Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Competitie deel 3

programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:zaterdag 09-02-2019
Inschrijfdatum:woensdag 30-01-2019
Afmelddatum:maandag 04-02-2019
Organisatie: ZOB '66
Plaats: SPORTCENTRUM PAPENDRECHT, BURGEMEESTER KEIJZERWEG 110, 3353 CV PAPENDRECHT, 078-7708162, http://www.sportcentrumpapendrecht.nl
8 banen
Reistijd: ± 21 minuten
Baan: 25
Vervoer: Onderling regelen; vertrek om 12:00 uur vanaf 't Bieshonk
Inzwemmen: 13:00 uur
Aanvang: 13:30 uur
Ploegleiding: Dirk de Kooter, ...
Officials:
Afmelden: Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging Uitnodiging Competitie deel 3
Link organisatie:
Livetiming:
Opstelling:
De Biesboschzwemmers
KNZB Zwemcompetitie Ronde 3

Papendrecht  09-02-2019

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

197001567Bastiaan Baggerman70 :5
16
50 vlinderslag
100 rugslag

34.10
1:24.60
S
S
16-12-2017
28-09-2014
Andel
Boxtel
199200110Marjolein van den Berg92 :29
39
100 rugslag
50 vlinderslag

1:25.56
NT
S
13-01-2018Papendrecht
198100120Sabrina Boekhout81 :29
39
100 rugslag
50 vlinderslag

1:20.87
33.53
S
S
16-12-2017
16-12-2017
Andel
Andel
200500442Nicole Bogerd05 :13
36
200 schoolslag
100 rugslag

3:22.33
1:26.82
S
S
16-12-2017
26-01-2019
Andel
Oosterhout
200603801Tijn den Braber06 :11
34
100 rugslag
200 schoolslag

NT
NT

201000248Jette Branderhorst10 :21
42
50 vrije slag
25 vlinderslag

58.38
38.96
S
S
22-12-2018
04-02-2018
Andel
Roosendaal
200404299Lars Branderhorst04 :23
43
200 wisselslag
100 vrije slag

NT
1:28.54

S

22-12-2018

Andel
200004404Redine van Breugel00 :29
39
100 rugslag
50 vlinderslag

1:18.46
31.06
S
S
15-11-2014
16-12-2017
Papendrecht
Andel
200702580Mirthe Bults07 :20
41
50 rugslag
100 schoolslag

1:00.80
2:04.90
S
S
26-01-2019
09-12-2018
Oosterhout
Boxtel
197100175Harry Cornet71 :26200 schoolslag

2:33.86 S24-01-2016Papendrecht
200504370Floor van Dijk05 :24
46
100 vrije slag
200 wisselslag

1:13.24
3:17.59
S
S
23-09-2018
16-12-2017
Roosendaal
Andel
198400543Erik Drewes84 :5
16
26
50 vlinderslag
100 rugslag
200 schoolslag

30.01
1:10.24
2:49.95
S
S
S
17-03-2018
17-03-2018
03-02-2018
Papendrecht
Papendrecht
Papendrecht
199107161Lars Duijnhouwer91 :5
16
26
50 vlinderslag
100 rugslag
200 schoolslag

30.35
1:13.09
2:52.83
S
S
S
03-03-2018
04-02-2018
24-09-2017
Gorinchem
Roosendaal
Schijndel
196900192Marjo Goelema-Koek69 :17
39
200 schoolslag
50 vlinderslag

3:00.74
33.49
S
S
11-02-2017
19-01-2018
Oud-Beijerland
Terneuzen
200100258Femke Golverdingen01 :9
33
100 vlinderslag
200 wisselslag

1:25.67
2:58.22
S
S
30-09-2017
13-01-2018
Papendrecht
Papendrecht
199900480Jade Groeneveld99 :29
39
100 rugslag
50 vlinderslag

1:12.42
34.16
S
S
17-03-2018
12-01-2019
Papendrecht
Papendrecht
200400534Chimène Huisman04 :24
46
100 vrije slag
200 wisselslag

1:20.48
3:21.48
S
S
26-11-2017
14-10-2018
Papendrecht
Oosterhout
200005636Larissa Huisman00 :29
39
100 rugslag
50 vlinderslag

1:26.79
37.92
S
S
21-04-2018
28-10-2017
Papendrecht
Sliedrecht
199200583Robin Iking92 :5
16
26
50 vlinderslag
100 rugslag
200 schoolslag

30.49
1:08.41
2:45.20
S
S
S
17-03-2018
17-03-2018
03-02-2018
Papendrecht
Papendrecht
Papendrecht
198302643Dennis Klop83 :5
26
50 vlinderslag
200 schoolslag

