Kalender


Klik hier om terug te gaan.

ONMK 2019 korte baan

programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:donderdag 24-01-2019 - 27-01-2019
Inschrijfdatum:zaterdag 29-12-2018
Afmelddatum:zaterdag 29-12-2018
Organisatie: Swol 1894
Plaats: DE VROLIJKHEID, OSSENKAMP 7, 8024 AG ZWOLLE, 038-4550689, http://www.optisport.nl/vrolijkheid/
8 banen
Reistijd: ± 0 minuten
Baan: 25
Vervoer: Onderling regelen
Inzwemmen: 11:30 uur
Aanvang: 12:30 uur
Ploegleiding: Onderling regelen
Officials:
Afmelden: Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging Uitnodiging ONMK 2019 korte baan
Link organisatie: https://www.knzb.nl/vereniging__wedstrijdsport/wedstrijdsport/zwemmen/kampioenschappen/
Livetiming: http://livetiming.knzb.nl/onmk19kb/
Opstelling:
De Biesboschzwemmers
ONMK 2019 korte baan

Zwolle  24--27-01-2019

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

197001567Bastiaan Baggerman70 :36
40
50 rugslag
50 vrije slag

37.20
32.48
S
S
16-12-2017
24-09-2017
Andel
Schijndel
198100120Sabrina Boekhout81 :17
23
29
37
41
800 vrije slag
50 vlinderslag
100 rugslag
50 rugslag
50 vrije slag

11:18.64
33.38
1:20.87
37.47
31.55
S
S
S
S
S
24-09-2017
25-03-2017
16-12-2017
06-10-2018
04-11-2018
Schijndel
Andel
Andel
Papendrecht
Roermond
198400543Erik Drewes84 :6
12
14
26
28
100 vlinderslag
100 vrije slag
200 wisselslag
100 wisselslag
200 vrije slag

1:05.85
58.97
2:28.15
1:08.14
2:13.28
S
S
S
S
S
17-03-2018
11-02-2017
21-04-2018
30-09-2017
13-01-2018
Papendrecht
Oud-Beijerland
Papendrecht
Papendrecht
Papendrecht
196900222Françoise Duran69 :7
23
43
100 vlinderslag
50 vlinderslag
100 schoolslag

1:38.21
45.42
1:40.38
S
S
S
09-12-2018
16-12-2017
09-12-2018
Vlaardingen
Andel
Vlaardingen
196900192Marjo Goelema-Koek69 :7
11
13
23
25
41
43
100 vlinderslag
50 schoolslag
100 vrije slag
50 vlinderslag
100 wisselslag
50 vrije slag
100 schoolslag

1:16.68
34.86
1:05.39
33.39
1:15.47
29.72
1:18.62
S
S
S
S
S
L
S
21-01-2017
20-01-2017
20-01-2017
22-01-2017
21-01-2017
07-05-2017
22-01-2017
Maastricht
Maastricht
Maastricht
Maastricht
Maastricht
Eindhoven
Maastricht
197200889Wouter van der Stelt72 :2
4
28
32
1500 vrije slag
400 vrije slag
200 vrije slag
800 vrije slag

21:58.52
5:25.01
2:27.98
11:26.24
S
S
S
S
18-01-2018
19-01-2018
25-03-2017
20-01-2018
Terneuzen
Terneuzen
Andel
Terneuzen
196801475Nico Swart68 :8
10
22
30
36
42
200 rugslag
50 schoolslag
200 schoolslag
100 rugslag
50 rugslag
100 schoolslag

2:43.53
35.12
3:04.32
1:13.36
34.03
1:18.68
S
S
S
S
S
S
16-12-2017
21-01-2018
19-01-2018
02-12-2018
20-01-2018
26-11-2017
Andel
Terneuzen
Terneuzen
Eindhoven
Terneuzen
Papendrecht
196301397Richard Tiemstra63 :26
28
100 wisselslag
200 vrije slag

1:18.66
2:45.41
S
L
22-12-2018
05-05-2018
Andel
Den Haag
196301403Paul Wijnja63 :6
12
24
28
40
100 vlinderslag
100 vrije slag
50 vlinderslag
200 vrije slag
50 vrije slag

1:12.98
1:05.61
31.95
2:27.30
28.42
S
S
S
S
S
21-01-2017
19-01-2018
19-01-2018
20-01-2018
21-01-2018
Maastricht
Terneuzen
Terneuzen
Terneuzen
Terneuzen
196700528Annette Wijnja-Visser67 :9
21
29
37
43
200 rugslag
200 schoolslag
100 rugslag
50 rugslag
100 schoolslag

