Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Minioren/Junioren deel 3

programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:zondag 17-02-2019
Inschrijfdatum:donderdag 07-02-2019
Afmelddatum:dinsdag 12-02-2019
Organisatie: De Warande
Plaats: DE WARANDE, WILHELMINAKANAAL ZUID 66, 4903 RA OOSTERHOUT, 0162-489700, http://de-warande.nl/ 8 banen
Reistijd: ± 18 minuten
Baan: 25
Vervoer: onderling regelen; om. 13.30 uur melden in de hal van het zwembad
Inzwemmen: 13:45 uur
Aanvang: 14:15 uur
Ploegleiding: Dirk de Kooter, ...
Officials: Mw. W.C. Bults-Quartel, mw. H.J.H.M. van Rossem-den Ouden, mw. A.P. Wijnja-Visser
Afmelden: Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging Uitnodiging Minioren/Junioren deel 3
Link organisatie:
Livetiming:
Opstelling:
De Biesboschzwemmers
Minioren-Junioren deel 3

Oosterhout  17-02-2019

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

200500442Nicole Bogerd05 :1
7
13
100 vlinderslag
50 vrije slag
50 rugslag

1:37.29
32.72
39.00
S
S
S
06-10-2018
24-11-2018
11-03-2018
Papendrecht
Eindhoven
Andel
200603801Tijn den Braber06 :2
14
50 rugslag
50 vrije slag

49.35
41.50
S
S
26-01-2019
22-04-2018
Oosterhout
Boxtel
201000248Jette Branderhorst10 :3
11
100 vrije slag
100 wisselslag

NT
2:32.02

S

22-04-2018

Boxtel
200404299Lars Branderhorst04 :2
14
50 rugslag
50 vrije slag

47.31
38.32
S
S
22-12-2018
24-02-2018
Andel
Andel
200702580Mirthe Bults07 :7
13
50 vrije slag
50 rugslag

49.77
1:00.80
S
S
06-10-2018
26-01-2019
Papendrecht
Oosterhout
200504370Floor van Dijk05 :1
7
13
100 vlinderslag
50 vrije slag
50 rugslag

1:25.63
34.72
39.45
S
S
S
22-12-2018
14-10-2018
14-10-2018
Andel
Oosterhout
Oosterhout
201100128Amy de Kooter11 :3
11
100 vrije slag
100 wisselslag

NT
NT

200800185Lars de Kooter08 :6
16
100 vrije slag
100 rugslag

1:19.32
1:31.67
S
S
13-10-2018
13-10-2018
Andel
Andel
200900168Anne Lisman09 :5
15
100 rugslag
100 vrije slag

2:16.20
2:00.67
S
S
13-10-2018
11-11-2018
Andel
Roosendaal
200600093Rens Lisman06 :2
14
50 rugslag
50 vrije slag

48.76
41.64
S
S
07-01-2018
17-03-2018
Oosterhout
Papendrecht
200800194Jansje de Ridder08 :9
17
400 vrije slag
100 rugslag

6:49.58
1:47.96
S
S
26-01-2019
12-01-2019
Oosterhout
Papendrecht
200500684Romée van Rossem05 :1
7
13
100 vlinderslag
50 vrije slag
50 rugslag

1:29.56
33.29
37.27
S
S
S
12-01-2019
14-10-2018
28-10-2018
Papendrecht
Oosterhout
Oosterhout
200500070Roos Suppers05 :1
7
13
100 vlinderslag
50 vrije slag
50 rugslag

1:34.46
32.20
38.16
S
S
S
06-10-2018
24-11-2018
11-03-2018
Papendrecht
Eindhoven
Andel
200800384Hannah Vink08 :9
17
400 vrije slag
100 rugslag

NT
1:48.86

S

13-10-2018

Andel
200602687Rik Vink06 :2
14
50 rugslag
50 vrije slag

55.30
46.83
S
S
26-01-2019
10-03-2018
Oosterhout
Andel
201100136Maud Vonk11 :3
11
100 vrije slag
100 wisselslag

NT
NT

200900024Tess Vonk09 :5
15
100 rugslag
100 vrije slag

1:26.98
1:18.92
S
S
12-01-2019
13-10-2018
Papendrecht
Andel
De Biesboschzwemmers Dames 1:194 x 50 vrije slag11-132:12.93
1:
2:
3:
4:
Nicole Bogerd
Floor van Dijk
Romée van Rossem
Roos Suppers
05
05
05
05
32.72
34.72
33.29
32.20
24-11-2018
14-10-2018
14-10-2018
24-11-2018
Eindhoven
Oosterhout
Oosterhout
Eindhoven
Programma:
1 100 m vlinderslag meisjes junioren
2 50 m rugslag jongens Junioren
3 100 m vrije slag meisjes minioren 2 en 3
4 100 m wisselslag jongens minioren 2, 3 en 4
5 100 m rugslag meisjes minioren 4
6 100 m vrije slag jongens minioren 5
7 50 m vrije slag meisjes junioren
8 100 m vlinderslag jongens junioren
9 400 m vrije slag meisjes minioren 5
10 100 m rugslag jongens minioren 6
11 100 m wisselslag meisjes minioren 2 en 3
12 100 m vrije slag jongens minioren 2, 3 en 4
13 50 m rugslag meisjes junioren
14 50 m vrije slag jongens junioren
15 100 m vrije slag meisjes minioren 4
16 100 m rugslag jongens minioren 5
17 100 m rugslag meisjes minioren 5
18 400 m vrije slag jongens minioren 6
19 4x50 m vrije slag meisjes junioren
Categorie: minioren/junioren
Afmeldingen:Jansje de Ridder , Rik en Hannah Vink, Floor van Dijk., Roos Suppers
Laatste update: 05-02-2019 @ 15:40

Klik hier om terug te gaan.

woe 27/03 Jeugdmiddag
zat 06/04 Ranomi Cup The Hague 2019
zon 07/04 ZC2019 deel 2
zon 07/04 Limietwedstrijd lange baan De Warande
zat 13/04 Oud papier
zat 13/04 - zon 14/04 Arena Junio Swim Cup Eindhoven
zon 14/04 LAC
zon 14/04 ZMC2018-2019 deel 8
vrij 19/04 - zon 21/04 28e AIYSC
do 02/05 - zon 05/05 ONMK 2019 lange baan