Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Minioren/Junioren deel 1

programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:zondag 23-09-2018
Inschrijfdatum:woensdag 12-09-2018
Afmelddatum:maandag 17-09-2018
Organisatie: Hieronymus
Plaats: DE STOK
DE STOK 2
4703 SZ
ROOSENDAAL
0165-534726
http://www.destok.nl/
6 banen
Reistijd: ± 45 minuten
Baan: 25
Vervoer: Onderling regelen; vertrek om 14:30 uur vanaf carpool plaats bij Tamoil Nieuwendijk
Inzwemmen: 15:30 uur
Aanvang: 16:00 uur
Ploegleiding: Dirk de Kooter,...
Officials: dhr. M.G. Maas, mw. T. de Ridder, mw. H.J.H.M. van Rossem-den Ouden
Afmelden: Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging Uitnodiging
Link organisatie:
Livetiming: http://www.zpv-hieronymus.com/liveresults/20180923miju1/index.html
Opstelling:
De Biesboschzwemmers
20180923minjun1

Roosendaal  23-09-2018

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

200700128Yara Besselink07 :2
8
14
100 vrije slag
100 rugslag
50 schoolslag

1:23.52
1:38.54
46.08
S
S
S
21-04-2018
24-02-2018
10-06-2018
Papendrecht
Andel
Roosendaal
200500442Nicole Bogerd05 :2
8
14
100 vrije slag
100 rugslag
50 schoolslag

1:15.56
1:28.17
40.89
S
S
S
04-02-2018
14-01-2018
19-11-2017
Roosendaal
Etten-Leur
Eindhoven
200603451Tijn den Braber06 :1
7
13
100 rugslag
50 schoolslag
100 vrije slag

NT
58.33
1:55.29

S
S

10-03-2018
16-12-2017

Andel
Andel
200500912Lonneke Bults05 :2
8
14
100 vrije slag
100 rugslag
50 schoolslag

1:26.80
1:38.24
47.33
S
S
S
01-10-2017
14-01-2018
04-02-2017
Den Bosch
Etten-Leur
Andel
200702580Mirthe Bults07 :2
8
14
100 vrije slag
100 rugslag
50 schoolslag

2:09.28
2:44.03
1:03.15
S
S
S
18-03-2018
04-02-2018
04-02-2018
Roosendaal
Roosendaal
Roosendaal
200504370Floor van Dijk05 :2
8
14
100 vrije slag
100 rugslag
50 schoolslag

1:15.88
NT
47.29
S

S
04-02-2018

18-03-2018
Roosendaal

Roosendaal
200800185Lars de Kooter08 :6
16
50 vlinderslag
100 schoolslag

45.37
1:43.63
S
S
10-06-2018
17-02-2018
Roosendaal
Leiden
200900168Anne Lisman09 :5
15
100 schoolslag
50 vlinderslag

2:17.51
NT
S
10-03-2018Andel
200600093Rens Lisman06 :1
7
13
100 rugslag
50 schoolslag
100 vrije slag

1:53.96
56.38
1:36.04
S
S
S
03-02-2018
03-02-2018
17-03-2018
Papendrecht
Papendrecht
Papendrecht
200800194Jansje de Ridder08 :9
17
200 wisselslag
100 schoolslag

NT
2:09.07

S

16-09-2017

Oosterhout
200500684Romée van Rossem05 :2
8
14
100 vrije slag
100 rugslag
50 schoolslag

1:19.51
1:23.54
43.48
S
S
S
07-10-2017
27-01-2018
16-09-2017
Andel
Oosterhout
Oosterhout
200900152Emma van der Spoel

09 :5100 schoolslagNT
200703102Tessa van der Spoel07 :2
8
14
100 vrije slag
100 rugslag
50 schoolslag

1:55.91
1:57.51
1:04.43
L
S
S
23-06-2018
24-02-2018
10-03-2018
Giessenburg
Andel
Andel
200500070Roos Suppers05 :2
8
14
100 vrije slag
100 rugslag
50 schoolslag

1:12.43
1:25.20
43.72
S
S
S
18-03-2018
28-01-2018
18-03-2018
Roosendaal
Oosterhout
Roosendaal
200800384Hannah Vink08 :17100 schoolslag

2:09.00 S16-09-2017Oosterhout
200602687Rik Vink06 :1
7
13
100 rugslag
50 schoolslag
100 vrije slag

2:02.48
1:04.80
1:50.15
S
S
S
03-02-2018
10-03-2018
17-03-2018
Papendrecht
Andel
Papendrecht
200703104Evi Visser07 :2
14
100 vrije slag
50 schoolslag

1:45.70
1:02.50
L
S
23-06-2018
16-12-2017
Giessenburg
Andel
200900024Tess Vonk09 :5
15
100 schoolslag
50 vlinderslag

1:39.78
42.69
S
L
09-06-2018
01-07-2018
Roosendaal
Dordrecht
De Biesboschzwemmers Dames 1:204 x 50 wisselslag11-132:31.82
1:
2:
3:
4:
Romée van Rossem
Nicole Bogerd
Floor van Dijk
Roos Suppers
05
05
05
05
37.88
40.89
39.87
33.18
17-03-2018
19-11-2017
28-01-2018
16-12-2017
Papendrecht
Eindhoven
Oosterhout
Andel

De Biesboschzwemmershttps://www.b-b-z.nlOpgericht 20 mei 1968
Programma:
Prog.nr.	Afstand/zwemslag	Geslacht	Leeftijd
1	100 rugslag	Heren	12-15
2	100 vrije slag	Dames	11-13
3	100 rugslag	Dames	7-8
4	50 vrije slag	Heren	7-9
5	100 schoolslag	Dames	9-9
6	50 vlinderslag	Heren	10-10
7	50 schoolslag	Heren	12-15
8	100 rugslag	Dames	11-13
9	200 wisselslag	Dames	10-10
10	100 schoolslag	Heren	11-11
11	50 vrije slag	Dames	7-8
12	100 rugslag	Heren	7-9
13	100 vrije slag	Heren	12-15
14	50 schoolslag	Dames	11-13
15	50 vlinderslag	Dames	9-9
16	100 schoolslag	Heren	10-10
17	100 schoolslag	Dames	10-10
18	100 vrije slag	Heren	11-11
19	4 x 50 vrije slag	Heren	12-15
20	4 x 50 wisselslag	Dames	11-13
Opmerkingen: Kosten:
€ 4,50 per deelnemer
Categorie: minioren/junioren
Afmeldingen:Yara Besselink, Rik en Hannah vink
Laatste update: 18-09-2018 @ 21:07

Klik hier om terug te gaan.

06/10 Competitie deel 1
10/10 Jeugdmiddag
13/10-14/10 Luxembourg Masters Open 2018
13/10 Swimkick/Minioren deel 1
14/10 Limietwedstrijd korte baan De Warande
27/10 NJK 800/1500m
27/10 ZMC2018-2019 deel 2
28/10 Limietwedstrijd korte baan De Warande
04/11 Zuidelijke Cirkel 2018 deel 5
11/11 Regio Minioren Club Meet

Geef een reactie