Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Swimkick/Minioren deel 1

programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:zaterdag 13-10-2018
Inschrijfdatum:woensdag 03-10-2018
Afmelddatum:woensdag 10-10-2018
Organisatie: De Biesboschzwemmers
Plaats: AQUAALTENA, MIDDENWEG 1, 4281 KH ANDEL, 0183445041, http://www.zwembadaquaaltena.nl
6 banen
Reistijd: ± 16 minuten
Baan: 25
Vervoer: Onderling regelen; om 14:20 uur melden bij de ploegleiding in de hal van het zwembad
Inzwemmen: 14:30 uur
Aanvang: 15:00 uur
Ploegleiding: Carin van Berchum, Dian van Pelt, Samantha Vonk
Officials: Mw. B.E. Admiraal-Vos, mw. G.L. Besselink-de Graaff, dhr. G.P. Burghout, mw. F.H. Huisman-Kapel, mw. T. de Ridder, mw. A. Visser-Schaddelee
Afmelden: Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging Uitnodiging
Link organisatie:
Livetiming: https://www.b-b-z.nl/zwemtijden/livetiming/livetiming-swimkick-minioren-circuit-deel-1/
Opstelling:
De Biesboschzwemmers
Swimkick/Minioren circuit deel 1 incl. limietwedstrijd

Andel  13-10-2018

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

200603451Tijn den Braber06 :104
204
100 vrije slag
100 schoolslag

1:55.29
NT
S
16-12-2017Andel
201000248Jette Branderhorst10 :3
13
50 vrije slag
50 rugslag

1:08.90
1:16.06
S
S
18-03-2018
04-02-2018
Roosendaal
Roosendaal
200404299Lars Branderhorst04 :104
202
100 vrije slag
50 schoolslag

1:31.09
51.72
S
S
16-12-2017
16-09-2017
Andel
Oosterhout
201100130Mirte Delleman11 :1
11
25 vrije slag
25 rugslag

30.90
33.95
S
S
10-03-2018
27-01-2018
Andel
Oosterhout
200603437Mitchel Delleman06 :102
202
50 vrije slag
50 schoolslag

57.60
1:12.42
S
S
16-12-2017
16-12-2017
Andel
Andel
200901624Suze de Heus09 :4
14
50 vrije slag
50 rugslag

1:18.96
1:20.98
S
S
16-12-2017
16-12-2017
Andel
Andel
201100122Evalien Kooij11 :1
11
25 vrije slag
25 rugslag

51.51
52.31
S
S
10-03-2018
16-12-2017
Andel
Andel
201100128Amy de Kooter11 :1
11
25 vrije slag
25 rugslag

39.04
36.17
S
S
10-03-2018
27-01-2018
Andel
Oosterhout
200800185Lars de Kooter08 :8
18
100 vrije slag
100 rugslag

1:23.10
1:37.31
S
S
09-06-2018
10-06-2018
Roosendaal
Roosendaal
200900168Anne Lisman09 :7
17
100 rugslag
100 vrije slag

2:21.72
2:09.73
S
S
27-01-2018
24-02-2018
Oosterhout
Andel
200600093Rens Lisman06 :104
204
100 vrije slag
100 schoolslag

1:33.72
2:02.88
L
S
23-06-2018
27-01-2018
Giessenburg
Oosterhout
201000120Tessa Mandemakers10 :3
13
50 vrije slag
50 rugslag

NT
NT

200600095Niels Muijt06 :104
204
100 vrije slag
100 schoolslag

1:17.95
1:45.51
S
S
17-03-2018
09-06-2018
Papendrecht
Roosendaal
200703106Annelieke Neele07 :101
201
50 vrije slag
50 schoolslag

54.52
1:00.86
S
S
16-12-2017
16-12-2017
Andel
Andel
201200084Jorja van Oord12 :1
11
25 vrije slag
25 rugslag

34.96
38.88
S
S
16-12-2017
16-12-2017
Andel
Andel
200800194Jansje de Ridder08 :9
19
200 wisselslag
100 rugslag

3:46.17
1:59.38
S
S
23-09-2018
04-02-2018
Roosendaal
Roosendaal
200901177Herbert Schouten09 :2
12
25 vrije slag
25 rugslag

41.63
44.92
S
S
10-03-2018
27-01-2018
Andel
Oosterhout
200900152Emma van der Spoel09 :7
17
100 rugslag
100 vrije slag

2:07.95
2:09.54
S
S
10-06-2018
24-02-2018
Roosendaal
Andel
200703102Tessa van der Spoel07 :103
203
100 vrije slag
100 schoolslag

1:55.91
2:21.76
L
L
23-06-2018
23-06-2018
Giessenburg
Giessenburg
200800754Mirthe Verheij08 :4
19
50 vrije slag
100 rugslag

