Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Swimkick/Minioren deel 2

programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:zaterdag 26-01-2019
Inschrijfdatum:woensdag 16-01-2019
Afmelddatum:maandag 21-01-2019
Organisatie: De Warande
Plaats: DE WARANDE, WILHELMINAKANAAL ZUID 66, 4903 RA OOSTERHOUT, 0162-489700, http://de-warande.nl/ 8 banen
Reistijd: ± 18 minuten
Baan: 25
Vervoer: Onderling regelen; om 13:30 uur melden bij de ploegleiding in de hal van het zwembad
Inzwemmen: 13:45 uur
Aanvang: 14:15 uur
Ploegleiding: Dirk de Kooter, Bianca den Besten, Carin van Berchum, Dennis Klop, Samantha Vonk
Officials: mw. W.C. Bults-Quartel, hr. D.C. Burghout, mw. H.J. van Pelt, mw. A. Visser-Schaddelee
Afmelden: Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging Uitnodiging Swimkick/Minioren deel 2
Link organisatie:
Livetiming:
Opstelling:
De Biesboschzwemmers
Swimkick-Minioren deel 2

Oosterhout  26-01-2019

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

200500442Nicole Bogerd05 :103
203
100 rugslag
100 wisselslag

1:28.17
1:23.89
S
S
14-01-2018
22-12-2018
Etten-Leur
Andel
200603801Tijn den Braber06 :102
204
50 rugslag
100 wisselslag

55.91
1:38.85
S
S
18-03-2018
22-12-2018
Roosendaal
Andel
201000248Jette Branderhorst10 :3
13
50 rugslag
50 schoolslag

1:05.86
1:03.12
S
S
13-10-2018
22-12-2018
Andel
Andel
200200642Kaylie Branderhorst02 :103
203
100 rugslag
100 wisselslag

1:33.58
1:35.93
S
S
04-02-2018
28-01-2018
Roosendaal
Oosterhout
200404299Lars Branderhorst04 :104
204
100 rugslag
100 wisselslag

1:53.01
1:39.07
S
S
14-01-2018
22-12-2018
Etten-Leur
Andel
200702580Mirthe Bults07 :101
203
50 rugslag
100 wisselslag

1:07.77
2:05.01
S
S
23-09-2018
22-12-2018
Roosendaal
Andel
201100130Mirte Delleman11 :1
11
25 rugslag
25 schoolslag

29.85
27.31
S
S
22-12-2018
22-12-2018
Andel
Andel
200603437Mitchel Delleman06 :102
204
50 rugslag
100 wisselslag

NT
NT

200504370Floor van Dijk05 :103
201
100 rugslag
50 vlinderslag

1:24.74
39.16
S
S
23-09-2018
22-12-2018
Roosendaal
Andel
201000118Emma van Es10 :3
13
50 rugslag
50 schoolslag

1:03.21
1:04.53
S
S
22-12-2018
22-12-2018
Andel
Andel
200800081Sjack van Es08 :4
14
50 rugslag
50 schoolslag

1:00.46
56.54
S
S
27-01-2018
22-12-2018
Oosterhout
Andel
201100417Arjan Groenewegen11 :1
11
25 rugslag
25 schoolslag

34.82
38.46
S
S
22-12-2018
22-12-2018
Andel
Andel
200901356Amy den Haan09 :4
14
50 rugslag
50 schoolslag

1:10.31
1:17.36
S
S
22-12-2018
22-12-2018
Andel
Andel
200901624Suze de Heus09 :4
14
50 rugslag
50 schoolslag

59.85
1:03.83
S
S
13-10-2018
22-12-2018
Andel
Andel
200400534Chimène Huisman04 :103
203
100 rugslag
100 wisselslag

1:32.67
1:36.14
S
S
27-01-2018
22-12-2018
Oosterhout
Andel
201100610Mirthe Jansen11 :1
11
25 rugslag
25 schoolslag

1:03.38
59.75
S
S
22-12-2018
22-12-2018
Andel
Andel
201100122Evalien Kooij11 :1
11
25 rugslag
25 schoolslag

40.90
47.19
S
S
22-12-2018
22-12-2018
Andel
Andel
201100128Amy de Kooter11 :1
19
25 rugslag
50 vrije slag