2:50.55
2:57.25
1:18.77
36.13
1:22.46
S
S
S
S
S
22-01-2017
15-01-2017
20-01-2017
21-01-2017
08-01-2017
Maastricht
Eindhoven
Maastricht
Maastricht
Eindhoven
De Biesboschzwemmers Gemengd 1:314 x 50 wisselslag200-2392:12.26
1:
2:
3:
4:
Nico Swart
Marjo Goelema-Koek
Paul Wijnja
Annette Wijnja-Visser
68
69
63
67
34.03
34.86
31.95
31.42
20-01-2018
20-01-2017
19-01-2018
04-11-2018
Terneuzen
Maastricht
Terneuzen
Roermond
344 x 100 wisselslag200-2394:53.83
1:
2:
3:
4:
Nico Swart
Marjo Goelema-Koek
Paul Wijnja
Annette Wijnja-Visser
68
69
63
67
1:13.79
1:18.62
1:12.98
1:08.44
20-01-2017
22-01-2017
21-01-2017
20-01-2017
Maastricht
Maastricht
Maastricht
Maastricht
444 x 50 vrije slag200-2391:59.24
1:
2:
3:
4:
Nico Swart
Paul Wijnja
Annette Wijnja-Visser
Marjo Goelema-Koek
68
63
67
69
29.68
28.42
31.42
29.72
08-04-2018
21-01-2018
04-11-2018
30-12-1899
Hoogerheide
Terneuzen
Roermond
De Biesboschzwemmers Gemengd 2:314 x 50 wisselslag160-1992:24.72
1:
2:
3:
4:
Sabrina Boekhout
Françoise Duran
Erik Drewes
Wouter van der Stelt
81
69
84
72
37.47
47.26
30.01
29.98
06-10-2018
09-12-2018
17-03-2018
24-09-2017
Papendrecht
Vlaardingen
Papendrecht
Schijndel
Programma:
Dag 1 donderdag 24 januari 2019
Sessie 1
Inzwemmen 11.30 uur
Wedstrijd 12.30 uur
2  1500m vrije slag heren
Pauze 15min.
3 1500m vrije slag dames

Dag 2 vrijdag 25 januari 2019
Sessie 2
Inzwemmen 8.00 uur
Wedstrijd 9.00 uur
4 400m vrije slag heren
5 400m vrije slag dames
Pauze 15 min
6 100m vlinderslag heren
7 100m vlinderslag dames

Dag 2 vrijdag 25 januari 2019
Sessie 3
Inzwemmen 12.30 uur
Wedstrijd 13.30 uur
8 200m rugslag heren
9 200m rugslag dames
10 50m schoolslag heren
11 50m schoolslag dames
12 100m vrije slag heren
13 100m vrije slag dames
Pauze 15 min
14 200m wisselslag heren
15 200m wisselslag dames
Pauze 5 min
16 4x200m vrije slag dames/heren/mix

Dag 3 zaterdag 26 januari 2019
Sessie 4
Inzwemmen 8.00 uur
Wedstrijd 9.00 uur
17 800m vrije slag dames
Pauze 15 min
18 400m wisselslag heren
Pauze 5 min
19 4x100m vrije slag dames/heren/mix

Dag 3 zaterdag 26 januari 2019
Sessie 5
Inzwemmen 12.30 uur
Wedstrijd 13.30 uur
21 200m schoolslag dames
22 200m schoolslag heren
23 50m vlinderslag dames
24 50m vlinderslag heren
25 100m wisselslag dames
26 100m wisselslag heren
Pauze 15 min
27 200m vrije slag dames
28 200m vrije slag heren
29 100m rugslag dames
30 100m rugslag heren
Pauze 5 min
31 4x50m wisselslag dames/heren/mix
99 Mastersbuffet

Dag 4 zondag 27 januari 2019
Sessie 6 
Inzwemmen 8.00 uur
Wedstrijd 9.00 uur
32 800m vrije slag heren
Pauze 15 min
33 400m wisselslag dames
Pauze 5 min
34 4x100m wisselslag dames/heren/mix

Dag 4 zondag 27 januari 2019
Sessie 7
Inzwemmen 12.30 uur
Wedstrijd 13.30 uur
36 50m rugslag heren
37 50m rugslag dames
38 200m vlinderslag heren
39 200m vlinderslag dames
Pauze 15 min
40 50m vrije slag heren
41 50m vrije slag dames
42 100m schoolslag heren
43 100m schoolslag dames
Pauze 5 min
44 4x50m vrije slag dames/heren/mix
Opmerkingen: Kosten
Persoonlijke nummers 50m t/m 400m € 8,50 per start
Persoonlijke nummers 800m & 1500m € 10,00 per start
Categorie: masters
Ontvangen inschrijvingen: Wouter van der Stelt nummer(s):2, 4, 16, 19, 28, 31, 32, 34
Nico Swart nummer(s):8, 10, 22, 30, 31, 34, 36, 42, 44
Marjo nummer(s):7, 11, 13, 23, 25, 31, 34, 41, 43, 44
Richard Tiemstra nummer(s):24, 26, 28
Paul nummer(s):6, 12, 24, 28, 31, 34, 40, 44
Annette nummer(s):9, 21, 29, 31, 34, 37, 43, 44
Sabrina nummer(s):17, 23, 29, 37, 41
Francoise nummer(s):7, 8, 11, 23, 29, 43
Bastiaan Baggerman nummer(s):24, 28, 36, 40
Erik Drewes nummer(s):6, 12, 14, 26, 28
Aantal inschrijvingen: 10 inschrijvingen
Laatste update: 12-01-2019 @ 22:22

Klik hier om terug te gaan.

09/03 Oud papier
09/03 - 10/03 Speedo Jaargangwedstrijden
10/03 Limietwedstrijd lange baan De Warande
23/03 Competitie deel 4
30/03 Vallei Sprint Bokaal
06/04 NK 5000m
06/04 Ranomi Cup The Hague 2019
07/04 NJK 800/1500m
07/04 ZC2019 deel 2
07/04 Limietwedstrijd lange baan De Warande