Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Regio Minioren Finales

programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:zaterdag 08-06-2019 - zondag 09-06-2019
Inschrijfdatum:woensdag 22-05-2019
Afmelddatum:maandag 27-05-2019
Organisatie: TRB-Res
Plaats: DE DRIEBURCHT, WAGNERPLEIN 1, 5011 LP TILBURG, 013-4557479, https://www.sportintilburg.nl/accommodaties/drieburcht 8 banen
Reistijd: ± 36 minuten
Baan: 25
Vervoer: Onderling regelen; vertrek om 11.45 uur vanaf Bieshonk
Inzwemmen: 12:45 uur
Aanvang: 13:30 uur
Ploegleiding: Samantha Vonk, Dirk de Kooter
Officials:
Afmelden: Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging Uitnodiging Regio Minioren Finales
Link organisatie:
Livetiming: http://xzweml.nl/live/bb/RMF2019-Brabant/
Opstelling:
De Biesboschzwemmers
RMF2019 Brabant

Tilburg  08-/09-06-2019

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

201000248Jette Branderhorst10 :11
20
100 vrije slag
100 wisselslag

2:12.22
2:24.05

201100128Amy de Kooter11 :5
11
20
100 schoolslag
100 vrije slag
100 wisselslag

2:22.29
2:22.61
2:29.08


200800185Lars de Kooter08 :4
10
16
23
29
100 rugslag
50 vlinderslag
100 vrije slag
100 schoolslag
200 wisselslag

1:29.44
43.08
1:17.44
1:33.63
3:03.04




200800194Jansje de Ridder08 :13
18
200 wisselslag (BM)
400 vrije slag

3:40.92
6:49.58

200900152Emma van der Spoel

09 :3100 rugslag1:54.68
201100136Maud Vonk11 :5
11
26
32
100 schoolslag
100 vrije slag
50 vlinderslag
100 rugslag

2:10.21
2:07.33
1:00.26
2:02.44



200900024Tess Vonk09 :3
9
15
22
28
100 rugslag
50 vlinderslag
100 vrije slag
100 schoolslag
200 wisselslag

1:25.42
39.00
1:17.92
1:35.48
2:59.92




200901358Anieke aan de Wiel

09 :3100 rugslag (B)2:00.87
Programma:
Zaterdag
1 	100m 	vlinderslag 	meisjes 	minioren 5 
2 	400m 	vrije slag 	jongens 	minioren 6 
3 	100m 	rugslag 	meisjes 	minioren 4 
4 	100m 	rugslag 	jongens 	minioren 5 
5 	100m 	schoolslag 	meisjes 	minioren 2 en 3 
6 	100m 	schoolslag 	jongens 	minioren 2, 3 en 4 
7 	100m 	vrije slag 	meisjes 	minioren 5 
8 	100m 	rugslag 	jongens 	minioren 6 
9 	50m 	vlinderslag 	meisjes 	minioren 4 
10 	50m 	vlinderslag 	jongens 	minioren 5 
11 	100m 	vrije slag 	meisjes 	minioren 2 en 3 
12 	100m 	vrije slag 	jongens 	minioren 2, 3 en 4 
13 	200m 	wisselslag 	meisjes 	minioren 5 
14 	100m 	schoolslag 	jongens 	minioren 6 
15 	100m 	vrije slag 	meisjes 	minioren 4 
16 	100m 	vrije slag 	jongens 	minioren 5 
17 	4x50m 	vrije slag 	mixed 	minioren 4 en jonger (j-m-j-m) 

Zondag
18 	400m 	vrije slag 	meisjes 	minioren 5 
19 	200m 	wisselslag 	jongens 	minioren 6 
20 	100m 	wisselslag 	meisjes 	minioren 2 en 3 
21 	100m 	wisselslag 	jongens 	minioren 2, 3 en 4 
22 	100m 	schoolslag 	meisjes 	minioren 4 
23 	100m 	schoolslag 	jongens 	minioren 5 
24 	100m 	schoolslag 	meisjes 	minioren 5 
25 	100m 	vrije slag 	jongens 	minioren 6 
26 	50m 	vlinderslag 	meisjes 	minioren 2 en 3 
27 	50m 	vlinderslag 	jongens 	minioren 2, 3 en 4 
28 	200m 	wisselslag 	meisjes 	minioren 4 
29 	200m 	wisselslag 	jongens 	minioren 5 
30 	100m 	rugslag 	meisjes 	minioren 5 
31 	100m 	vlinderslag 	jongens 	minioren 6 
32 	100m 	rugslag 	meisjes 	minioren 2 en 3 
33 	100m 	rugslag 	jongens 	minioren 2, 3 en 4 
34 	4x50m 	wisselslag 	mixed 	minioren 6 en jonger (2x j, 2x m, volgorde vrij) 
Opmerkingen: Alleen de beste 24 zwemmers per nummer mogen deelnemen
Categorie: minioren
Afmeldingen:Jette Branderhorst
Laatste update: 17-05-2019 @ 12:11

Klik hier om terug te gaan.

zat 29/06 De Doetse Kom
zat 29/06 Marina Beach Open Water Wedstrijd
zon 30/06 Jaargangfinale
zon 30/06 Open Water Wedstrijden
zat 06/07 Open Water Wedstrijden
zon 07/07 Open Water Wedstrijden Gaasperplas
zat 13/07 Oud papier
zat 13/07 OWZ Merwedekanaal
zon 14/07 Zwemwedstrijd Beusichem-Culemborg
zat 20/07 St. OWW De Binnenmaas