Kalender


Klik hier om terug te gaan.

ONK Masters korte baan

programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:donderdag 18-01-2018 - 21-01-2018
Inschrijfdatum:zondag 31-12-2017
Afmelddatum:zondag 31-12-2017
Organisatie: Z&PC de Schelde
Plaats: SPORTCENTRUM VLIEGENDE VAART
VLIEGENDE VAART 2
4537DH
TERNEUZEN
0115-455870
http://www.terneuzen.nl/sport/vliegendevaart/
8 banen
Reistijd: ± 90 minuten
Baan: 25
Vervoer: Onderling regelen
Inzwemmen: 11:30 uur
Aanvang: 12:30 uur
Ploegleiding: Onderling regelen
Afmelden: Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Uitnodiging Uitnodiging
Link organisatie: http://www.knzb.nl/vereniging__wedstrijdsport/wedstrijdsport/zwemmen/kampioenschappen/onmkkb/
Livetiming: http://livetiming.knzb.nl/onmk18kb/index.html
Opstelling:
De Biesboschzwemmers
Open Nederlandse Masters Kampioenschappen 2018 kb

Terneuzen  18--21-1-2018

Overzicht op namen

De Biesboschzwemmers
Korte baan (25m)

13-007 / 13 / NED

197100175Harry Cornet71 :28
36
40
100 schoolslag
50 schoolslag
50 vrije slag

1:08.83
31.28
25.45
S
S
S
22-1-2016
23-1-2016
05-3-2016
Papendrecht
Papendrecht
Papendrecht
196900192Marjo Goelema-Koek69 :9
11
25
29
35
39
50 vlinderslag
100 vrije slag
100 wisselslag
100 schoolslag
50 schoolslag
50 vrije slag

33.33
1:05.39
1:15.47
1:18.62
34.86
29.07
S
S
S
S
S
S
24-1-2016
20-1-2017
21-1-2017
22-1-2017
20-1-2017
05-3-2016
Papendrecht
Maastricht
Maastricht
Maastricht
Maastricht
Papendrecht
196301397Richard Tiemstra63 :22
28
50 rugslag
100 schoolslag

37.84
1:32.60
S
L
10-12-2016
25-5-2016
Andel
London (GBR)
196301403Paul Wijnja63 :10
12
26
40
42
50 vlinderslag
100 vrije slag
200 vrije slag
50 vrije slag
100 vlinderslag

32.47
1:05.77
2:29.92
28.63
1:12.98
S
S
S
S
S
09-4-2016
02-12-2017
04-3-2017
22-1-2017
21-1-2017
Andel
Eindhoven
Weert
Maastricht
Maastricht
196700528Annette Wijnja-Visser67 :5
7
13
23
29
35
37
100 rugslag
200 schoolslag
200 wisselslag
50 rugslag
100 schoolslag
50 schoolslag
200 rugslag

1:18.77
2:57.25
2:51.46
36.13
1:22.46
37.93
2:50.55
S
S
S
S
S
S
S
20-1-2017
15-1-2017
16-4-2016
21-1-2017
08-1-2017
20-1-2017
22-1-2017
Maastricht
Eindhoven
Papendrecht
Maastricht
Eindhoven
Maastricht
Maastricht
De Biesboschzwemmers Gemengd 1:304 x 50 wisselslag80-3592:07.54
1:
2:
3:
4:
Annette Wijnja-Visser
Marjo Goelema-Koek
Harry Cornet
Paul Wijnja
67
69
71
63
36.13
34.86
27.92
28.63
21-1-2017
20-1-2017
24-1-2016
22-1-2017
Maastricht
Maastricht
Papendrecht
Maastricht
434 x 50 vrije slag80-3591:54.40
1:
2:
3:
4:
Paul Wijnja
Harry Cornet
Annette Wijnja-Visser
Marjo Goelema-Koek
63
71
67
69
28.63
25.45
31.25
29.07
22-1-2017
05-3-2016
16-4-2016
05-3-2016
Maastricht
Papendrecht
Papendrecht
Papendrecht