53.70
NT
S
10-03-2018Andel
200800384Hannah Vink08 :4
19
50 vrije slag
100 rugslag

43.97
1:51.54
S
S
17-03-2018
24-02-2018
Papendrecht
Andel
200602687Rik Vink06 :104
204
100 vrije slag
100 schoolslag

1:50.15
2:28.32
S
S
17-03-2018
30-09-2017
Papendrecht
Papendrecht
200701075Ramon Visser07 :4
14
50 vrije slag
50 rugslag

53.35
58.83
S
S
07-10-2017
07-10-2017
Andel
Andel
201100077Sil Visser11 :1
11
25 vrije slag
25 rugslag

32.16
39.12
S
S
16-12-2017
16-12-2017
Andel
Andel
200900668Sira Visser09 :4
14
50 vrije slag
50 rugslag

1:21.87
1:10.85
S
S
16-12-2017
16-12-2017
Andel
Andel
201100136Maud Vonk11 :3
13
50 vrije slag
50 rugslag

1:00.24
1:00.13
L
S
23-06-2018
06-10-2018
Giessenburg
Papendrecht
200900024Tess Vonk09 :7
17
100 rugslag
100 vrije slag

1:32.16
1:24.77
S
L
10-06-2018
08-04-2018
Roosendaal
Oosterhout
201100126Lotte Westerhout11 :1
11
25 vrije slag
25 rugslag

NT
NT

200901358Anieke aan den Wiel09 :7
17
100 rugslag
100 vrije slag

NT
NT

De Biesboschzwemmers Gemengd 1:214 x 25 vrije slag6-82:17.06
1:
2:
3:
4:
Sil Visser
Mirte Delleman
Jorja van Oord
Amy de Kooter
11
11
12
11
32.16
30.90
34.96
39.04
16-12-2017
10-03-2018
16-12-2017
10-03-2018
Andel
Andel
Andel
Andel
224 x 50 vrije slag9-112:47.94
1:
2:
3:
4:
Ramon Visser
Jansje de Ridder
Lars de Kooter
Tess Vonk
07
08
08
09
53.35
40.86
36.65
37.08
07-10-2017
07-10-2017
06-10-2018
17-03-2018
Andel
Andel
Papendrecht
Papendrecht

De Biesboschzwemmershttps://www.b-b-z.nlOpgericht 20 mei 1968
Programma:
Prog.nr.	Afstand/zwemslag	Geslacht	Leeftijd
1	25 vrije slag	Alle	6-8
2	25 vrije slag	Alle	9-11
3	50 vrije slag	Alle	6-8
4	50 vrije slag	Alle	9-11
5	100 vrije slag	Dames	7-8
6	100 wisselslag	Heren	7-9
7	100 rugslag	Dames	9-9
8	100 vrije slag	Heren	10-10
9	200 wisselslag	Dames	10-10
10	100 rugslag	Heren	11-11
101	50 vrije slag	Dames	11-99
102	50 vrije slag	Heren	11-99
103	100 vrije slag	Dames	11-99
104	100 vrije slag	Heren	11-99
11	25 rugslag	Alle	6-8
12	25 rugslag	Alle	9-11
13	50 rugslag	Alle	6-8
14	50 rugslag	Alle	9-11
15	100 wisselslag	Dames	7-8
16	100 vrije slag	Heren	7-9
17	100 vrije slag	Dames	9-9
18	100 rugslag	Heren	10-10
19	100 rugslag	Dames	10-10
20	200 wisselslag	Heren	11-11
201	50 schoolslag	Dames	11-99
202	50 schoolslag	Heren	11-99
203	100 schoolslag	Dames	11-99
204	100 schoolslag	Heren	11-99
21	4 x 25 vrije slag	Gemengd	6-8
22	4 x 50 vrije slag	Gemengd	9-11
Categorie: swimkick/minioren
Afmeldingen:Emma van Es, Sjack van Es, Sterre Vink, Sterre Vink, Tim visser, Sanne vd Oven, evi visser, Evalien, Annelieke Neele, Ramon Visser, Sira Visser
Laatste update: 10-10-2018 @ 09:51

Klik hier om terug te gaan.

17/11 - 25/11 Regio Winter Kampioenschappen 2018
28/11 Jeugdmiddag
02/12 Zuidelijke Cirkel 2018 deel 6
02/12 Limietwedstrijd De Geul
08/12 ZMC2018-2019 deel 4
09/12 ROM deel 3
09/12 Minioren/Junioren deel 2
13/12 - 16/12 NJJK korte baan 2018
14/12 LAC deel 1
21/12 - 23/12 ONK korte baan 2018