Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Zuidelijke Cirkel 2018 deel 1

programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:zaterdag 03-03-2018
Inschrijfdatum:zondag 18-02-2018
Afmelddatum:maandag 26-02-2018
Organisatie: De Biesboschzwemmers
Plaats: CARIBA-BAD
BATAAFSEKADE 8
4204 AX
GORINCHEM
0183-623911
http://www.caribabad.nl
6 banen
Reistijd: ± 14 minuten
Baan: 25
Vervoer: Onderling regelen; om 12:45 uur melden bij de ploegleiding in de hal van het zwembad
Inzwemmen: 13:00 uur
Aanvang: 13:30 uur
Ploegleiding: Onderling regelen
Afmelden: Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Link organisatie: https://www.b-b-z.nl/zc2018_deel_1
Livetiming: https://www.b-b-z.nl/zwemtijden/livetiming/livetiming-zuidelijke-cirkel-2018-deel-1
Opstelling:
Programma:
1 4x50m wisselslag D/H/Mix
2 25m vrije slag D/H
3 100m rugslag D/H
4 50m vrije slag D/H
5 25m vlinderslag D/H
6 200m vlinderslag D/H
7 50m rugslag D/H
8 25m schoolslag D/H
9 100m vrije slag D/H
10 50m schoolslag D/H
11 4x50m vlinderslag D/H/Mix
12 400m vrije slag D/H
Opmerkingen: Kosten:
Per 25m start 1,75 euro
Per 50m start 2,00 euro
Per 100m start 2,50 euro
Per 200m start 3,00 euro
Per 300m start 3,50 euro
Per 400m start 4,00 euro
Per 800m start 5,00 euro
Per 1500m start 7,50 euro
Estafettes gratis
Categorie: masters
Ontvangen inschrijvingen: Annette nummer(s):1, 4, 12
Pieter Visser nummer(s):2, 8
Pieter Vink nummer(s):2, 4, 5, 9
Richard Tiemstra nummer(s):3, 8, 12
Bianca nummer(s):2, 4, 12
Rob nummer(s):2, 4, 8, 10
Ingmar Visser nummer(s):3, 9, 12
Paul Wijnja nummer(s):1, 4, 9, 11
Marjo Goelema-Koek nummer(s):1, 5, 8, 11
Harry nummer(s):1, 4, 8, 11
Sabrina nummer(s):2, 5, 12
Erik nummer(s):1, 4, 8, 12
Mark nummer(s):2, 5, 8, 11
Neel Gielen nummer(s):2, 4, 5, 9
Jolanda Groeneveld nummer(s):2, 8
Marjolein nummer(s):2, 4, 9
Jovanca nummer(s):4, 8
Elise voor den Dag nummer(s):4, 10
Marianne nummer(s):1, 4, 7
Carin nummer(s):4, 7
Aantal inschrijvingen: 20 inschrijvingen
Laatste update: 05-02-2018 @ 20:44

Klik hier om terug te gaan.

28/04 Limietwedstrijd MNC Dordrecht
03/05-06/05 ONK Masters
13/05 Zuidelijke Cirkel 2018 deel 3
26/05-03/06 Regio kampioenschappen
02/06 Trainersclinic
09/06-10/06 Regio Miniorenfinales
14/06-17/06 NJJK
21/06-23/06 ONK
23/06 De Doetse Kom
24/06 Kortebaan wedstrijden

Geef een reactie