Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Regio Winter Kampioenschappen 2018

programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:zaterdag 17-11-2018 - 25-11-2018
Inschrijfdatum:woensdag 07-11-2018
Afmelddatum:maandag 12-11-2018
Organisatie: Zeester Meerval & Hieronymus
Plaats: PIETER VAN DEN HOOGENBAND ZWEMSTADION (50M BAD), ANTOON COOLENLAAN 1, 5644 RX EINDHOVEN, 040-2381112, http://www.tongelreep.nl
10 banen
Reistijd: ± 54 minuten
Baan: 25
Vervoer: Onderling regelen; vertrek om 11:15 uur vanaf t Bieshonk
Limieten: BWK2018
Inzwemmen: 12:45 uur
Aanvang: 13:30 uur
Ploegleiding:
Officials:
Afmelden: Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging Uitnodiging
Link organisatie: https://www.knzbzuid.nl/wedstrijdzwemmen/kampioenschappen/winterkampioenschappen
Livetiming: http://www.xzweml.nl/live/bb/BWK2018/index.html
Opstelling:
De Biesboschzwemmers
RWK - Brabant

Eindhoven  17--25-11-2018

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

199300012Marcha Admiraal93 :12
18
24
33
37
100 vrije slag
50 vlinderslag
50 vrije slag
100 vlinderslag
200 vrije slag

1:01.39
30.61
28.76
1:12.77
2:17.39
S
S
S
S
S
16-12-2017
16-12-2017
21-04-2018
17-03-2018
13-01-2018
Andel
Andel
Papendrecht
Papendrecht
Papendrecht
200500442Nicole Bogerd

05 :2450 vrije slag33.45 S24-02-2018Andel
200004404Redine van Breugel

00 :2450 vrije slag29.00 S03-02-2018Papendrecht
197100175Harry Cornet71 :4
15
23
38
50 vrije slag
50 schoolslag
100 schoolslag
50 vlinderslag

25.90
32.96
1:11.25
29.24
S
S
S
L
16-12-2017
16-12-2017
16-12-2017
06-05-2018
Andel
Andel
Andel
Den Haag
199107161Lars Duijnhouwer

91 :1550 schoolslag32.79 S03-03-2018Gorinchem
196900192Marjo Goelema-Koek69 :3
24
35
100 schoolslag
50 vrije slag
50 schoolslag

1:19.94
29.97
35.42
S
S
S
20-01-2018
21-01-2018
21-01-2018
Terneuzen
Terneuzen
Terneuzen
199900480Jade Groeneveld

99 :12100 vrije slag1:05.05 S03-02-2018Papendrecht
199200583Robin Iking92 :4
15
23
50 vrije slag
50 schoolslag
100 schoolslag

25.74
31.44
1:12.93
S
S
S
21-04-2018
16-12-2017
23-12-2017
Papendrecht
Andel
Gorinchem
199901248Christel Kramer

99 :2450 vrije slag29.55 S16-12-2017Andel
200102805Leendert Paans01 :4
6
13
17
29
32
38
50 vrije slag
200 wisselslag
100 vlinderslag
200 vrije slag
400 wisselslag
100 vrije slag
50 vlinderslag

28.02
2:25.72
1:06.33
2:13.19
5:10.58
1:00.12
29.62
S
S
S
S
S
S
S
16-12-2017
13-01-2018
12-11-2017
12-11-2017
19-11-2017
21-04-2018
19-11-2017
Andel
Papendrecht
Eindhoven
Eindhoven
Eindhoven
Papendrecht
Eindhoven
199800722Sanne van de Pol98 :12
24
35
100 vrije slag
50 vrije slag
50 schoolslag

1:04.17
30.11
36.73
S
S
S
03-02-2018
03-02-2018
19-11-2017
Papendrecht
Papendrecht
Eindhoven
200500684Romée van Rossem

05 :2450 vrije slag33.29 S14-10-2018Oosterhout
200500070Roos Suppers05 :12
24
100 vrije slag
50 vrije slag

1:10.92
33.17
S
S
23-09-2018
14-10-2018
Roosendaal
Oosterhout
196700528Annette Wijnja-Visser67 :14
35
200 schoolslag
50 schoolslag

