Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Competitie deel 1

programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:zaterdag 06-10-2018
Inschrijfdatum:woensdag 26-09-2018
Afmelddatum:dinsdag 02-10-2018
Organisatie: De Biesboschzwemmers
Plaats: SPORTCENTRUM PAPENDRECHT, BURGEMEESTER KEIJZERWEG 110, 3353 CV PAPENDRECHT, 078-7708162, http://www.sportcentrumpapendrecht.nl
8 banen
Reistijd: ± 21 minuten
Baan: 25
Vervoer: Onderling regelen; vertrek om 12:00 uur vanaf 't Bieshonk
Inzwemmen: 13:00 uur
Aanvang: 13:30 uur
Ploegleiding: Dirk de Kooter,...
Officials:
Afmelden: Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging Uitnodiging
Link organisatie:
Livetiming: https://www.b-b-z.nl/zwemtijden/livetiming/livetiming-competitie-2018-2019-deel-1/
Opstelling:
De Biesboschzwemmers
Nationale Zwemcompetitie ronde 1

Papendrecht  06-10-2018

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

199300012Marcha Admiraal93 :7
17
26
100 wisselslag
100 schoolslag
50 rugslag

1:11.58
1:25.30
36.40
S
S
S
16-12-2017
30-09-2017
17-03-2018
Andel
Papendrecht
Papendrecht
197001567Bastiaan Baggerman70 :16
25
35
50 rugslag
100 schoolslag
100 wisselslag

37.20
1:28.23
1:16.61
S
S
S
16-12-2017

16-12-2017
Andel

Andel
199200098Marianne van Berchum92 :7
17
26
100 wisselslag
100 schoolslag
50 rugslag

1:25.22
1:37.28
40.30
S
S
S
16-12-2017

16-12-2017
Andel

Andel
199200110Marjolein van den Berg92 :7
17
26
100 wisselslag
100 schoolslag
50 rugslag

1:21.17
1:42.23
40.62
S
S
S

03-02-2018
13-01-2018

Papendrecht
Papendrecht
200400340Celine Besselink04 :23
43
100 schoolslag
200 vrije slag

1:39.09
2:48.08
S
S
09-12-2017
21-04-2018
Andel
Papendrecht
200700128Yara Besselink07 :19
39
50 vrije slag
100 wisselslag

40.07
1:41.25
S
S
21-04-2018
13-01-2018
Papendrecht
Papendrecht
198100120Sabrina Boekhout81 :7
17
26
100 wisselslag
100 schoolslag
50 rugslag

1:18.90
1:33.46
38.13
S
S
S
16-12-2017

16-12-2017
Andel

Andel
200500442Nicole Bogerd05 :14
33
200 rugslag
100 vlinderslag

NT
NT

200200642Kaylie Branderhorst02 :10
29
200 schoolslag
100 rugslag

NT
1:33.58

S

04-02-2018

Roosendaal
200004404Redine van Breugel00 :7
17
26
100 wisselslag
100 schoolslag
50 rugslag

1:14.22
1:26.82
36.78
S
S
S
16-12-2017
13-01-2018
21-04-2018
Andel
Papendrecht
Papendrecht
200500912Lonneke Bults05 :14
33
200 rugslag
100 vlinderslag

NT
1:37.37

S

24-02-2018

Andel
200702580Mirthe Bults07 :19
39
50 vrije slag
100 wisselslag

53.86
2:21.42
S
S
25-11-2017
14-01-2018
Breda
Etten-Leur
197100175Harry Cornet71 :25
35
100 schoolslag
100 wisselslag

1:11.25
1:04.61
S
S
16-12-2017
16-12-2017
Andel
Andel
200504370Floor van Dijk05 :14
33
200 rugslag
100 vlinderslag

NT
1:28.67

S

24-02-2018

Andel
198400543Erik Drewes84 :16
25
35
50 rugslag
100 schoolslag
100 wisselslag

35.36
1:18.44
1:08.14
S
S
S
17-03-2018
30-09-2017
30-09-2017
Papendrecht
Papendrecht
Papendrecht
199107161Lars Duijnhouwer91 :16
25
35
50 rugslag
100 schoolslag
100 wisselslag

33.51
1:13.70
1:08.94
S
S
S
18-03-2018
04-02-2018
01-10-2017
Roosendaal
Roosendaal
Den Bosch
196900192Marjo Goelema-Koek69 :7
17
26
100 wisselslag
100 schoolslag
50 rugslag

1:16.73
1:19.94
39.36
S
S
S
16-12-2017
20-01-2018
Andel
Terneuzen
200100258Femke Golverdingen01 :10
29
200 schoolslag
100 rugslag

3:21.55
1:18.21
S
S
17-03-2018
16-12-2017
Papendrecht
Andel
199900480Jade Groeneveld99 :7
17
26
100 wisselslag
100 schoolslag
50 rugslag