34.42
2:53.18
S
S
13-12-2014
25-01-2014
Andel
Zwolle
198802998Tonny Klop-Methorst88 :17
29
200 schoolslag
100 rugslag

2:54.04
1:15.16
S
S
25-01-2014
15-02-2014
Zwolle
Gorinchem
201100128Amy de Kooter11 :21
42
50 vrije slag
25 vlinderslag

1:04.57
NT
S
26-01-2019Oosterhout
200800185Lars de Kooter08 :19
40
100 schoolslag
50 rugslag

1:33.63
43.60
S
S
26-01-2019
22-12-2018
Oosterhout
Andel
199901248Christel Kramer99 :29
39
100 rugslag
50 vlinderslag

1:16.47
NT
S
18-03-2018Roosendaal
200900168Anne Lisman09 :20
41
50 rugslag
100 schoolslag

1:03.33
2:12.32
S
S
22-12-2018
23-09-2018
Andel
Roosendaal
200000117Nick Lisman00 :5
26
50 vlinderslag
200 schoolslag

39.21
3:07.34
S
S
13-01-2018
17-03-2018
Papendrecht
Papendrecht
200600093Rens Lisman06 :11
43
100 rugslag
100 vrije slag

1:46.82
1:30.32
S
S
26-01-2019
12-01-2019
Oosterhout
Papendrecht
200100540Sacha Maas01 :29
39
100 rugslag
50 vlinderslag

1:21.74
38.91
S
S
21-04-2018
30-09-2017
Papendrecht
Papendrecht
200600095Niels Muijt06 :11
34
100 rugslag
200 schoolslag

1:27.11
NT
S
26-01-2019Oosterhout
200102805Leendert Paans01 :7
31
200 wisselslag
100 vlinderslag

2:25.72
1:04.62
S
S
13-01-2018
30-09-2017
Papendrecht
Papendrecht
199800722Sanne van de Pol98 :17
39
200 schoolslag
50 vlinderslag

3:01.01
35.46
S
S
03-02-2018
17-03-2018
Papendrecht
Papendrecht
200800194Jansje de Ridder08 :20
41
50 rugslag
100 schoolslag

50.89
2:01.50
S
S
12-01-2019
23-09-2018
Papendrecht
Roosendaal
200500684Romée van Rossem05 :13
36
200 schoolslag
100 rugslag

3:25.22
1:21.38
S
S
29-10-2017
22-12-2018
Oosterhout
Andel
200500070Roos Suppers05 :24
46
100 vrije slag
200 wisselslag

1:10.85
3:00.42
S
S
18-11-2018
12-01-2019
Eindhoven
Papendrecht
199904916Mandy Swart99 :29
39
100 rugslag
50 vlinderslag

1:18.13
37.31
S
S
14-01-2018
22-04-2018
Etten-Leur
Boxtel
200100082Julia Verhoeven01 :9
33
100 vlinderslag
200 wisselslag

1:24.99
2:56.08
S
S
05-11-2017
13-01-2017
Breda
Eindhoven
200400338Margonda Versluis04 :24
46
100 vrije slag
200 wisselslag

1:17.11
3:14.47
S
S
22-12-2018
17-03-2018
Andel
Papendrecht
200800384Hannah Vink08 :20
41
50 rugslag
100 schoolslag

46.32
2:01.01
S
S
26-01-2019
26-01-2019
Oosterhout
Oosterhout
200602687Rik Vink06 :11
43
100 rugslag
100 vrije slag

1:52.26
1:40.74
S
S
26-01-2019
22-12-2018
Oosterhout
Andel
198803627Mark Visser88 :5
26
50 vlinderslag
200 schoolslag

29.90
2:47.04
S
S
22-12-2018
03-02-2018
Andel
Papendrecht
201100136Maud Vonk11 :21
42
50 vrije slag
25 vlinderslag

50.66
NT
S
11-11-2018Roosendaal
200900024Tess Vonk09 :20
41
50 rugslag
100 schoolslag

41.11
1:35.48
S
S
22-12-2018
26-01-2019
Andel
Oosterhout
196700528Annette Wijnja-Visser67 :17
29
200 schoolslag
100 rugslag

2:57.37
1:20.55
S
S
03-02-2018
19-01-2018
Papendrecht
Terneuzen
199702135Thomas Zielhorst97 :5
16
50 vlinderslag
100 rugslag

