Kalender


Klik hier om terug te gaan.

24e Golfbad Oss Maasrace

programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:zaterdag 15-09-2018
Inschrijfdatum:zondag 09-09-2018
Afmelddatum:zondag 09-09-2018
Organisatie: Arethusa
Plaats: Lith (Oss)
Reistijd: ± minuten
Baan: 500
Vervoer: Onderling regelen
Aanvang: 11:00 uur
Ploegleiding: Dirk de Kooter, ...
Officials:
Afmelden: Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging Uitnodiging
Link organisatie:
Livetiming:
Opstelling:
De Biesboschzwemmers
24e Osse Maasrace

Oss  15-09-2018

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Open Water

13-007 / 13 / NED

197001567Bastiaan Baggerman

70 :31000 vrije slag16:16.05 12-09-2015Sleeuwijk
198100120Sabrina Boekhout

81 :61000 vrije slag14:40.45
200400534Chimène Huisman

04 :51000 vrije slag17:50.21
197401405Erik Huisman74 :31000 vrije slag

18:04.47
200800185Lars de Kooter

08 :25500 vrije slag9:12.37
200900168Anne Lisman09 :12250 vrije slag

6:22.70
200000117Nick Lisman00 :11000 vrije slag

16:55.22
200600093Rens Lisman06 :25500 vrije slag

10:17.23
197200889Wouter van der Stelt

72 :31000 vrije slag15:57.46
200100082Julia Verhoeven

01 :41000 vrije slag17:13.76
198102317Ingmar Visser81 :191000 schoolslag

17:32.68

De Biesboschzwemmershttps://www.b-b-z.nlOpgericht 20 mei 1968
Programma:
LET OP: voor het open water zwemmen gelden nog de oude categorieen.
1 a/b 1000m vrije slag heren jeugd, heren senioren  11.00 uur vsh
2 a/b 1000m vrije slag heren junioren jongens 1 & 2, junioren 3 & 4 11.02 uur vsjj
3 a/g 1000m vrije slag heren Masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+, 80+ 11.04 uur M-vsh
4 a/b 1000m vrije slag dames jeugd en dames senioren  11.10 uur vsd
5  1000m vrije slag junioren meisjes 1 t/m 3 11.12 uur vsjm
6 a/g 1000m vrije slag dames Masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+, 80+ 11.14 uur M-vsd
7 a/b 500m schoolslag (min 6 &) junioren jongens 1 & 2, junioren 3 & 4 11.35 uur ssjj
8  500m schoolslag junioren meisjes 1 t/m 3 11.40 uur ssjm
9  500m schoolslag minioren jongens 4 t/m 6 11.45 uur Brabant
10  500m schoolslag minioren meisjes 4 en 5 11.50 uur Brabant
11  250m vrije slag minioren jongens 1 t/m 3 12.00 uur Brabant
12  250m vrije slag minioren meisjes 1 t/m 3 12.00 uur Brabant
13  250m schoolslag minioren jongens 1 t/m 3 12.00 uur 
14  250m schoolslag minioren meisjes 1 t/m 3 12.00 uur 
  Prijsuitreikingen  
15  5000m vrije slag dames open WS* 12.30 uur vsd/j
16  5000m vrije slag heren open WS* 12.35.46 uur vsh/j
17 a/b 2000m schoolslag heren jeugd, heren senioren  13.45 uur ssjj
18 a/b 1000m schoolslag junioren jongens 1 & 2, 3 & 4 13.47 uur ssjm
19 a/g 1000m schoolslag heren Masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+, 80+ 13.49 uur ssh/j
20 a/b 2000m schoolslag dames jeugd, dames senioren  13.55 uur M-ssh
21  1000m schoolslag junioren meisjes 1 t/m 3 13.57 uur ssd/j
22 a/g 1000m schoolslag dames Masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+, 80+ 13.59 uur M-ssd
23 a/b 500m vrije slag (min 6 en) junioren jongens 1 & 2, junioren 3 & 4 14.15 uur vsjj
24  500m vrije slag junioren meisjes 1 t/m 3 14.20 uur vsjm
25  500m vrije slag minioren jongens 4 t/m 6 14.25 uur Brabant
26  500m vrije slag minioren meisjes 4 en 5 14.30 uur Brabant
27  4 x 250m  schoolslag - vrije slag mixed ss/ss/vr/vr M/V/M/V 14.40 uur team
  Prijsuitreikingen 15.00 uur 
  ZWEM VOOR KWF zie website www.ossemaasrace.nl
16.00 uur 
  SLOT BARBECUE 17.00 uur 
Opmerkingen: kosten 5 kilometer € 10,00
kosten overige 1e start € 7,50
kosten tweede start € 6,00
kosten team event € 8,00 per team
kosten entree en parkeren Inbegrepen
kosten chips ETW € 3,00 per persoon
kosten “leen”cap 1,50 per start (cap te houden na afloop)
Bij betaling vooraf 50ct per deelnemer korting
Categorie: open water
Ontvangen inschrijvingen: Wouter van der Stelt nummer(s):3
Ingmar Visser nummer(s):19
Bastiaan Baggerman nummer(s):3
Sabrina nummer(s):6
Julia Verhoeven nummer(s):4
Chimène Huisman nummer(s):5
Erik Huisman nummer(s):3
Nick Lisman nummer(s):1
Anne Lisman nummer(s):12
Rens Lisman nummer(s):25
Lars nummer(s):25
Aantal inschrijvingen: 11 inschrijvingen
Laatste update: 10-09-2018 @ 22:00

Klik hier om terug te gaan.

28/10 Limietwedstrijd korte baan De Warande
04/11 Zuidelijke Cirkel 2018 deel 5
11/11 Regio Minioren Club Meet
17/11-25/11 Regio Winter Kampioenschappen 2018
02/12 Zuidelijke Cirkel 2018 deel 6
09/12 Minioren/Junioren deel 2
09/12 ROM deel 3
13/12-16/12 NJJK korte baan 2018
21/12-23/12 ONK korte baan 2018
22/12 Clubkampioenschappen

Geef een reactie