Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Competitie deel 3

programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:zaterdag 09-02-2019
Inschrijfdatum:woensdag 30-01-2019
Afmelddatum:maandag 04-02-2019
Organisatie: ZOB '66
Plaats: SPORTCENTRUM PAPENDRECHT, BURGEMEESTER KEIJZERWEG 110, 3353 CV PAPENDRECHT, 078-7708162, http://www.sportcentrumpapendrecht.nl
8 banen
Reistijd: ± 21 minuten
Baan: 25
Vervoer: Onderling regelen; vertrek om 12:00 uur vanaf 't Bieshonk
Inzwemmen: 13:00 uur
Aanvang: 13:30 uur
Ploegleiding:
Officials:
Afmelden: Klik hier om je af te melden
Link organisatie:
Livetiming:
Opstelling:
Programma:
Nr. 	Programma 
2	4x50m vrije slag est. jongens junioren 4 el. 
4	4x50m vrije slag est. meisjes junioren 3 el. 
5	50m vlinderslag heren senioren open 
7	200m wisselslag jongens jeugd 2 el. 
9	100m vlinderslag dames senioren 2 el. 
11	100m rugslag jongens junioren 2 el. 
13	200m schoolslag meisjes junioren 3 el. 
16	100m rugslag heren senioren open 
17	200m schoolslag dames senioren open 
19	100m schoolslag jongens minioren 6 el. 
20	50m rugslag meisjes junioren 1 el. 
21	50m vrije slag mixed minioren 4 el. 
23	200m wisselslag jongens junioren 4 el. 
24	100m vrije slag meisjes jeugd 2 el. 
26	200m schoolslag heren senioren open 
29	100m rugslag dames senioren open 
31	100m vlinderslag jongens jeugd 2 el. 
33	200m wisselslag dames senioren 2 el. 
34	200m schoolslag jongens junioren 2 el. 
36	100m rugslag meisjes junioren 3 el. 
39	50m vlinderslag dames senioren open 
40	50m rugslag jongens minioren 6 el. 
41	100m schoolslag meisjes junioren 1 el. 
42	25m vlinderslag mixed minioren 4 el. 
43	100m vrije slag jongens junioren 4 el. 
46	200m wisselslag meisjes jeugd 2 el. 
47	4x100m vrije slag est. heren senioren open 
49	4x100m vrije slag est. dames senioren open 
Categorie: competitie
Inschrijven: voor deze wedstrijd kun je niet inschrijven. De opstelling wordt door de hoofdtrainer gemaakt.
Laatste update: 20-06-2018 @ 16:27

Klik hier om terug te gaan.

22/12 Clubkampioenschappen
05/01 200 minuten cup 2019
06/01 ZMC2018-2019 deel 5
12/01 Competitie deel 2
24/01 - 27/01 ONMK 2019 korte baan
26/01 Swimkick/Minioren deel 2
03/02 Limietwedstrijd lange baan De Warande
17/02 ROM 4
17/02 Minioren/Junioren deel 3
22/02 LAC deel 2