Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Regio Miniorenfinales

programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:zaterdag 09-06-2018 - 10-06-2018
Inschrijfdatum:woensdag 30-05-2018
Afmelddatum:maandag 04-06-2018
Organisatie: Hieronymus
Plaats: DE STOK
DE STOK 2
4703 SZ
ROOSENDAAL
0165-534726
http://www.destok.nl/
6 banen
Reistijd: ± 45 minuten
Baan: 25
Vervoer: Onderling regelen; vertrek 11:45 uur vanaf 't Bieshonk
Inzwemmen: 13:00 uur
Aanvang: 13:30 uur
Ploegleiding: Dirk de Kooter
Officials:
Afmelden: Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging Uitnodiging
Link organisatie:
Livetiming: http://www.zpv-hieronymus.com/liveresults/RMFBrabant2018/index.html#
Opstelling:
De Biesboschzwemmers
Regionale Miniorenfinale (Brabant)

Roosendaal  09-/10-6-2018

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

200700128Yara Besselink07 :7
24
30
100 vrije slag
100 schoolslag
100 rugslag

1:25.54
1:44.74
1:38.54 (2e res)


200800185Lars de Kooter08 :12
27
33
100 vrije slag
50 vlinderslag
100 rugslag

1:34.41
49.72
1:47.37


200900168Anne Lisman09 :5
11
20
32
100 schoolslag
100 vrije slag
100 wisselslag
100 rugslag

2:17.51
2:09.73
2:27.95
2:21.72



200600095Niels Muijt06 :2
8
14
19
25
31
400 vrije slag
100 rugslag
100 schoolslag
200 wisselslag
100 vrije slag
100 vlinderslag

6:31.11 (1e res)
1:34.00 (1e res)
1:47.10 (1e res)
3:23.30
1:20.95
1:47.58 (1e res)





200900152Emma van der Spoel09 :11
20
32
100 vrije slag
100 wisselslag
100 rugslag

2:09.54
2:16.70
2:18.64


200900024Tess Vonk09 :5
11
20
26
32
100 schoolslag
100 vrije slag
100 wisselslag
50 vlinderslag
100 rugslag

1:42.31
1:29.02
1:38.36
44.23
1:36.08





De Biesboschzwemmershttps://www.b-b-z.nlOpgericht 20 mei 1968
Programma:
	Zaterdag			
1	100m 	vlinderslag 	meisjes 	minioren 5 
2	400m 	vrije slag 	jongens 	minioren 6 
3	100m 	rugslag 	meisjes 	minioren 4 
4	100m 	rugslag 	jongens 	minioren 5 
5	100m 	schoolslag 	meisjes 	minioren 2 en 3 
6	100m 	schoolslag 	jongens 	minioren 2, 3 en 4 
7	100m 	vrije slag 	meisjes 	minioren 5 
8	100m 	rugslag 	jongens 	minioren 6 
9	50m 	vlinderslag 	meisjes 	minioren 4 
10	50m 	vlinderslag 	jongens 	minioren 5 
11	100m 	vrije slag 	meisjes 	minioren 2 en 3 
12	100m 	vrije slag 	jongens 	minioren 2, 3 en 4 
13	200m 	wisselslag 	meisjes 	minioren 5 
14	100m 	schoolslag 	jongens 	minioren 6 
15	100m 	vrije slag 	meisjes 	minioren 4 
16	100m 	vrije slag 	jongens 	minioren 5 
17	4x50m 	vrije slag 	mixed 	minioren 4 en jonger (j-m-j-m) 
				
	Zondag			
18	400m 	vrije slag 	meisjes 	minioren 5 
19	200m 	wisselslag 	jongens 	minioren 6 
20	100m 	wisselslag 	meisjes 	minioren 2 en 3 
21	100m 	wisselslag 	jongens 	minioren 2, 3 en 4 
22	100m 	schoolslag 	meisjes 	minioren 4 
23	100m 	schoolslag 	jongens 	minioren 5 
24	100m 	schoolslag 	meisjes 	minioren 5 
25	100m 	vrije slag 	jongens 	minioren 6 
26	50m 	vlinderslag 	meisjes 	minioren 2 en 3 
27	50m 	vlinderslag 	jongens 	minioren 2, 3 en 4 
28	200m 	wisselslag 	meisjes 	minioren 4 
29	200m 	wisselslag 	jongens 	minioren 5 
30	100m 	rugslag 	meisjes 	minioren 5 
31	100m 	vlinderslag 	jongens 	minioren 6 
32	100m 	rugslag 	meisjes 	minioren 2 en 3 
33	100m 	rugslag 	jongens 	minioren 2, 3 en 4 
34	4x50m 	wisselslag 	mixed 	minioren 6 en jonger (2x j, 2x m, volgorde vrij) 
Estafetteteams kunnen alleen worden samengesteld met zwemmers die ook individueel aan de start verschijnen.
Opmerkingen: Ook afmelden als je reserve staat
Categorie: minioren
Afmeldingen:Emma van der Spoel
Laatste update: 13-05-2018 @ 17:37

Klik hier om terug te gaan.

23/09 Minioren/Junioren deel 1
06/10 Competitie deel 1
10/10 Jeugdmiddag
13/10-14/10 Luxembourg Masters Open 2018
13/10 Swimkick/Minioren deel 1
14/10 Limietwedstrijd korte baan De Warande
27/10 NJK 800/1500m
27/10 ZMC2018-2019 deel 2
28/10 Limietwedstrijd korte baan De Warande
04/11 Zuidelijke Cirkel 2018 deel 5

Geef een reactie