Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Speedo Jaargangwedstrijden

programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:zaterdag 09-03-2019 - zondag 10-03-2019
Inschrijfdatum:maandag 25-02-2019
Afmelddatum:maandag 04-03-2019
Organisatie: LZ1886
Plaats: DE ZIJL, PARAMARIBOSTRAAT 66, 2315 VK LEIDEN, 071-5220780, https://www.leidswater.nl/dezijl/ 6 banen
Reistijd: ± 55 minuten
Baan: 25
Vervoer: Onderling regelen
Inzwemmen: 13:30 uur
Aanvang: 14:15 uur
Ploegleiding: Dirk de Kooter
Officials:
Afmelden: Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging Uitnodiging Speedo Jaargangwedstrijden
Link organisatie: https://www.zvl-1886.nl/speedo-jaargangwedstrijden/
Livetiming: https://www.zwemkroniek.com/upload/livetiming/zvl/jaargang2019/
Opstelling:
De Biesboschzwemmers
Speedo Jaargangwedstrijden 2019

Leiden  09-/10-03-2019

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

200800185Lars de Kooter08 :3
8
13
20
25
32
100 rugslag
100 vrije slag
50 vlinderslag
100 wisselslag
100 schoolslag
50 vrije slag

1:29.44
1:17.44
42.56
1:26.86
1:33.63
36.65
S
S
S
S
S
S
17-02-2019
17-02-2019
22-12-2018
22-12-2018
26-01-2019
06-10-2018
Oosterhout
Oosterhout
Andel
Andel
Oosterhout
Papendrecht
200900024Tess Vonk09 :4
9
14
21
26
33
100 rugslag
100 vrije slag
50 vlinderslag
100 wisselslag
100 schoolslag
50 vrije slag

1:25.42
1:17.92
38.60
1:27.94
1:35.48
35.34
S
S
S
S
S
S
17-02-2019
17-02-2019
22-12-2018
06-10-2018
26-01-2019
22-12-2018
Oosterhout
Oosterhout
Andel
Papendrecht
Oosterhout
Andel
Programma:
ZATERDAG 9 maart 2019
Inzwemmen 13.30 uur
Aanvang wedstrijd 14.15 uur
01	100m vrije slag	jongens minioren 6	
02	100m vrije slag	meisjes minioren 5	
03	100m rugslag	jongens minioren 5	
04	100m rugslag	meisjes minioren 4 e.l.	
05	50m vrije slag	jongens minioren 4 e.l.	
105	100m rugslag	meisjes/jongens 4-6	paralympisch
Prijsuitreiking programma 1, 2 en 3
06	200m wisselslag	jongens minioren 6	
07	200m wisselslag	meisjes minioren 5	
08	100m vrije slag	jongens minioren 5	
Prijsuitreiking programma 4, 5, 105 en 6
09	100m vrije slag	meisjes minioren 4 e.l.	
10	100m schoolslag	jongens minioren 4 e.l.	
11	200m vrije slag	jongens minioren 6	
111	100m wisselslag	meisjes/jongens 4-6	paralympisch
Prijsuitreiking programma 7, 8 en 9
12	200m vrije slag	meisjes minioren 5	
13	50m vlinderslag	jongens minioren 5	
14	50m vlinderslag	meisjes minioren 4 e.l.	
Prijsuitreiking programma 10, 11, 111 en 12
15	100m wisselslag	jongens minioren e.l.	
16	100m vlinderslag	jongens minioren 6	
17	100 vlinderslag	meisjes minioren 5	
Prijsuitreiking programma 13, 14, 15, 16 en 17

ZONDAG 10 maart 2019
Inzwemmen 13.30 uur
Aanvang wedstrijd 14.15 uur
18	50m vrije slag	jongens minioren 6	
19	50m vrije slag	meisjes minioren 5	
20	100m wisselslag	jongens minioren 5	
21	100m wisselslag	meisjes minioren 4 e.l.	
22	100m vrije slag	jongens minioren 4 e.l.	
122	100m vrije slag	meisjes/jongens minioren 4-6	paralympisch
Prijsuitreiking programma 18, 19, 20 en 21
23	100m rugslag	jongens minioren 6	
24	100m rugslag	meisjes minioren 5	
25	100m schoolslag	jongens minioren 5	
26	100m schoolslag	meisjes minioren 4 e.l.	
Prijsuitreiking programma 22, 122, 23 en 24
27	400m vrije slag	jongens minioren 6	
28	100m schoolslag	meisjes minioren 5	
29	50m vlinderslag	jongens minioren 4 e.l.	
30	100m schoolslag	jongens minioren 6	
130	50m schoolslag	meisjes/jongens minioren 4-6	paralympisch
Prijsuitreiking programma 25, 26, 27, 28 en 29
31	400m vrije slag	meisjes minioren 5	
32	50m vrije slag	jongens minioren 5	
33	50m vrije slag	meisjes minioren 4 e.l.	
34	100m rugslag	jongens minioren 4 e.l.	
Prijsuitreiking programma 30, 130, 31 en 32
35	100m wisselslag	jongens minioren 6	
36	100m wisselslag	meisjes minioren 5	
Prijsuitreiking programma 33, 34, 35 en 36
Opmerkingen: Kosten:
€ 4,50 per start
Toeschouwers € 3,50 per dag inclusief programma
Categorie: minioren
Laatste update: 19-02-2019 @ 16:38

Klik hier om terug te gaan.

zat 29/06 De Doetse Kom
zat 29/06 Marina Beach Open Water Wedstrijd
zon 30/06 Jaargangfinale
zon 30/06 Open Water Wedstrijden
zat 06/07 Open Water Wedstrijden
zon 07/07 Open Water Wedstrijden Gaasperplas
zat 13/07 Oud papier
zat 13/07 OWZ Merwedekanaal
zon 14/07 Zwemwedstrijd Beusichem-Culemborg
zat 20/07 St. OWW De Binnenmaas