Kalender


Klik hier om terug te gaan.

Competitie deel 4

programma || opstelling || inschrijven || afmelden
Datum:zaterdag 17-03-2018
Inschrijfdatum:woensdag 07-03-2018
Afmelddatum:maandag 12-03-2018
Organisatie: PCG
Plaats: SPORTCENTRUM PAPENDRECHT
BURGEMEESTER KEIJZERWEG 110
3353 CV
PAPENDRECHT
078-7708162
http://www.sportcentrumpapendrecht.nl
8 banen
Reistijd: ± 21 minuten
Baan: 25
Vervoer: Onderling regelen; vertrek om 12:00 uur vanat 't Bieshonk
Inzwemmen: 13:00 uur
Aanvang: 13:30 uur
Ploegleiding: Dirk de Kooter, Samantha Vonk, Marjo Goelema
Afmelden: Afmelden is alleen nog telefonisch mogelijk!
Link organisatie:
Livetiming:
Opstelling:
Programma:
1	4x100m wisselslag est dames senioren open 
3	4x50m vrije slag est jongens junioren 4 en later 
4	200m wisselslag heren SM3-SM14 
5	200m wisselslag dames SM3-SM14 
6	25m schoolslag meisjes/jongens minioren 4 en later 
7	100m vrije slag meisjes junioren 1 en later 
9	100m vrije slag jongens minioren 6 en later 
11	50m rugslag meisjes junioren 3 en later 
12	50m rugslag jongens junioren 2 en later 
13	100m schoolslag meisjes jeugd 2 en later 
15	100m schoolslag jongens junioren 4 en later 
17	100m wisselslag dames senioren 2 en later 
18	100m wisselslag jongens jeugd 2 en later 
19	100m vlinderslag dames senioren open 
20	100m vlinderslag heren senioren open 
21	50m vrije slag dames S3-S14 
22	50m vrije slag heren S3-S14 
23	50m vrije slag meisjes/jongens minioren 4 en later 
24	100m schoolslag meisjes junioren 1 en later 
26	100m schoolslag jongens minioren 6 en later 
28	200m wisselslag meisjes junioren 3 en later 
30	200m wisselslag jongens junioren 2 en later 
32	200m vrije slag meisjes jeugd 2 en later 
34	200m vrije slag jongens junioren 4 en later 
36	200m schoolslag dames senioren 2 en later 
38	200m schoolslag jongens jeugd 2 en later 
40	100m rugslag dames senioren open en S3-S14 
42	100m rugslag heren senioren open en S3-S14 
44	4x50m wisselslag est meisjes junioren 3 en later 
Categorie: competitie
Afmeldingen:Sabrina, Marianne, Marjolein, Celine en Yara Besselink, Mirthe verheij
Laatste update: 11-03-2018 @ 16:57

Klik hier om terug te gaan.

26/05-03/06 Regio kampioenschappen
02/06 Trainersclinic
09/06-10/06 Regio Miniorenfinales
14/06-17/06 NJJK
21/06-23/06 ONK
23/06 De Doetse Kom
24/06 Kortebaan wedstrijden
01/07 Jaargangfinale 2018
07/07-08/07 Netherlands Invitational (va. 2005)
07/07-08/07 Netherlands Invitational (2010-2006)

Geef een reactie