De Biesboschzwemmershttps://www.b-b-z.nlOpgericht 20 mei 1968
Programma:
Donderdag 18 januari 2018
Sessie 1
Inzwemmen	11.30 uur
Wedstrijd 	12.30 uur
1 1500m vrije slag dames
Pauze 15 min
2 1500m vrije slag heren

Vrijdag 19 januari 2018
Sessie 2
Inzwemmen	8.00 uur
Wedstrijd	9.00 uur
3 400m vrije slag dames
4 400m vrije slag heren
Pauze 15 min
5 100m rugslag dames
6 100m rugslag heren

Vrijdag 19 januari 2018
Sessie 3
Inzwemmen	12.30 uur
Wedstrijd	13.30 uur
7 200m schoolslag dames
8 200m schoolslag heren
9 50m vlinderslag dames
10 50m vlinderslag heren
11 100m vrije slag dames
12 100m vrije slag heren
Pauze 15 min
13 200m wisselslag dames
14 200m wisselslag heren
Pauze 5 min
15 4x200 vrije slag dames/heren/gemengd

Zaterdag 20 januari 2018
Sessie 4
Inzwemmen	8.00 uur
Wedstrijd	9.00 uur
16 800m vrije slag heren
Pauze 15 min
17 400m wisselslag dames
Pauze 5 min
18 4x100m vrije slag dames/heren/gemengd

Zaterdag 20 januari 2018
Sessie 5
Inzwemmen	12.30 uur
Wedstrijd	13.30 uur
Mastersbuffet	18.00 uur
20 200m vlinderslag heren
21 200m vlinderslag dames
22 50m rugslag heren
23 50m rugslag dames
24 100m wisselslag heren
25 100m wisselslag dames
Pauze 15 min
26 200m vrije slag heren
27 200m vrije slag dames
28 100m schoolslag heren
29 100m schoolslag dames
Pauze 5 min
30 4x50m wisselslag dames/heren/gemengd

Zondag 21 januari 2018
Sessie 6
Inzwemmen	8.00 uur
Wedstrijd	9.00 uur
31 800m vrije slag dames
Pauze 15 min
32 400m wisselslag heren
Pauze 5 min
33 4x100m wisselslag dames/heren/gemengd

Zondag 21 januari 2018
Sessie 7
Inzwemmen	12.30 uur
Wedstrijd	13.30 uur
35 50m schoolslag dames
36 50m schoolslag heren
37 200m rugslag dames
38 200m rugslag heren
Pauze 15 min
39 50m vrije slag dames
40 50m vrije slag heren
41 100m vlinderslag dames
42 100m vlinderslag heren
Pauze 5 min
43 4x50m vrije slag dames/heren/gemengd
Opmerkingen: Kosten
• Persoonlijke nummers 50m t/m 400m € 8,00 per start
• Persoonlijke nummers 800m & 1500m € 10,00 per start
• Estafettes € 20,00 per start
• Mastersbuffet (niet alleen voor deelnemers):
o Vooraf aanmelden € 15,00
o Tijdens toernooi € 2,50 extra (zolang de voorraad strekt)
o Kinderen t/m 10 jaar € 5,00 korting
o Als u vegetarisch wilt eten dan wel dieetwensen heeft, moet u dat bij inschrijving aangeven.
Categorie: masters
Laatste update: 28-12-2017 @ 20:45

Klik hier om terug te gaan.

28/04 Limietwedstrijd MNC Dordrecht
03/05-06/05 ONK Masters
13/05 Zuidelijke Cirkel 2018 deel 3
26/05-03/06 Regio kampioenschappen
02/06 Trainersclinic
09/06-10/06 Regio Miniorenfinales
14/06-17/06 NJJK
21/06-23/06 ONK
23/06 De Doetse Kom
24/06 Kortebaan wedstrijden

Geef een reactie