2:57.37
38.00
S
S
03-02-2018
21-01-2018
Papendrecht
Terneuzen
De Biesboschzwemmers Dames 1:204 x 100 vrije slag11-134:53.83
1:
2:
3:
4:
Nicole Bogerd
Romée van Rossem
Floor van Dijk
Roos Suppers
05
05
05
05
1:15.56
1:14.11
1:13.24
1:10.92
04-02-2018
06-10-2018
23-09-2018
23-09-2018
Roosendaal
Papendrecht
Roosendaal
Roosendaal
394 x 100 wisselslag11-135:33.17
1:
2:
3:
4:
Romée van Rossem
Nicole Bogerd
Floor van Dijk
Roos Suppers
05
05
05
05
1:22.18
1:31.40
1:28.67
1:10.92
23-09-2018
14-01-2018
24-02-2018
23-09-2018
Roosendaal
Etten-Leur
Andel
Roosendaal

De Biesboschzwemmershttps://www.b-b-z.nlOpgericht 20 mei 1968
Programma:
Sessie 1
Zaterdag 17 november 2018
Inzwemmen 12.45 uur
Wedstrijd 13.30 uur
1.	Dames, 400m vrije slag
2.	Heren, 200m rugslag
3.	Dames, 100m schoolslag
4.	Heren, 50m vrije slag
5.	Dames, 200m vlinderslag
6.	Heren, 200m wisselslag
7.	Dames, 50m rugslag
101.Heren, 100m wisselslag
pauze
8.	Heren, 4x200m vrije slag

Sessie 2
Zondag 18 november 2018
Inzwemmen 12.00 uur (springbad)
Wedstrijd 12.45 uur
9.	Dames, 400m wisselslag
10.	Heren, 1500m vrije slag
11.	Mixed, 4x50m wisselslag

Sessie 3 
Zondag 18 november 2018
Inzwemmen
Wedstrijd
12.	Dames, 100m vrije slag
13.	Heren, 100m vlinderslag
14.	Dames, 200m schoolslag
15.	Heren, 50m schoolslag
16.	Dames, 100m rugslag
17.	Heren, 200m vrije slag
18.	Dames, 50m vlinderslag
19.	Heren, 4x100m wisselslag
20.	Dames, 4x 100m vrije slag

Sessie 4
Zaterdag 24 november 2018
Inzwemmen 12.45 uur
Wedstrijd 13.30 uur
21.	Heren, 400m vrije slag
22.	Dames, 200m rugslag
23.	Heren, 100m schoolslag
24.	Dames, 50m vrije slag
25.	Heren, 200m vlinderslag
26.	Dames, 200m wisselslag
27.	Heren, 50m rugslag
102. Dames, 100m wisselslag
pauze
28.	Dames, 4x200m vrije slag

Sessie 5
Zondag 25 november 2018
Inzwemmen 12.00 uur (springbad)
Wedstrijd 12.45 uur
29.	Heren, 400m wisselslag
30.	Dames, 800m vrije slag
31.	Mixed, 4x50m vrije slag

Sessie 6
Zondag 25 november 2018
Inzwemmen
Wedstrijd
32.	Heren, 100m vrije slag
33.	Dames, 100m vlinderslag
34.	Heren, 200m schoolslag
35.	Dames, 50m schoolslag
36.	Heren, 100m rugslag
37.	Dames, 200m vrije slag
38.	Heren, 50m vlinderslag
39.	Dames, 4x100m wisselslag
40.	Heren, 4x100m vrije slag
Categorie: regio
Afmeldingen:Annette, Harry , Marcha, Robin, Redine, Marjo, Sanne van de Pol, Jade, Leendert Paans, Christel Kramer, Lars duijnhouwer
Laatste update: 02-11-2018 @ 11:39

Klik hier om terug te gaan.

22/12 Clubkampioenschappen
05/01 200 minuten cup 2019
06/01 ZMC2018-2019 deel 5
12/01 Competitie deel 2
24/01 - 27/01 ONMK 2019 korte baan
26/01 Swimkick/Minioren deel 2
03/02 Limietwedstrijd lange baan De Warande
09/02 Competitie deel 3
17/02 ROM 4
17/02 Minioren/Junioren deel 3