Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Limietwedstrijd korte baan De Warande

programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:zondag 14-10-2018
Inschrijfdatum:donderdag 04-10-2018
Afmelddatum:maandag 08-10-2018
Organisatie: De Warande
Plaats: DE WARANDE, WILHELMINAKANAAL ZUID 66, 4903 RA OOSTERHOUT, 0162-489700, http://de-warande.nl/
8 banen
Reistijd: ± 18 minuten
Baan: 25
Vervoer: Onderling regelen; om 13:30 uur melden bij de ploegleiding in de hal van het zwembad
Inzwemmen: 13:45 uur
Aanvang: 14:15 uur
Ploegleiding: Dirk de Kooter
Officials:
Afmelden: Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging Uitnodiging
Link organisatie:
Livetiming: http://warande.com/livetiming/2018-2019/20181014_limiet/
Opstelling:
De Biesboschzwemmers
Limiet wedstrijd KB

Oosterhout  14-10-2018

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

200500442Nicole Bogerd05 :10
18
50 schoolslag
50 vrije slag

40.89
33.45
S
S
19-11-2017
24-02-2018
Eindhoven
Andel
200504370Floor van Dijk05 :4
18
24
50 rugslag
50 vrije slag
50 vlinderslag

39.95
35.11
39.87
S
S
S
28-01-2018
24-02-2018
28-01-2018
Oosterhout
Andel
Oosterhout
200400534Chimène Huisman04 :14
28
200 wisselslag
800 vrije slag

3:30.81
13:49.86
S
S
15-10-2017
29-04-2017
Breda
Roosendaal
197401405Erik Huisman74 :291500 vrije slag

24:21.27 S29-04-2017Roosendaal
196201257J.P. van Rossem

62 :3100 vrije slag1:13.74 S29-10-2017Oosterhout
200500684Romée van Rossem05 :4
10
18
50 rugslag
50 schoolslag
50 vrije slag

37.87
43.48
34.53
L
S
S
08-04-2018
16-09-2017
10-03-2018
Oosterhout
Oosterhout
Andel
200500070Roos Suppers05 :6
18
200 vrije slag
50 vrije slag

2:42.43
33.18
S
S
16-12-2017
16-12-2017
Andel
Andel
200400338Margonda Versluis04 :4
16
22
50 rugslag
100 rugslag
100 vrije slag

41.20
1:28.45
1:21.24
S
S
S
17-03-2018
03-02-2018
07-10-2017
Papendrecht
Papendrecht
Andel

De Biesboschzwemmershttps://www.b-b-z.nlOpgericht 20 mei 1968
Programma:
Prog.nr.	Afstand/zwemslag	Geslacht	Leeftijd
1 	400 wisselslag	Heren	11-99
2 	100 schoolslag	Dames	11-99
3 	100 vrije slag	Heren	11-99
4 	50 rugslag	Dames	11-99
5 	50 vrije slag	Heren	11-99
6 	200 vrije slag	Dames	11-99
7 	200 schoolslag	Heren	11-99
8 	100 vlinderslag	Dames	11-99
9 	100 rugslag	Heren	11-99
10 	50 schoolslag	Dames	11-99
11 	50 vlinderslag	Heren	11-99
12 	400 vrije slag	Dames	11-99
13 	400 vrije slag	Heren	11-99
14 	200 wisselslag	Dames	11-99
15 	200 rugslag	Heren	11-99
16 	100 rugslag	Dames	11-99
17 	100 schoolslag	Heren	11-99
18 	50 vrije slag	Dames	11-99
19 	50 rugslag	Heren	11-99
20 	200 schoolslag	Dames	11-99
21 	200 vrije slag	Heren	11-99
22 	100 vrije slag	Dames	11-99
23 	100 vlinderslag	Heren	11-99
24 	50 vlinderslag	Dames	11-99
25 	50 schoolslag	Heren	11-99
26 	200 rugslag	Dames	11-99
27 	200 wisselslag	Heren	11-99
28 	800 vrije slag	Dames	11-99
29 	1500 vrije slag	Heren	11-99
Opmerkingen: Kosten:
50m € 2,50
100m € 3,00
200m € 3,50
400m € 5,00
800m € 7,50
1500m € 7,50
Categorie: limiet
Ontvangen inschrijvingen: Chimene Huisman nummer(s):14, 28
Erik Huisman nummer(s):29
NICOLE Bogerd nummer(s):10, 18
Roos Suppers nummer(s):6, 18
Celine en Yara Besselink nummer(s):18, 28
Floor van Dijk nummer(s):4, 18, 22, 24
Margonda Versluis nummer(s):4, 16, 22
Aantal inschrijvingen: 7 inschrijvingen
Laatste update: 06-10-2018 @ 20:08

Klik hier om terug te gaan.

17/11 - 25/11 Regio Winter Kampioenschappen 2018
28/11 Jeugdmiddag
02/12 Zuidelijke Cirkel 2018 deel 6
02/12 Limietwedstrijd De Geul
08/12 ZMC2018-2019 deel 4
09/12 ROM deel 3
09/12 Minioren/Junioren deel 2
13/12 - 16/12 NJJK korte baan 2018
14/12 LAC deel 1
21/12 - 23/12 ONK korte baan 2018