29.98
1:04.44
S
S
16-12-2017
05-10-2013
Andel
Brielle
De Biesboschzwemmers Heren 1:24 x 50 vrije slag11-152:37.12
1:
2:
3:
4:
Rens Lisman
Lars Branderhorst
Tijn den Braber
Niels Muijt
06
04
06
06
41.64
38.32
41.48
35.68
17-03-2018
24-02-2018
12-01-2019
13-01-2018
Papendrecht
Andel
Papendrecht
Papendrecht
474 x 100 vrije slag11-993:57.54
1:
2:
3:
4:
Mark Visser
Erik Drewes
Leendert Paans
Robin Iking
88
84
01
92
1:00.64
59.71
1:00.12
57.07
13-01-2018
03-02-2018
21-04-2018
03-02-2018
Papendrecht
Papendrecht
Papendrecht
Papendrecht
De Biesboschzwemmers Dames 1:44 x 50 vrije slag11-132:12.93
1:
2:
3:
4:
Nicole Bogerd
Floor van Dijk
Romée van Rossem
Roos Suppers
05
05
05
05
32.72
34.72
33.29
32.20
24-11-2018
14-10-2018
14-10-2018
24-11-2018
Eindhoven
Oosterhout
Oosterhout
Eindhoven
494 x 100 vrije slag11-994:19.46
1:
2:
3:
4:
Sanne van de Pol
Jade Groeneveld
Redine van Breugel
Tonny Klop-Methorst
98
99
00
88
1:04.17
1:05.05
1:05.78
1:04.46
03-02-2018
03-02-2018
16-12-2017
22-12-2018
Papendrecht
Papendrecht
Andel
Andel
De Biesboschzwemmers Dames 2:494 x 100 vrije slag11-994:45.21
1:
2:
3:
4:
Larissa Huisman
Femke Golverdingen
Julia Verhoeven
Sacha Maas
00
01
01
01
1:09.50
1:12.54
1:13.96
1:09.21
05-11-2017
15-10-2017
10-12-2016
03-02-2018
Breda
Breda
Andel
Papendrecht
De Biesboschzwemmers Dames 3:494 x 100 vrije slag11-994:35.47
1:
2:
3:
4:
Christel Kramer
Mandy Swart
Sabrina Boekhout
Marjolein van den Berg
99
99
81
92
1:06.19
1:09.25
1:12.31
1:07.72
04-02-2018
04-02-2018
13-01-2018
03-02-2018
Roosendaal
Roosendaal
Papendrecht
Papendrecht
Programma:
Nr. 	Programma 
2	4x50m vrije slag est. jongens junioren 4 el. 
4	4x50m vrije slag est. meisjes junioren 3 el. 
5	50m vlinderslag heren senioren open 
7	200m wisselslag jongens jeugd 2 el. 
9	100m vlinderslag dames senioren 2 el. 
11	100m rugslag jongens junioren 2 el. 
13	200m schoolslag meisjes junioren 3 el. 
16	100m rugslag heren senioren open 
17	200m schoolslag dames senioren open 
19	100m schoolslag jongens minioren 6 el. 
20	50m rugslag meisjes junioren 1 el. 
21	50m vrije slag mixed minioren 4 el. 
23	200m wisselslag jongens junioren 4 el. 
24	100m vrije slag meisjes jeugd 2 el. 
26	200m schoolslag heren senioren open 
29	100m rugslag dames senioren open 
31	100m vlinderslag jongens jeugd 2 el. 
33	200m wisselslag dames senioren 2 el. 
34	200m schoolslag jongens junioren 2 el. 
36	100m rugslag meisjes junioren 3 el. 
39	50m vlinderslag dames senioren open 
40	50m rugslag jongens minioren 6 el. 
41	100m schoolslag meisjes junioren 1 el. 
42	25m vlinderslag mixed minioren 4 el. 
43	100m vrije slag jongens junioren 4 el. 
46	200m wisselslag meisjes jeugd 2 el. 
47	4x100m vrije slag est. heren senioren open 
49	4x100m vrije slag est. dames senioren open 
Categorie: competitie
Afmeldingen:Maud vonk, Mark, Lars Branderhorst, Harry , Dennis, Marjolein, Christel Kramer
Laatste update: 20-05-2018 @ 16:27

Klik hier om terug te gaan.

09/03 Oud papier
09/03 - 10/03 Speedo Jaargangwedstrijden
10/03 Limietwedstrijd lange baan De Warande
23/03 Competitie deel 4
30/03 Vallei Sprint Bokaal
06/04 NK 5000m
06/04 Ranomi Cup The Hague 2019
07/04 NJK 800/1500m
07/04 ZC2019 deel 2
07/04 Limietwedstrijd lange baan De Warande