Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Luxembourg Masters Open 2018

programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:zaterdag 13-10-2018 - 14-10-2018
Inschrijfdatum:maandag 01-10-2018
Afmelddatum:maandag 01-10-2018
Organisatie: Swimming Luxembourg
Plaats: PISCINE DU CAMPUS GEESSEKNšPPCHEN, BOULEVARD PIERRE DUPONG, L-1430 LUXEMBOURG, ,
8 banen
Reistijd: ± 200 minuten
Baan: 50
Vervoer: Onderling regelen
Inzwemmen: 08:00 uur
Aanvang: 09:00 uur
Ploegleiding: Onderling regelen
Officials:
Afmelden: Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging Uitnodiging
Link organisatie: http://swimming.lu/lux-masters-open/
Livetiming: https://live.swimrankings.net/22499/
Opstelling:
De Biesboschzwemmers
Luxembourg MASTERS OPEN 2018

Campus Geesseknaeppchen  Hollerich/Luxembourg (LUX)  13-/14-10-2018

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Lange baan (50m)

13-007 / 13 / NED

196900192Marjo Goelema-Koek69 :5
11
15
30
32
36
50 schoolslag
100 vrije slag
100 vlinderslag
50 vlinderslag
50 vrije slag
100 schoolslag

36.45
1:06.48
1:16.68
34.73
30.01
1:22.42
L
L
S
L
L
L
05-05-2018



06-05-2018
04-05-2018
Den Haag



Den Haag
Den Haag
197200889Wouter van der Stelt72 :2
12
21
23
39
1500 vrije slag
100 vrije slag
400 vrije slag
800 vrije slag
200 vrije slag

22:43.94
1:10.00
5:43.60
11:47.36
2:34.16
L
L
L
L
L
03-05-2018

04-05-2018
06-05-2018
05-05-2018
Den Haag

Den Haag
Den Haag
Den Haag
196801475Nico Swart68 :4
8
27
37
200 rugslag
50 rugslag
100 rugslag
100 schoolslag

2:50.50
34.45
1:16.49
1:23.36
L
L
L
L
05-05-2018
25-03-2018
07-07-2018
08-07-2018
Den Haag
Amersfoort
Eindhoven
Eindhoven
196301397Richard Tiemstra63 :6
8
12
50 schoolslag
50 rugslag
100 vrije slag

39.05
38.00
1:17.39
L
L
L
05-05-2018

05-05-2018
Den Haag

Den Haag
196301403Paul Wijnja63 :12
21
31
33
39
100 vrije slag
400 vrije slag
50 vlinderslag
50 vrije slag
200 vrije slag

1:06.55
5:25.03
32.90
29.39
2:29.78
L
S
L
L
L
06-09-2018

06-09-2018
06-05-2018
03-09-2018
Kranj (SLO)

Kranj (SLO)
Den Haag
Kranj (SLO)
196700528Annette Wijnja-Visser67 :3
7
18
22
36
200 rugslag
50 rugslag
200 schoolslag
800 vrije slag
100 schoolslag

2:58.38
37.54
3:04.87
10:59.69
1:25.61
L
L
L
S
L
05-05-2018
04-05-2018
06-05-2018

08-07-2018
Den Haag
Den Haag
Den Haag

Eindhoven
De Biesboschzwemmers Gemengd 1:404 x 50 vrije slag200-2392:01.25
1:
2:
3:
4:
Paul Wijnja
Nico Swart
Annette Wijnja-Visser
Marjo Goelema-Koek
63
68
67
69
29.43
30.86
30.95
30.01
04-09-2018
06-05-2018

06-05-2018
Kranj (SLO)
Den Haag

Den Haag

De Biesboschzwemmershttps://www.b-b-z.nlOpgericht 20 mei 1968
Programma:
Zaterdag 13 oktober
Sessie 1
Inzwemmen 8:00 uur
Wedstrijd 9:00 uur
1 	1500m vrije slag dames
2 	1500m vrije slag heren
3 	200m rugslag dames
4 	200m rugslag heren
5 	50m schoolslag dames
6 	50m schoolslag heren

Sessie 2
Inzwemmen 13:30 uur
Wedstrijd 14:30 uur
7 	50m rugslag dames
8 	50m rugslag heren
9 	4x50m wisselslag dames
10 	4x50m wisselslag heren
11 	100m vrije slag dames
12 	100m vrije slag heren
13 	400m wisselslag dames
14 	400m wisselslag heren
15 	100m vlinderslag dames
16 	100m vlinderslag heren
Pauze 20 minuten
17 	4x50m wisselslag gemengd
18 	200m schoolslag dames
19 	200m schoolslag heren
20 	400m vrije slag dames
21 	400m vrije slag heren

Zondag 14 oktober 2018
Sessie 3
Inzwemmen 8:00 uur
Wedstrijd 9:00 uur
22 	800m vrije slag dames
23 	800m vrije slag heren
24 	4x50m vrije slag dames
25 	4x50m vrije slag heren
26 	100m rugslag dames
27 	100m rugslag heren
28 	200m wisselslag dames
29 	200m wisselslag heren
30 	50m vlinderslag dames
31 	50m vlinderslag heren

Sessie 4
Inzwemmen 13:00 uur
Wedstrijd 14:00 uur
32 	50m vrije slag dames
33 	50m vrije slag heren
34 	200m vlinderslag dames
35 	200m vlinderslag heren
36 	100m schoolslag dames
37 	100m schoolslag heren
38 	200m vrije slag dames
39 	200m vrije slag heren
40 	4x50m vrije slag gemengd
Opmerkingen: Kosten:
- Persoonlijke starts ‚ā¨ 7,00
- Estafette ‚ā¨ 10,00
Categorie: masters
Ontvangen inschrijvingen: Wouter van der Stelt nummer(s):2, 12, 17, 21, 23, 39, 40
Richard Tiemtra nummer(s):6, 8, 12
Nico Swart nummer(s):4, 8, 17, 25, 27, 37, 40
Annette nummer(s):3, 7, 18, 22, 36, 40
Paul Wijnja nummer(s):12, 21, 31, 33, 39, 40
Marjo nummer(s):5, 11, 15, 17, 30, 32, 36, 40
Aantal inschrijvingen: 6 inschrijvingen
Laatste update: 11-10-2018 @ 20:31

Klik hier om terug te gaan.

17/11 - 25/11 Regio Winter Kampioenschappen 2018
28/11 Jeugdmiddag
02/12 Zuidelijke Cirkel 2018 deel 6
02/12 Limietwedstrijd De Geul
08/12 ZMC2018-2019 deel 4
09/12 ROM deel 3
09/12 Minioren/Junioren deel 2
13/12 - 16/12 NJJK korte baan 2018
14/12 LAC deel 1
21/12 - 23/12 ONK korte baan 2018