andel

Andel
196301403Paul Wijnja63 :3
10
17
100 wisselslag
100 vrije slag
50 vlinderslag

1:16.13
1:05.61
31.95
S
S
S
04-11-2018
19-01-2018
19-01-2018
Roermond
Terneuzen
Terneuzen
196700528Annette Wijnja-Visser67 :3
9
18
100 wisselslag
100 schoolslag
50 rugslag

1:17.41
1:23.18
36.63
S
S
S
16-12-2017
20-01-2018
16-12-2017
Andel
Terneuzen
Andel
Programma:
1 	50m vlinderslag 	m. en j. minioren 3 en 4 (geb. 2009 en 2010)
2 	25m rugslag 	m. en j. minioren 1 en 2 (geb. 2011 en 2012) (geb. 2011 en 2012)
3 	100m wisselslag	senioren open (geb. 2006 en eerder) (geb. 2006 en eerder)
4 	100m wisselslag	m. minoren 5 en junioren 1 en j. minioren 5 en 6 (2007 en 2008)
Pauze (o.v.b.)
5 	50m rugslag	m. en j. minioren 3 en 4 (geb. 2009 en 2010)
6 	25m schoolslag	m. en j. minioren 1 en 2 (geb. 2011 en 2012)
7 	100m vlinderslag	senioren open (geb. 2006 en eerder) 
8 	100m rugslag	senioren open (geb. 2006 en eerder)
9 	100m schoolslag	senioren open (geb. 2006 en eerder) 
10 	100m vrije slag	senioren open (geb. 2006 en eerder)
11 	50m vlinderslag	m. minoren 5 en junioren 1 en j. minioren 5 en 6 (2007 en 2008)
12 	50m rugslag	m. minoren 5 en junioren 1 en j. minioren 5 en 6 (2007 en 2008)
13 	50m schoolslag	m. minoren 5 en junioren 1 en j. minioren 5 en 6 (2007 en 2008)
14 	50m vrije slag	m. minoren 5 en junioren 1 en j. minioren 5 en 6 (2007 en 2008)
Pauze (o.v.b.)
15 	50m schoolslag	m. en j. minioren 3 en 4 (geb. 2009 en 2010)
16 	25m vrije slag	m. en j. minioren 1 en 2 (geb. 2011 en 2012)
17 	50m vlinderslag	senioren open (geb. 2006 en eerder) 
18 	50m rugslag	senioren open (geb. 2006 en eerder)
19 	50m schoolslag	senioren open (geb. 2006 en eerder) 
20 	50m vrije slag	senioren open (geb. 2006 en eerder)
21 	50m vlinderslag	m. minoren 5 en junioren 1 en j. minioren 5 en 6 (2007 en 2008)
22 	50m rugslag	m. minoren 5 en junioren 1 en j. minioren 5 en 6 (2007 en 2008)
23 	50m schoolslag	m. minoren 5 en junioren 1 en j. minioren 5 en 6 (2007 en 2008)
24 	50m vrije slag	m. minoren 5 en junioren 1 en j. minioren 5 en 6 (2007 en 2008)
25 	50m vrije slag	m. en j. minioren 3 en 4 (geb. 2009 en 2010)
3 x 25m vrije slag	familie-estafette
Prijsuitreiking
Kaarsjesestafette
Categorie: club
Inschrijven: Klik hier om je in te schrijven
Ontvangen inschrijvingen: Wouter van der Stelt nummer(s):3, 10, 19
Annette Wijnja nummer(s):3, 9, 18
Nico Swart nummer(s):3, 8, 19
Paul nummer(s):3, 10, 17
Jette Branderhorst nummer(s):5, 15, 25
Corné Branderhorst nummer(s):3, 10, 19, 3
Ramon Visser nummer(s):4, 12, 23
Sira Visser nummer(s):5, 15, 25
Lars de Kooter nummer(s):4, 11, 22
sil visser nummer(s):2, 6, 16
evi visser nummer(s):13, 24
Femke Golverdingen nummer(s):3, 8, 20
Herbert Schouten nummer(s):5, 15, 25
Ingmar nummer(s):3, 9, 17
Robin nummer(s):3, 10, 19
margonda versluis nummer(s):3, 10, 17
Richard Tiemstra nummer(s):3, 10, 19
Tess nummer(s):1, 5, 15, 25
Nicole Bogerd nummer(s):9, 20
Daan van Pelt nummer(s):2, 6, 16
Mandy Swart nummer(s):3, 9, 18
Gerrit nummer(s):3, 9, 20
Lars Branderhorst nummer(s):3, 10, 18, 3
Niels Muijt nummer(s):3, 10, 18
Mirthe Bults nummer(s):4, 13, 24
Carin van Berchum nummer(s):10, 18
Tessa van der Spoel nummer(s):12, 23
Marjo nummer(s):3, 9, 20
Chimène Huisman nummer(s):3, 10, 18
Marco van der Laan van Maastrigt nummer(s):3, 9, 17
Erik Huisman nummer(s):3, 9, 18
Antoinette nummer(s):3, 9, 20
Dennis nummer(s):3, 10, 19, 3
Tonny nummer(s):3, 10, 19, 3
Olaf van Oord nummer(s):3, 10, 20, 3
Roos Suppers nummer(s):3, 10, 19
Tijn den Braber nummer(s):3, 17
Sanne van de Pol nummer(s):3, 10, 19
Sjack van Es nummer(s):4, 14, 23, 3
Emma van Es nummer(s):5, 15, 25, 3
Jansje de Ridder nummer(s):4, 11, 24
Mitchel Delleman nummer(s):10, 19
Suze de Heus nummer(s):5, 15, 25
Romee van Rossem nummer(s):3, 8, 20
Francoise nummer(s):3, 8, 20
JP nummer(s):3, 10, 17
Carlo Speksnijder nummer(s):2, 6, 16
Neel Gielen nummer(s):3, 10, 17
Anne Lisman nummer(s):5, 15, 25
Rens Lisman nummer(s):3, 10, 19
Nick nummer(s):3, 9, 20
Rik Vink nummer(s):3, 10, 19
Pieter Vink nummer(s):3, 10, 17, 3
Hannah Vink nummer(s):4, 13, 24
Larissa nummer(s):3, 10, 19
Sander van Tilburg nummer(s):3, 10, 17
Aantal inschrijvingen: 56 inschrijvingen
Afmeldingen:Sacha Maas, Sacha Maas, Jade Groeneveld, Sabrina, Marjolein, Arjan Kamp, Johanna , Bastiaan Baggerman, Kees Smitsmam, Dick Burghout, Arjon, Emma van der Spoel, Carola, Sanne vd oven, Tim visser, Redine, Sterre Vink, Sterre Vink, Lonneke Bults
Laatste update: 16-12-2018 @ 19:36

Klik hier om terug te gaan.

05/01 200 minuten cup 2019
06/01 ZMC2018-2019 deel 5
12/01 Competitie deel 2
24/01 - 27/01 ONMK 2019 korte baan
26/01 Swimkick/Minioren deel 2
03/02 Limietwedstrijd lange baan De Warande
09/02 Competitie deel 3
17/02 ROM 4
17/02 Minioren/Junioren deel 3
22/02 LAC deel 2