1:14.28
1:30.78
34.50
S
S
S

03-02-2018
17-03-2018

Papendrecht
Papendrecht
200400534Chimène Huisman04 :23
43
100 schoolslag
200 vrije slag

1:50.88
2:57.55
S
S
09-12-2017
17-03-2018
Andel
Papendrecht
200005636Larissa Huisman00 :7
17
26
100 wisselslag
100 schoolslag
50 rugslag

1:21.87
1:34.08
42.15
S
S
S
28-10-2017
13-01-2018
21-04-2018
Sliedrecht
Papendrecht
Papendrecht
198302643Dennis Klop83 :16
25
35
50 rugslag
100 schoolslag
100 wisselslag

38.22
1:21.31
1:15.70
S
S
S
200800185Lars de Kooter08 :18
38
100 wisselslag
50 vrije slag

1:34.42
38.88
S
S
17-02-2018
09-06-2018
Leiden
Roosendaal
199901248Christel Kramer99 :7
17
26
100 wisselslag
100 schoolslag
50 rugslag

1:15.42
NT
34.17
S

S
16-12-2017

11-03-2018
Andel

Andel
200000059Tom Kruis00 :16
25
35
50 rugslag
100 schoolslag
100 wisselslag

33.07
1:21.51
1:07.70
L
L
S
200900168Anne Lisman09 :20
40
50 rugslag
25 schoolslag

1:05.48
30.36
S
S
27-01-2018
21-04-2018
Oosterhout
Papendrecht
200000117Nick Lisman00 :16
25
35
50 rugslag
100 schoolslag
100 wisselslag

45.17
1:23.72
1:15.86
S
S
S
03-02-2018
13-01-2018
16-12-2017
Papendrecht
Papendrecht
Andel
200600093Rens Lisman06 :21
41
200 vrije slag
100 schoolslag

NT
2:02.88

S

27-01-2018

Oosterhout
200100540Sacha Maas01 :10
29
200 schoolslag
100 rugslag

3:16.48
1:21.74
S
S
17-03-2018
21-04-2018
Papendrecht
Papendrecht
200600095Niels Muijt06 :12
31
100 vlinderslag
200 rugslag

1:47.58
NT
S
10-03-2018Andel
200102805Leendert Paans01 :8
27
100 rugslag
200 schoolslag

1:10.73
3:04.18
S
S
21-04-2018Papendrecht
199800722Sanne van de Pol98 :7
17
26
100 wisselslag
100 schoolslag
50 rugslag

1:15.50
1:27.67
38.45
S
S
S
16-12-2017
03-02-2018
17-03-2018
Andel
Papendrecht
Papendrecht
200800194Jansje de Ridder08 :19
39
50 vrije slag
100 wisselslag

40.86
1:49.58
S
S
07-10-2017
22-04-2018
Andel
Boxtel
200500684Romée van Rossem05 :14
33
200 rugslag
100 vlinderslag

2:57.18
1:35.54
S
S
21-04-2018
24-02-2018
Papendrecht
Andel
200304035Kees Smitsman03 :21
41
200 vrije slag
100 schoolslag

NT
2:12.15

S
200900152Emma van der Spoel09 :20
40
50 rugslag
25 schoolslag

56.61
29.88
S
S
16-12-2017
21-04-2018
Andel
Papendrecht
200703102Tessa van der Spoel07 :19
39
50 vrije slag
100 wisselslag

52.36
2:08.45
S
S
10-03-2018
13-01-2018
Andel
Papendrecht
200500070Roos Suppers05 :14
33
200 rugslag
100 vlinderslag

NT
1:35.51

S

24-02-2018

Andel
199904916Mandy Swart99 :7
17
26
100 wisselslag
100 schoolslag
50 rugslag

1:20.30
1:27.67
36.36
S
S
S
09-12-2017
16-12-2017
09-12-2017
Andel
Andel
Andel
200100082Julia Verhoeven01 :10
29
200 schoolslag
100 rugslag

3:22.50
1:26.10
S
S
17-03-2018
03-02-2018
Papendrecht
Papendrecht
200400338Margonda Versluis04 :23
43
100 schoolslag
200 vrije slag

1:44.37
NT
S
13-01-2018Papendrecht
200800384Hannah Vink08 :19
39
50 vrije slag
100 wisselslag

43.97
1:55.32
S
S
17-03-2018
21-04-2018
Papendrecht
Papendrecht
200602687Rik Vink06 :21
41
200 vrije slag
100 schoolslag

NT
2:28.32

S

30-09-2017

Papendrecht
200703104Evi Visser07 :19
39
50 vrije slag
100 wisselslag

49.27
NT
S
16-12-2017Andel
201100136Maud Vonk11 :20
40
50 rugslag
25 schoolslag

NT
30.33

S

10-03-2018

Andel
200900024Tess Vonk09 :19
39
50 vrije slag
100 wisselslag

36.86
1:30.45
L
S
08-04-2018
10-06-2018
Oosterhout
Roosendaal
200901358Anieke aan den Wiel09 :20
40
50 rugslag
25 schoolslag