28.07
1:07.00
S
S
22-12-2018
11-11-2018
Andel
Roosendaal
200800185Lars de Kooter08 :8
18
50 vlinderslag
100 schoolslag

42.56
1:37.91
S
S
22-12-2018
23-09-2018
Andel
Roosendaal
200900168Anne Lisman09 :7
17
100 schoolslag
50 vlinderslag

2:12.32
NT
S
23-09-2018Roosendaal
200600093Rens Lisman06 :104
204
100 rugslag
100 wisselslag

1:53.96
1:46.88
S
S
03-02-2018
09-12-2018
Papendrecht
Boxtel
201100142Louise Lobbezoo11 :1
11
25 rugslag
25 schoolslag

52.09
42.52
S
S
22-12-2018
22-12-2018
Andel
Andel
201000120Tessa Mandemakers10 :3
13
50 rugslag
50 schoolslag

56.16
1:11.32
S
S
22-12-2018
22-12-2018
Andel
Andel
201200116Janine Muijt12 :1
11
25 rugslag
25 schoolslag

57.55
52.36
S
S
22-12-2018
22-12-2018
Andel
Andel
200600095Niels Muijt06 :104
202
100 rugslag
50 vlinderslag

1:29.82
40.64
S
S
09-06-2018
06-10-2018
Roosendaal
Papendrecht
200703106Annelieke Neele07 :103
203
100 rugslag
100 wisselslag

NT
NT

201200084Jorja van Oord12 :1
11
25 rugslag
25 schoolslag

29.54
36.53
S
S
13-10-2018
22-12-2018
Andel
Andel
201300001Daan van Pelt13 :1
11
25 rugslag
25 schoolslag

50.59
42.93
S
S
22-12-2018
22-12-2018
Andel
Andel
200800194Jansje de Ridder08 :5
15
400 vrije slag
100 schoolslag

NT
2:01.50

S

23-09-2018

Roosendaal
200500684Romée van Rossem05 :103
201
100 rugslag
50 vlinderslag

1:21.38
36.38
S
S
22-12-2018
09-12-2018
Andel
Boxtel
200901177Herbert Schouten09 :2
12
25 rugslag
25 schoolslag

31.47
46.18
S
S
13-10-2018
10-03-2018
Andel
Andel
201200085Carlo Speksnijder12 :1
11
25 rugslag
25 schoolslag

NT
44.86

S

22-12-2018

Andel
200900152Emma van der Spoel09 :7
17
100 schoolslag
50 vlinderslag

NT
NT

201200087Sam van der Spoel12 :1
11
25 rugslag
25 schoolslag

1:01.34
54.99
S
S
22-12-2018
22-12-2018
Andel
Andel
200703102Tessa van der Spoel07 :103
203
100 rugslag
100 wisselslag

1:57.51
1:59.36
S
S
24-02-2018
06-10-2018
Andel
Papendrecht
200500070Roos Suppers05 :103
201
100 rugslag
50 vlinderslag

1:24.15
40.35
S
S
23-09-2018
12-01-2019
Roosendaal
Papendrecht
200400338Margonda Versluis04 :103
201
100 rugslag
50 vlinderslag

1:28.45
40.42
S
S
03-02-2018
28-10-2018
Papendrecht
Oosterhout
200800384Hannah Vink08 :4
15
50 rugslag
100 schoolslag

53.05
2:09.00
S
S
13-10-2018
16-09-2017
Andel
Oosterhout
200602687Rik Vink06 :104
204
100 rugslag
100 wisselslag

2:02.48
1:50.67
S
S
03-02-2018
22-12-2018
Papendrecht
Andel
200703104Evi Visser07 :101
203
50 rugslag
100 wisselslag

NT
1:47.94

S

22-12-2018

Andel
200701075Ramon Visser07 :6
16
100 schoolslag
100 vrije slag

NT
NT

201100077Sil Visser11 :1
11
25 rugslag
25 schoolslag

27.36
32.95
S
S
22-12-2018
22-12-2018
Andel
Andel
200900668Sira Visser09 :4
14
50 rugslag
50 schoolslag

1:02.21
1:03.83
S
S
22-12-2018
22-12-2018
Andel
Andel
201100136Maud Vonk11 :9
19
100 rugslag
50 vrije slag

