Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Speedo Jaargangwedstrijden 2018

programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:zaterdag 17-02-2018 - 18-02-2018
Inschrijfdatum:maandag 05-02-2018
Afmelddatum:maandag 12-02-2018
Organisatie: LZ1886
Plaats: DE ZIJL
PARAMARIBOSTRAAT 66
2315 VK
LEIDEN
071-5220780
https://www.leidswater.nl/dezijl/
6 banen
Reistijd: ± 55 minuten
Baan: 25
Vervoer: Onderling regelen
Inzwemmen: 13:30 uur
Aanvang: 14:15 uur
Ploegleiding: Dirk de Kooter
Afmelden: Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging Uitnodiging
Link organisatie: http://lz1886.nl/jaargangwedstrijden/
Livetiming:
Opstelling:
De Biesboschzwemmers
Speedo Jaargangwedstrijden 2018

Leiden  17-/18-2-2018

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

200800185Lars de Kooter08 :5
10
15
22
29
34
50 vrije slag
100 schoolslag
100 wisselslag
100 vrije slag
50 vlinderslag
100 rugslag

39.21
1:48.54
1:34.94
1:34.41
47.40
1:43.60
S
S
S
S
S
S
13-1-2018
30-9-2017
13-1-2018
07-10-2017
16-12-2017
03-2-2018
Papendrecht
Papendrecht
Papendrecht
Andel
Andel
Papendrecht
200900024Tess Vonk09 :4
9
14
21
26
33
100 rugslag
100 vrije slag
50 vlinderslag
100 wisselslag
100 schoolslag
50 vrije slag

1:36.08
1:31.93
44.82
1:42.17
1:45.33
37.12
S
S
S
S
S
S
27-1-2018
07-10-2017
16-12-2017
07-10-2017
09-12-2017
16-12-2017
Oosterhout
Andel
Andel
Andel
Andel
Andel

De Biesboschzwemmershttps://www.b-b-z.nlOpgericht 20 mei 1968
Programma:
ZATERDAG 17 FEBRUARI 2018
Inzwemmen 13.30 uur
Aanvang wedstrijd 14.15 uur
01 	100 vrij 	jongens minioren 6 	
02 	100 vrij 	meisjes minioren 5 	 
03 	100 rug 	jongens minioren 5 	
04 	100 rug 	meisjes minioren 4 e.l. 	
05 	50 vrij 	jongens minioren 4 e.l 	
Prijsuitreiking programmanummers 1, 2 en 3
06 	200 wissel 	jongens minioren 6 	
07 	200 wissel 	meisjes minioren 5 	
08 	100 vrij 	jongens minioren 5 	
Prijsuitreiking programmanummers  4, 5 en 6
09 	100 vrij 	meisjes minioren 4 e.l. 	
10 	100 school 	jongens minioren 4 e.l 	
11 	200 vrij 	jongens minioren 6 	
Prijsuitreiking programmanummers 7, 8 en 9
12 	200 vrij 	meisjes minioren 5 	
13 	50 vlinder 	jongens minioren 5 	
14 	50 vlinder 	meisjes minioren 4 e.l 	
Prijsuitreiking programmanummers 10, 11 en 12
15 	100 wissel 	jongens minioren 4 e.l. 	
16 	100 vlinder 	jongens minioren 6 	
17 	100 vlinder 	meisjes minioren 5 	
Prijsuitreiking programmanummers 13, 14, 15, 16 en 17

 
ZONDAG 18 FEBRUARI 2018
Inzwemmen 13.30 uur
Aanvang wedstrijd 14.15 uur
18 	50 vrij 	jongens minioren 6 	
19 	50 vrij 	meisjes minioren 5 	
20 	100 wissel 	jongens minioren 5 	
21 	100 wissel 	meisjes minioren 4 e.l. 	
22 	100 vrij 	jongens minioren 4 e.l. 	
Prijsuitreiking programmanummers 18, 19, 20 en 21
23 	100 rug 	jongens minioren 6 	
24 	100 rug 	meisjes minioren 5 	
25 	100 school 	jongens minioren 5 	
26 	100 school 	meisjes minioren 4 e.l 	
Prijsuitreiking programmanummers 22, 23 en 24
27 	400 vrij 	jongens minioren 6 	
28 	100 school 	meisjes minioren 5 	
29 	50 vlinder 	jongens minioren 4 e.l. 	
30 	100 school 	jongens minioren 6 	
Prijsuitreiking programmanummers 25, 26, 27, 28 en 29
31 	400 vrij 	meisjes minioren 5 	
32 	50 vrij 	jongens minioren 5 	
33 	50 vrij 	meisjes minioren 4 e.l. 	
34 	100 rug 	jongens minioren 4 e.l. 	
Prijsuitreiking programmanummers 30, 31 en 32
35 	100 wissel 	jongens minioren 6 	 
36 	100 wissel 	meisjes minioren 5 	
Prijsuitreiking programmanummers 33, 34, 35 en 36
Categorie: minioren
Laatste update: 14-02-2018 @ 12:20

Klik hier om terug te gaan.

28/04 Limietwedstrijd MNC Dordrecht
03/05-06/05 ONK Masters
13/05 Zuidelijke Cirkel 2018 deel 3
26/05-03/06 Regio kampioenschappen
02/06 Trainersclinic
09/06-10/06 Regio Miniorenfinales
14/06-17/06 NJJK
21/06-23/06 ONK
23/06 De Doetse Kom
24/06 Kortebaan wedstrijden

Geef een reactie