Kalender


Klik hier om terug te gaan.

De Doetse Kom

programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:zaterdag 23-06-2018
Inschrijfdatum:zondag 10-06-2018
Afmelddatum:maandag 11-06-2018
Organisatie: PCG
Plaats: DE DOETSE KOM, A.M.A. VAN LANGERAADWEG 1, 3381 LB GIESSENBURG, 0184-651653, http://www.dedoetsekom.nl/
5 banen
Reistijd: ± 0 minuten
Baan: 50
Vervoer: Onderling regelen; vertrek om 8:00 uur vanaf 't Bieshonk
Inzwemmen: 08:30 uur
Aanvang: 09:00 uur
Ploegleiding: Dirk de Kooter, ...
Officials:
Afmelden: Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging Uitnodiging
Link organisatie:
Livetiming:
Opstelling:
Programma:
Prog.nr.	Afstand/zwemslag	Geslacht	Leeftijd
1	4 x 100 vrije slag	Dames	11-99
2	4 x 100 vrije slag	Heren	11-99
3	50 schoolslag	Alle	5-7
4	50 schoolslag	Dames	7-9
5	50 schoolslag	Heren	7-9
6	100 vrije slag	Dames	9-11
7	100 vrije slag	Heren	9-11
8	50 vlinderslag	Dames	11-13
9	50 vlinderslag	Heren	11-13
10	100 schoolslag	Dames	11-15
11	100 schoolslag	Heren	11-15
12	100 vlinderslag	Dames	11-99
13	100 vlinderslag	Heren	11-99
14	50 vrije slag	Alle	5-7
15	50 vrije slag	Dames	7-9
16	50 vrije slag	Heren	7-9
17	100 schoolslag	Dames	9-11
18	100 schoolslag	Heren	9-11
19	100 vrije slag	Dames	11-13
20	100 vrije slag	Heren	11-13
21	50 vlinderslag	Dames	11-15
22	50 vlinderslag	Heren	11-15
23	100 vrije slag	Dames	11-99
24	100 vrije slag	Heren	11-99
25	8 x 50 vrije slag	Gemengd	9-11
26	8 x 50 vrije slag	Gemengd	11-99
Opmerkingen: Kosten:
€ 3,00 per persoon
Categorie: overig
Afmeldingen:Robin , Ramon Visser, Sira Visser, Jan-Bart, Jurrian en Mirthe, Redine, Sanne van de Pol, jade groeneveld, Femke Golverdingen, Marcha, Mandy Swart , Christel Kramer, Sterre, Sabrina Boekhout, Rik Vink, Hannah Vink, Bastiaan Baggerman, Celine en Yara Besselink , Tessa Mandemakers , Tessa Mandemakers , Wouter van der stelt
Laatste update: 10-06-2018 @ 22:13

Klik hier om terug te gaan.

22/12 Clubkampioenschappen
05/01 200 minuten cup 2019
06/01 ZMC2018-2019 deel 5
12/01 Competitie deel 2
24/01 - 27/01 ONMK 2019 korte baan
26/01 Swimkick/Minioren deel 2
03/02 Limietwedstrijd lange baan De Warande
09/02 Competitie deel 3
17/02 ROM 4
17/02 Minioren/Junioren deel 3