NT
50.66

S

11-11-2018

Roosendaal
200900024Tess Vonk09 :7
17
100 schoolslag
50 vlinderslag

1:37.47
38.60
S
S
23-09-2018
22-12-2018
Roosendaal
Andel
201100126Lotte Westerhout11 :1
11
25 rugslag
25 schoolslag

41.02
55.23
S
S
13-10-2018
22-12-2018
Andel
Andel
200901358Anieke aan de Wiel09 :7
17
100 schoolslag
50 vlinderslag

NT
NT

200901562Julia Zeldenrust09 :2
12
25 rugslag
25 schoolslag

NT
NT

De Biesboschzwemmers Gemengd 1:214 x 25 wisselslag5-82:32.51
1:
2:
3:
4:
Maud Vonk
Arjan Groenewegen
Jette Branderhorst
Carlo Speksnijder
11
11
10
12
25.15
38.46
38.96
49.94
22-12-2018
22-12-2018
04-02-2018
22-12-2018
Andel
Andel
Roosendaal
Andel
224 x 50 vrije slag9-112:45.21
1:
2:
3:
4:
Ramon Visser
Jansje de Ridder
Tess Vonk
Lars de Kooter
07
08
09
08
53.35
39.87
35.34
36.65
07-10-2017
22-12-2018
22-12-2018
06-10-2018
Andel
Andel
Andel
Papendrecht
De Biesboschzwemmers Gemengd 2:224 x 50 vrije slag9-113:17.84
1:
2:
3:
4:
Anieke aan de Wiel
Anne Lisman
Sjack van Es
Hannah Vink
09
09
08
08
52.60
53.27
51.91
40.06
22-12-2018
17-03-2018
22-12-2018
13-10-2018
Andel
Papendrecht
Andel
Andel
Programma:
Prog.nr.	Afstand/zwemslag	Geslacht	Leeftijd
1	25 rugslag	Alle	5-8
2	25 rugslag	Alle	9-11
3	50 rugslag	Alle	5-8
4	50 rugslag	Alle	9-11
5	400 vrije slag	Dames	10-10
6	100 schoolslag	Heren	11-11
7	100 schoolslag	Dames	9-9
8	50 vlinderslag	Heren	10-10
9	100 rugslag	Dames	7-8
10	50 vrije slag	Heren	7-9
101	50 rugslag	Dames	11-99
102	50 rugslag	Heren	11-99
103	100 rugslag	Dames	11-99
104	100 rugslag	Heren	11-99
11	25 schoolslag	Alle	5-8
12	25 schoolslag	Alle	9-11
13	50 schoolslag	Alle	5-8
14	50 schoolslag	Alle	9-11
15	100 schoolslag	Dames	10-10
16	100 vrije slag	Heren	11-11
17	50 vlinderslag	Dames	9-9
18	100 schoolslag	Heren	10-10
19	50 vrije slag	Dames	7-8
20	100 rugslag	Heren	7-9
201	50 vlinderslag	Dames	11-99
202	50 vlinderslag	Heren	11-99
203	100 wisselslag	Dames	11-99
204	100 wisselslag	Heren	11-99
21	4 x 25 wisselslag	Gemengd	5-8
22	4 x 50 vrije slag	Gemengd	9-11
Categorie: swimkick/minioren
Afmeldingen:Tim visser, Evalien Kooij, Sjack van Es, Emma van Es, Louise Lobbezoo, Daan van pelt, evi visser, Kaylie Branderhorst , Arjan Groenewegen , Ramon en Sira Visser, anieke aan de wiel, Sam van der Spoel, Julia Zeldenrust , Carlo Speksnijder
Laatste update: 12-01-2019 @ 22:18

Klik hier om terug te gaan.

zat 08/06 Oud papier
zat 08/06 - zon 09/06 Regio Minioren Finales
zon 09/06 ZC2019 deel 3
do 13/06 - zon 16/06 NJJK
vrij 21/06 - zon 23/06 ONK
zat 22/06 BZ&PC Open Water
zon 23/06 Speedo Swim-In
zat 29/06 Marina Beach Open Water Wedstrijd
zat 29/06 De Doetse Kom
zon 30/06 Open Water Wedstrijden