Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Luxembourg Masters Open 2018

programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:zaterdag 13-10-2018 - 14-10-2018
Inschrijfdatum:maandag 01-10-2018
Afmelddatum:maandag 01-10-2018
Organisatie: Swimming Luxembourg
Plaats: PISCINE DU CAMPUS GEESSEKNšPPCHEN
BOULEVARD PIERRE DUPONG
L-1430
LUXEMBOURG


8 banen
Reistijd: ± 200 minuten
Baan: 50
Vervoer: Onderling regelen
Inzwemmen: 08:00 uur
Aanvang: 09:00 uur
Ploegleiding: Onderling regelen
Officials:
Afmelden: Klik hier om je af te melden
Link organisatie: http://swimming.lu/lux-masters-open/
Livetiming:
Opstelling:
Programma:
Zaterdag 13 oktober
Sessie 1
Inzwemmen 8:00 uur
Wedstrijd 9:00 uur
1 	1500m vrije slag dames
2 	1500m vrije slag heren
3 	200m rugslag dames
4 	200m rugslag heren
5 	50m schoolslag dames
6 	50m schoolslag heren

Sessie 2
Inzwemmen 13:30 uur
Wedstrijd 14:30 uur
7 	50m rugslag dames
8 	50m rugslag heren
9 	4x50m wisselslag dames
10 	4x50m wisselslag heren
11 	100m vrije slag dames
12 	100m vrije slag heren
13 	400m wisselslag dames
14 	400m wisselslag heren
15 	100m vlinderslag dames
16 	100m vlinderslag heren
Pauze 20 minuten
17 	4x50m wisselslag gemengd
18 	200m schoolslag dames
19 	200m schoolslag heren
20 	400m vrije slag dames
21 	400m vrije slag heren

Zondag 14 oktober 2018
Sessie 3
Inzwemmen 8:00 uur
Wedstrijd 9:00 uur
22 	800m vrije slag dames
23 	800m vrije slag heren
24 	4x50m vrije slag dames
25 	4x50m vrije slag heren
26 	100m rugslag dames
27 	100m rugslag heren
28 	200m wisselslag dames
29 	200m wisselslag heren
30 	50m vlinderslag dames
31 	50m vlinderslag heren

Sessie 4
Inzwemmen 13:00 uur
Wedstrijd 14:00 uur
32 	50m vrije slag dames
33 	50m vrije slag heren
34 	200m vlinderslag dames
35 	200m vlinderslag heren
36 	100m schoolslag dames
37 	100m schoolslag heren
38 	200m vrije slag dames
39 	200m vrije slag heren
40 	4x50m vrije slag gemengd
Opmerkingen: Kosten:
- Persoonlijke starts ‚ā¨ 7,00
- Estafette ‚ā¨ 10,00
Categorie: masters
Inschrijven: Klik hier om je in te schrijven
Ontvangen inschrijvingen: Wouter van der Stelt nummer(s):2, 12, 17, 21, 23, 39, 40
Richard Tiemtra nummer(s):6, 8, 12
Nico Swart nummer(s):4, 8, 17, 25, 27, 37, 40
Annette nummer(s):3, 7, 18, 22, 36, 40
Paul Wijnja nummer(s):12, 21, 31, 33, 39, 40
Marjo nummer(s):5, 11, 15, 17, 30, 32, 36, 40
Aantal inschrijvingen: 6 inschrijvingen
Laatste update: 21-09-2018 @ 15:08

Klik hier om terug te gaan.

23/09 Minioren/Junioren deel 1
06/10 Competitie deel 1
10/10 Jeugdmiddag
13/10 Swimkick/Minioren deel 1
14/10 Limietwedstrijd korte baan De Warande
27/10 NJK 800/1500m
27/10 ZMC2018-2019 deel 2
28/10 Limietwedstrijd korte baan De Warande
04/11 Zuidelijke Cirkel 2018 deel 5
11/11 Regio Minioren Club Meet

Geef een reactie