Kalender


Klik hier om terug te gaan.

IJzeren Man Race Vugt

programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:zondag 10-09-2017
Inschrijfdatum:maandag 04-09-2017
Afmelddatum:maandag 04-09-2017
Organisatie: Z&PV De Dommelbaarzen
Plaats: Vugt
Reistijd: ± minuten
Baan: 1000
Vervoer: Onderling regelen; vertrek om 9.00 uur vanaf 't Bieshonk
Aanvang: 10:00 uur
Ploegleiding:
Afmelden: Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging Uitnodiging
Link organisatie:
Livetiming:
Opstelling:
De Biesboschzwemmers
Zesde IJzeren Man Zwemrace

Vught10-9-2017

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Open water

13-007 / 13 / NED

197001567Bastiaan Baggerman

70 :181000 vrije slag16:16.05 12-9-2015Sleeuwijk
198100120Sabrina Boekhout

81 :191000 vrije slag14:40.45 28-8-2016Oosterhout
200005636Larissa Huisman

00 :81000 vrije slag16:29.83 12-9-2015Sleeuwijk
199200583Robin Iking92 :7
18
1000 vrije slag
1000 vrije slag

NT
NT

200000117Nick Lisman00 :71000 vrije slag

16:55.22 27-8-2016Oirschot
200102805Leendert Paans01 :71000 vrije slag

14:16.45 7-8-2016Breda
200100082Julia Verhoeven

01 :152000 schoolslag41:06.43 7-8-2016Breda
200200116Laura Verhoeven

02 :81000 vrije slag18:09.61 7-8-2016Breda
198102317Ingmar Visser81 :51000 schoolslag

17:32.68 6-8-2017Breda

De Biesboschzwemmershttps://www.b-b-z.nlOpgericht 20 mei 1968
Programma:
Programma aanvang ca ow-klas
aanvang juryvergadering in het Clubhuis 9.00 uur
1 a/b 5000m vrije slag heren jeugd, heren senioren 10.00 uur vsh/j
2 a/b 5000m vrije slag dames jeugd, heren senioren 10.05 uur vsd/j
3 a/b 500m schoolslag jongens junioren 1 & 2, 3 en 4 11.45 uur ssjj
4 a/b 500m schoolslag meisjes junioren 1, 2 & 3 11.50 uur ssmj
5 a/f 1000m schoolslag heren Masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+ en 70+ 12.05 uur M-ssh
6 a/g 1000m schoolslag dames Masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+ en 80+ 12.10 uur M-ssd
7 a/d 1000m vrije slag junioren jongens 1 & 2, junioren jongens 3 & 4, heren
jeugd, heren senioren 12.40 uur vsjj/vsh/j
8 a/d 1000m vrije slag junioren meisjes 1, junioren meisjes 2 & 3, dames jeugd, dames senioren
12.45 uur vsmj/vsm/j
9 Bedrijven- en scholenestafette 4 x 250m 13.10 uur
10 250m prestatietocht 6 jaar e.o. (6&7 jr. onder begeleiding zwemmers 18+) 13.30 uur
11 500m prestatietocht 9 jaar en ouder 13.30 uur
12 1000m prestatietocht 12 jaar en ouder 13.30 uur
13 2000m prestatietocht 16 jaar en ouder 13.35 uur
Prijsuitreikingen 13.10 uur
14 a/b 2000m schoolslag heren jeugd, heren senioren 14.30 uur ssh/j
15 a/b 2000m schoolslag dames jeugd, dames senioren 14.35 uur ssd/j
16 a/b 250m vrije slag jongens minioren 1 t/m 3, meisjes minioren 1 t/m 3 15.10 uur
17 a/b 500m vrije slag jongens minioren 4 t/m 6, meisjes minioren 4 & 5 15.20 uur
18 a/f 1000m vrije slag heren Masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+ en 70+ 15.35 uur M-vsh
19 a/g 1000m vrije slag dames Masters 20+, 30+, 40+, 50+, 60+, 70+ en 80+ 15.40 uur M-vsd
prijsuitreikingen 16.15 uur
Opmerkingen: Kosten:
1e start 7,00
2e etc. start 5,00
bedrijvenestafette 50,00 per team van 4 man
prestatietocht 5,00
cap 1,00
ETW-chips 3,00
Categorie: openwater
Laatste update: 09-09-2017 @ 22:02

Klik hier om terug te gaan.

21/07 Ter Rede van Hoorn
22/07 9e Brakeboer Trofee
28/07 ONK + OWW Bosbaan
29/07 ONK + OWW Bosbaan
04/08 Havenwedstrijden
11/08 NK Marathon
18/08 14e OWW �t Waaltje
26/08 87e Dopharma OW Zwemklassieker
01/09 46e Ganzetrek
02/09 47e Kanaalrace

Geef een reactie