1:01.05
NT
S
16-12-2017Andel
196700528Annette Wijnja-Visser67 :7
17
26
100 wisselslag
100 schoolslag
50 rugslag

1:17.41
1:23.18
36.63
S
S
S
16-12-2017
20-01-2018
16-12-2017
Andel
Terneuzen
Andel
199702135Thomas Zielhorst97 :16
25
35
50 rugslag
100 schoolslag
100 wisselslag

31.28
1:33.24
1:09.59
S
S
S
03-02-2018

16-12-2017
Papendrecht

Andel
De Biesboschzwemmers Heren 1:454 x 50 vrije slag11-991:48.64
1:
2:
3:
4:
Harry Cornet
Thomas Zielhorst
Lars Duijnhouwer
Erik Drewes
71
97
91
84
25.90
27.41
27.65
27.68
16-12-2017
21-04-2018
03-03-2018
21-04-2018
Andel
Papendrecht
Gorinchem
Papendrecht
De Biesboschzwemmers Dames 1:44 x 100 vrije slag11-134:54.49
1:
2:
3:
4:
Romée van Rossem
Floor van Dijk
Nicole Bogerd
Roos Suppers
05
05
05
05
1:14.77
1:13.24
1:15.56
1:10.92
23-09-2018
23-09-2018
04-02-2018
23-09-2018
Roosendaal
Roosendaal
Roosendaal
Roosendaal
464 x 100 wisselslag11-994:49.30
1:
2:
3:
4:
Jade Groeneveld
Marjo Goelema-Koek
Marcha Admiraal
Sanne van de Pol
99
69
93
98
1:12.42
1:19.94
1:12.77
1:04.17
17-03-2018
20-01-2018
17-03-2018
03-02-2018
Papendrecht
Terneuzen
Papendrecht
Papendrecht
De Biesboschzwemmers Dames 2:464 x 100 wisselslag11-995:19.23
1:
2:
3:
4:
Femke Golverdingen
Redine van Breugel
Julia Verhoeven
Sacha Maas
01
00
01
01
1:18.21
1:26.82
1:24.99
1:09.21
16-12-2017
13-01-2018
05-11-2017
03-02-2018
Andel
Papendrecht
Breda
Papendrecht
De Biesboschzwemmers Dames 3:464 x 100 wisselslag11-995:08.48
1:
2:
3:
4:
Christel Kramer
Mandy Swart
Sabrina Boekhout
Marjolein van den Berg
99
99
81
92
1:16.47
1:27.67
1:16.62
1:07.72

De Biesboschzwemmershttps://www.b-b-z.nlOpgericht 20 mei 1968
Programma:
Prog.nr.	Afstand/zwemslag	Geslacht	Leeftijd
1	4 x 100 wisselslag	Heren	11-15
4	4 x 100 vrije slag	Dames	11-13
7	100 wisselslag	Dames	11-99
8	100 rugslag	Heren	11-17
10	200 schoolslag	Dames	11-17
12	100 vlinderslag	Heren	11-13
14	200 rugslag	Dames	11-13
16	50 rugslag	Heren	11-99
17	100 schoolslag	Dames	11-99
18	100 wisselslag	Heren	9-11
19	50 vrije slag	Dames	9-11
20	50 rugslag	Alle	7-9
21	200 vrije slag	Heren	11-15
23	100 schoolslag	Dames	11-15
25	100 schoolslag	Heren	11-99
26	50 rugslag	Dames	11-99
27	200 schoolslag	Heren	11-17
29	100 rugslag	Dames	11-17
31	200 rugslag	Heren	11-13
33	100 vlinderslag	Dames	11-13
35	100 wisselslag	Heren	11-99
38	50 vrije slag	Heren	9-11
39	100 wisselslag	Dames	9-11
40	25 schoolslag	Alle	7-9
41	100 schoolslag	Heren	11-15
43	200 vrije slag	Dames	11-15
45	4 x 50 vrije slag	Heren	11-99
46	4 x 100 wisselslag	Dames	11-99
Categorie: competitie
Afmeldingen:Mark Visser, Arjon, Tonny, Tonny Klop-Methorst, Jan-Bart, Jurrian en Mirthe, Tijn den Braber, Robin Iking , Redine, evi visser, Rik en Hannah Vink, Jade groeneveld, Larissa, Marianne van Berchum, Leendert
Laatste update: 02-10-2018 @ 19:10

Klik hier om terug te gaan.

17/11 - 25/11 Regio Winter Kampioenschappen 2018
28/11 Jeugdmiddag
02/12 Zuidelijke Cirkel 2018 deel 6
02/12 Limietwedstrijd De Geul
08/12 ZMC2018-2019 deel 4
09/12 ROM deel 3
09/12 Minioren/Junioren deel 2
13/12 - 16/12 NJJK korte baan 2018
14/12 LAC deel 1
21/12 - 23/12 ONK korte baan 2018